kofee napísal:
Ahojte, prosím, rád by som šiel na martinky z rajeckej lesnej, je výjazd z toho smeru OK? kade?


Ahoj
Z RL je to trosku od ruky skus zvážiť ako východisko napr Kunerad

Viz:
post985250.html?hilit=Letisko#p985250

Dole uz podľa chuti
V tejto téme je toho uz dosť popísané ;)
Napr:

Zelená - Kobylie - Žltá - Čipčie - Turie

Modrá - Kozlov Trail - Kunerad

Červená - Horná lúka - Kvakobov Trail - kamenná Poruba

Červená - Minčol - modrá - Anakonda - Višňové
09.07.2016 - 02:10:05
00
Vcera sme dali Jedlovinu - trafili sme aj ten prepoj z Brestova, prezliezli sekvoje co tam vyvratili este posledne dinosauri a predrali sa aj vsetkymi tymi hustinami z prvohor aby sme nakoniec na hrebeni nesli rovno ale odbocili dolava na ten padak, co nas vyplul na zvaznici kusok od toho zlabu co ide z Brestova :-D
Druha cast samozrejme naparadu a mozno este viac.
Keby sa ten prepoj z Brestova vycistil, bola by to bezkonkurencna bomba. Otazka vsak znie, co sa tam da robit, kedze ide o uzemie v NP a este aj mimo oficialnych TZ - nehovoriac o tom, ze dovod cistenia by bol "MTB Trail" :-D
09.07.2016 - 09:29:22
03
hlavne na konci toho chodnika so "sekvojmi" su na hrebeni dva posedy. uz som mal tu cest stretnut tam podvecer bandu polovnikov, vsetky hlavne samozrejme na mna. podla mna nejake guerilla cistenie je ok, ale po tejto prihode by som to bol za aby to ostalo len ako tajny prepoj pre lokalnych :D
09.07.2016 - 21:55:52
00
no tajny uz davno nie je :D ,uz sa len modlit ,aby ho neschvalil katko... :lol: lebo potom ho behom mesiaca rozjazdia na dialnicu :P

no v piatok sme boli ten zibrid,pre mna v podstate nic zabavne trochu som si uzil az "skalky" z kam.dielu :) a vyhlady samozrejme ;)
10.07.2016 - 11:43:16
00
tak dneska som trafil ten prepoj kozlov-sedlo kobylie, presne trafit chodnik pomohol trailforks :-), a teda z tej asfaltky hore na sedlo je to slusna strecha a ten zlab kvalitna erozia lesnici pochvala, hore je este traktor s lanovkou. Prepoj samotny ale perfektny
11.07.2016 - 21:54:27
00
kvakob katko tam nepojde dokial nebude prejazdna aj vrchna cast, takze zatial pohoda :D
12.07.2016 - 12:29:38
03
dobra sprava, dnes hodeny novy asfalt medzi teplickou a zastranim
12.07.2016 - 13:38:00
00
v_jozef napísal:
dobra sprava, dnes hodeny novy asfalt medzi teplickou a zastranim

to vážne ??? Paráda.....
12.07.2016 - 13:50:48
00
ze vraj uz vcera bol - este horuci :)
12.07.2016 - 13:51:50
00
fuha, to tam bude teraz premávka :D
12.07.2016 - 13:52:53
00
Par poznatkov a otazok ohlade Klaku:

- zelena do Vricka nas sklamala, zaciatok velmi fajn - klukaty strmy singlac s korienkami, mal som na nepolozenom biku bez techniky co robit, no po chvili sa to meni na zvaznicu, kus aj poriadne rozbity a zabordelizovany (listie, sutre, blato..), dalej len klasicka lesna cesta...rozbite a strme aspon nieco, ale teda nejaky super zazitok z bikovania to nebol, skor zabehnutie/odbehnutie brzd :)
- zvaznice z Vricka na Revanske sedlo sa daju nakombinovat do pohodoveho profilu, povrch vyssie v lese dokonaly (do hladka utlacene jemne kamieny), priroda pekna, len skoda ze ta idylka konci pri posede pod rubaniskom nedaleko spodneho konca luky tiahnucej sa z Revanskeho sedla - na hikig.sk je naznacena cesta az na Revan, kusok sme zrejme trafili, bol tam nejaky naznak (dost kruto strmy) ale "vychodena" cesticka (zrejme zver) a presvitajuci okraj luky cez les nas zlanarili na skratku, vytlacit to na okraj lesa a potom zarastenou lukou bol mordor (http://mapy.hiking.sk/?x=18.63722&y=48.96437&ref=permalink)...zaujimalo by ma, ci ta cesticka co je na mape cez vrchol Revanu existuje, respektive ci je to aspon o nieco mensi mordor (http://mapy.hiking.sk/?x=18.63611&y=48.96361&ref=permalink)
- zlta z Klaku na Fackovske sedlo je parada, aj ked par usekov na vrchu je skor pre trialistov, finalny zjazd z Revanskeho sedla vynahradil vsetko prenasanie, za sucha je to pekne zjazdne, okrem jednej uzkej zakruty sa podarilo bez zosadania

- ma niekto prejdene aj tie dalsie smery z Klaku? (zelena na Cicmanske razcestie, modra na Fackov, cervena na Vricanske s. a este par cesticiek z hiking.sk smer Vricko - http://mapy.hiking.sk/?x=18.66508&y=48.97685&ref=permalink a http://mapy.hiking.sk/?x=18.66241&y=48.97401&ref=permalink)
12.07.2016 - 22:33:01
00
Dnes sacnezmokol som do nitky. Aj mi riadne trtalo ked slahali tie blesky.
12.07.2016 - 22:42:48
00
my sme to prečkali už s pivkom v ruke na 7mom schode :) ale divadlo to bolo pekné :)
13.07.2016 - 07:56:22
00
Nás to chytilo 100m od River parku, prečkali sme to pri pivku. No kým sme sa tam dostali klučkovali sme medzi bleskami :tmi: Joj bojím, bojím :D
13.07.2016 - 11:04:30
00
MageZ TERAZ ta to zaujima?! :D keby si bol aspon napisal pred,ci uz sem ,alebo ss tak ti viem(e) poradit ...

cesta na revan je len ta po ktorej ste sli a cez luku uz len "kade-tade" - chystam sa prejst singlac co zacina neskor -ked pokracujete popod revan a nie hore....

partizan je pekny prostredim a vyhladom ,jazdecky je onicom okrem kratkeho useku v spodnej casti co sa zmeni na mini zvaznicu co vychadza v tej ostrej zakrute kusok doprava pod tvojim mapovym bodom ...

edit: a zlta je praveze fajna v hornej casti paradne schodove korene ,len treba doskladat "to" pod postelou :P ;) :D
13.07.2016 - 14:49:00
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up