zo včera som hrozne sklamaný z jazdenia po karpatoch .. človek slušne púšťa na singloch ... napr na 5bojárskej ... a ani ďakujem ani bú ani mú ani len nejaké naznačenie ... a je jedno či žena či muž či mladý či starý .... je to tu častá téma .... a ja mám pocit že nie len že sa prestanem zdraviť ale prestanem sa aj uhýnať a môžem všetkých bajkerov oprdieť
22.07.2016 - 08:56:40
06
Len to nie. S tým, že niekoho vychovala medvedica na ľadovej kryhe, sa veľa robiť nedá. Ja sa stále len pousmejem, keď stretnem teliatko, ktoré nevie poďakovať, alebo pozdraviť.
22.07.2016 - 09:00:20
02
Vzdy ked ta niekto neodzdravi tak za nim zavolaj buu. S tym uhynanim je to rozne, jeden den sa na cerovke uhynaju vsetci mne a iny den zase musim len ja.
22.07.2016 - 09:03:05
00
zdravenie mi ani nejako neprekáža ... ale ak sa uhnem a ešte dostatočne včas takže oni nemusia nič riešiť tak by som očakával aspoň pousmiatie alebo niečo .. to zase chalan ktorúm som sa uhýnal potom na červenej v stúpaní kde je taký ten rigol cez cestu ... tak on aj napriek tomu, že smrť v očiach poďakovať zvládol
no ide to tu dolu vodou... už sa teším na dovolenku v rodnom kraji .. tam predsa len slušnosť ešte jestvuje :) aspoň pokiaľ tam nechodí jazdiť veľa bratislavčanov :D
22.07.2016 - 09:13:07
01
CraObs napísal:
ja zas len poznámku odveci.. ale v lese a hlavne keď ide niekto za tebou je lepšie mať trvalé červené než blikačku.. na 24hodinovkách to je dokonca v pravidlách príkazom..


naco vobec zapinat blikacku v lese ? v takej tme aby mala zmysel predsa musi kazdy tak ci tak svietit prednym svetlom a to je v tej tme vidno na kilometre - nemoze sa stat ze niekto do niekoho vrazi lebo si ho nevsimol....
22.07.2016 - 09:25:01
02
lapaloma keby ste všetci CPčkári chodievali jazdiť domov, tak tu v MK by nebol problém nie že s uhýbaním, ale aj so zdravením, lebo by nebolo koho zdraviť :).
Ale možno ťa nepočujú keď ich zdravíš, ja na ľudí skoro revem, a to väčšinou potom aspoň potichu niečo odmrmlú, ak sa neodzdravia nahlas. Tiež väčšinou dávam prednosť ja, ale tu je to asi o rýchlosti, kto ide rýchlejšie ten to ťažšie ubrzdí a keď vidím, že ten oproti do toho dupe, v pohode mu uhnem. Niekedy však na takých super úsekoch ako má Cerovka alebo Krasňanský, že zákruta na horizonte, tak to nemáš šancu vidieť a minule jeden chalanisko oproti to ledva ubrzdil.. skôr tá tolerancia je dôležitejšia si myslím...
22.07.2016 - 09:36:00
01
to je fuk, len som dosť sklamaný ... jazdím tu už dlhé roky a mám pocit že každým rokom je to horšie, pričom to nie je tým, žeby jazdilo viac ľudí ... je to skorej tým, že predtým sme jazdili kade tade a bol si rád, že si niekoho stretol tak si aj prehodil slovko dve ... teraz sa všetci pcháme na single začína byť pretlak ... ja sa napr tento rok snažím jazdiť skorej zvážnice a tam nikto :) iba sem tam ma obieha nejaký ebajk
22.07.2016 - 09:41:27
01
V lese ked stretnem niekoho tak vecsinou pozdravia, kyvnu alebo podakuju ked sa uhybame (skor sa ja uhybam, nie som drzy dostatocne :D). No v meste som so zdravenim uz skoncil, nema to cenu, sam tam kyvem hlavou jak trafeny :/. Iba ak vidim, ze to je "zapaleny" cyklista tak pozdravim, ale aj to 80% odignoruje s tym ze len pozera na mna a ide dalej.
No stretol som sa uz aj s typkom co bezal po singli v lese a ani za svet sa mi uhnut, po asi tretom hlasnom poproseni v priebehu minuty, co som isiel za nim som stratil trpezlivost a "jemne" som sa okolo neho obtrel s bajkom.
22.07.2016 - 09:52:17
00
maros - ten bezec bol ignorant alebo mal len sluchatka?
inak prave 5bojarska je casto plna bezcov, ja tam uz ani nejazdim. Na cerovke ich nastastie az tak vela nebyva. Potom este na krasnanskom sa objavuju.
22.07.2016 - 09:54:57
00
ja neviem, stale sa tu stazujete ako je vsade plno ludi, ale okrem soboty-nedele od 12tej do 17tej vpodstate na singloch nie je ani nohy. Aj na takej Cerovke mimo uvedenej "rush hour" stretavam bezne tak 2-3 ludi na tych 10km..
22.07.2016 - 09:54:59
01
tak ja ma opacny problem ked stretnem nejaku bezkynu spomalim povesim sa za nu aby bolo na co kukat a oni vsetky zacnu hned uhybat aby som ich obehol :(
22.07.2016 - 09:57:32
09
Hosť napísal:
naco vobec zapinat blikacku v lese ? v takej tme aby mala zmysel predsa musi kazdy tak ci tak svietit prednym svetlom a to je v tej tme vidno na kilometre - nemoze sa stat ze niekto do niekoho vrazi lebo si ho nevsimol....

PhilJ no to už je druhá vec že je skoro zbytočná, nie úplne lebo zas mať prehlad kde je kolega neni na zahodenie ani v tom šere.. ale teda keď už tak neblikaciu..
predné svetlo až tak z väčšej vzdialenosti nepomáha, síce vidíš osvetlený priestor ale keď ideš od chrbta tak vzdialenosť od zdroja nie je tak spolahlivá ako koncové svetielko :)
22.07.2016 - 09:58:19
00
mna ked niekto neodzdravi, co je tiez casto tak si zanim zakricim SEDLAK a dusu mam spokojnu. a pritom to je take ludsko-samozrejme odzdravit
22.07.2016 - 09:58:40
00
vcera na cerovke 1ks mimo mna
22.07.2016 - 10:00:00
00
Este dva roky dozadu mi ironhide neodzdravil a tu na fore sa vyjadril, ze ma pozdravi az ked sa stretneme na Vapennej , takze u niektorych to ide k lepsiemu. :lol:
22.07.2016 - 10:08:21
00
keyboard_arrow_up