Skulavost tupozrakost sa neda liecit, tam ti okuliare moc nepomozu...
Zuby? Tam by mi pomohla jedine kompletná vymena za 30 tisic ...vlasy neriesim a obliekam sa normalne...
19.07.2016 - 14:33:09
00
Mam tupozrakost no a? Das slusive okuliare a hotovo. Treba z toho spravit prednost.
19.07.2016 - 14:36:13
00
predaj bajk a daj si spravit chrochtaky...krok 1.splneny
19.07.2016 - 14:45:01
01
škuľavosť sa iste liečiť dá ... a že človek pozerá tupo :) ale máš pravdu .. na operáciu zase len treba peniaze a tie nemáš lebo si škaredý.... proste začarovaný kruh
19.07.2016 - 15:14:26
02
zase som zmazal prispevok lebo som zistil ze je to strata casu :D no nic idem do inej temy
19.07.2016 - 16:28:36
01
Škoda sem nieco pisat..
19.07.2016 - 17:26:57
00
konečne si to pochopil... ešte sa nám môžeš posťažovat že máš malý kok.. :rofl:
19.07.2016 - 21:53:56
02
Ako pisem sýty hladnemu neverí.....
19.07.2016 - 21:56:30
00
Fedo... u zien nemaju uspech len krasni svalnaci..pokial viem, (a dufam ze to tu baby potvrdia...) ze u zien maju velakrat vacsi uspech zabavni a dobroprajni "obycajni" chalani, ktori daju zene pocitit ze si ju vazia a ze ju maju naozaj radi. Nezalezi az tak uplne na vzhlade... ked je chlap dostatocne charizmaticky tak si dokaze ziskat aj normalnu peknu babu... Zase neplati to pre zlatokopky...tam staci nahradit charizmu peniazmi... resp. inak povedane, my obycajni, co nas priroda neobdarila v style diCaprio si to jednoducho musime "odmakat" .
Ale ak nie si obdareny, navyse bez charizmy, pesimisticky a furt otraveny... tak to potom je smrtelna kombinacia kazdeho mozneho vztahu. Na vzhade mozes trocha popracovat ale iny nebudes... zmenit radikalne vsak mozes svoju charizmu ktorou davas najavo svoju okoliu kto si. Sorry ale v tomto vlakne si jej zatial moc neukazal...
20.07.2016 - 07:51:51
00
Hlavne je dolezity prvy dojem ktory uz nikdy nevyzehlis. Takze sa treba usmievat stale lebo nikdy nevies koho stretnes.
20.07.2016 - 07:56:22
00
Márna snaha chalani...on sa zmeniť nechce, vraj nám neverí, ale skôr si myslím, že sa vyžíva v seba ľútosti. A to už treba zásah psychológa (nie psychiatra), resp. ak neverí doktorom, začať s nejakou literatúrou. Čítanie je skvelá vec na relax, na nič nemyslíš, len sa sústredíš na knihu. Možno by to Feďovi urobilo lepšie, ako tu vysedávať za počítačom a fňukať.
20.07.2016 - 08:10:12
02
Keby si nevsimate tieto jeho stupidity,tiez by ho to mozno preslo.Nakukol som sem a tolko negativnej energie pokope ako pri jeho komentoch som v zivote nepocitil.Dufam ze podobneho cloveka nikdy osobne nestretnem...
Sebec co vidi len seba a svoje akoze zivotne "nestastie" FEDERER keby som baba a ty by si bol posledny na svete,aj tak by som o Teba ani nezakopol!
20.07.2016 - 08:14:59
03
Sam viem najlepsie, ako sa chovaju zeny ku mne... od mojich 15 rokov som to zacal vnímať.... vyzor a prachy su jediná vec, ktorá pritahuje zeny..čo sa opýta mama svojej dcéry, ked jej oznami, ze ma nového frajera, je pekný?akú robotu má?.....mohol by som o tom knihu napisat...inak je zaujimave, ze 99% uspesnych sportovcov ma krasne stihle zeny...nahoda?
20.07.2016 - 08:32:08
00
Pekna hovadina.To ze ty si myslis,ze Ta nechcu kvoli tomu ze si skaredy a chudobny.Uz len cez pismenka s Teba sala tolko negativnej energie,ze nechcem vediet co to musi byt stretnut Ta osobne.Kto by uz len o toto stal,nechat zo seba vysavat optimizmus a zivotnu energiu?Toto si uvedom prosim Ta!A to je vsetko odo mna.Ty si aj tak strateny pripad.Slaboch co radsej bude plackat a robit zo seba chudatko,namiesto toho aby sa posunul dalej.Kazde rano ked sa zobudis mozes byt lepsim clovekom!Ale na to Ty nemas gule!
20.07.2016 - 08:39:23
01
FEDERER napísal:
Sam viem najlepsie, ako sa chovaju zeny ku mne... od mojich 15 rokov som to zacal vnímať.... vyzor a prachy su jediná vec, ktorá pritahuje zeny..čo sa opýta mama svojej dcéry, ked jej oznami, ze ma nového frajera, je pekný?akú robotu má?.....mohol by som o tom knihu napisat...inak je zaujimave, ze 99% uspesnych sportovcov ma krasne stihle zeny...nahoda?


cau veduci skusim to este raz. ja som sa bral so zenou a bol som nezamestnany cerstvo vyhodeny z vysokej skoly a kopal som kanaly.(zahradnictvo lopata a krompac boli moji najlepsi kamarati) este nieco? jaaj jasne teraz budes tvrdit ze mam skaredu zenu. ale to mozes jasne(najma ked si ju nikdy nevidel) ja som tiez ziadnu sutaz krasy nevyhral. ale dnes ti to uz poslem som zvedavy co mi nato odpovies. peace


Naposledy upravil petrik dňa 20.07.2016 - 09:28:29, celkovo upravené 1 krát.

20.07.2016 - 09:24:44
00
keyboard_arrow_up