no vidíš, ale quintanovi nepostavili
22.07.2016 - 10:11:16
00
ma malu prdel :lol:
22.07.2016 - 10:15:36
01
ani Cavendish nema v anglicku sochu v kazdej dedine, a tiez mal zelene dresy a bol majster sveta... ani Erik Zabel, ktory ziskal zeleny dres 6x po sebe...
dokonca ani Mario Cippolini tusim nema sochu... tiez majster sveta a vitaz XY bodovaciek na gire...
co ma napada, tak akurat Mercx ma... z tych zijucich majstrov... ale ten vyhral toho trosku viac :)
22.07.2016 - 10:24:05
00
No Sagan by mohol dostat na Slovensku titul Sir ako napr. Bradley Wiggins a Dave Brailsford. Bola by sranda :] Aj ked to by tu este musel asi sefovat Gaspar-ovic.
22.07.2016 - 10:29:14
00
vsak este ani froomey nema titul Sir. Asi na to treba aj vek? Ale mozno po tejto tour ho dostane.
22.07.2016 - 10:35:33
00
Sochu ani netreba, ale niečo podobné tomuto by si myslím zaslúžil mať aj na BA hrade :) zatiaľ bez vymenovaných úspechov a tie doplniť po ukončení kariéry

Prílohy:

20151004_130215.jpg
20151004_130215.jpg 727.47 KiB thumb_up0thumb_down

22.07.2016 - 10:35:50
00
namiesto hviezdy na hrade nech sa vlada pleskne po vacku a radsej nech spravia velodrom (do futbalu a hokeja uz sa nasypalo dost).
a kludne nech ten velodrom pomenuju aj po Saganovi... aj ked drahu nejazdi.. ale bude to k uzitku viac jak hviezda v betone...
22.07.2016 - 10:50:16
09
na drahu chodili trenovat ...
isto by sa hodila
22.07.2016 - 10:55:53
00
On má motor, ale v nohách. :) http://www.hetrik.sk/saganovi-kontrolovali-motorcek-na-bicykli-on-sa-radsej-fotil-s-detmi/1-4083
22.07.2016 - 11:09:33
02
namiesto hviezdy na hrade nech sa vlada pleskne po vacku a radsej nech spravia velodrom (do futbalu a hokeja uz sa nasypalo dost).
a kludne nech ten velodrom pomenuju aj po Saganovi... aj ked drahu nejazdi.. ale bude to k uzitku viac jak hviezda v betone...


tak samozrejme, že investícia do cyklistiky ako takej (spomínaný velodrom, dobudovanie/rekonštrukcia cyklotrás a pod.) by bola omnoho lepšia ako nejaká socha/hviezda/whatever. Ale sme na SVK, tak treba ostať realistom....ale to už je trošku OT
22.07.2016 - 11:33:48
00
niečo k tej saganománii, one je síce pekné že "fero od susedov začal kvôli saganovi bicyklovať" ale čo my z toho máme? buduje sa preto viac cyklochodníkov? majú z toho zisky akurát predajcovia bikov a komponentov... inak slovenská cyklistika (na pretekárskej úrovni) skôr stagnuje ako by vďaka saganovi prosperovala... za všetko stačí spomenúť, už tu spomínaný seriál pretekov merida cupu... tam je to až niekedy tragické ako to je zorganizované, áno sú to preteky vyšších vekových jazdcov, teda takých čo už majú kariéru za sebou alebo nikdy nejakú nemali... ale stále môžu aj slovensko reprezentovať vonku na majstrovstvách eu a sveta v príslušných vekových kategóriach.. za všetko hovorí to že majstrovstiev slovenska v časovke a hromaďáku sa zúčastnila jedniná žena nad 40r a teda v oboch prípadoch jej stačilo len dokončiť aby mala titul majsterky slovenska a majstrovský dres a medailu, čo je podľa mňa pekná fraška... takže ak vaše mamy alebo hocikto jazdí ako tak cestu, tak nech sa prihlási do nejakého klubu, zaplatí si 10€ za licenciu a na rok nech ide aspoň po druhé miesto...

pripájam fotku zo ženského balíka z toho majstráku, tie dve viac vľavo pretekajú v kategórii elite (fotka: Peter Kolárik)

Prílohy:

DSC_0038.jpg
DSC_0038.jpg 613.66 KiB 1 thumb_up0thumb_down

22.07.2016 - 11:34:53
04
Počkaj ešte tri roky a možno budem majsterka aj ja :-D
22.07.2016 - 11:37:51
05
Ramon1 napísal:
Ak mohli vypatlani Kolumbijci postaviť riťatej Shakire sochu v nadživotnej veľkosti , tak u nás by mal byť Sagan aspoň v životnej veľkosti v každej uvedomelej dedine :!:

no počkaj, počkaj! na Shakiru mi nešahaj! To je moja platonická láska, už od mojich 8 rokov :)
22.07.2016 - 11:44:06
00
Hosť napísal:
niečo k tej saganománii, one je síce pekné že "fero od susedov začal kvôli saganovi bicyklovať" ale čo my z toho máme? buduje sa preto viac cyklochodníkov? majú z toho zisky akurát predajcovia bikov a komponentov... inak slovenská cyklistika (na pretekárskej úrovni) skôr stagnuje ako by vďaka saganovi prosperovala... za všetko stačí spomenúť, už tu spomínaný seriál pretekov merida cupu... tam je to až niekedy tragické ako to je zorganizované, áno sú to preteky vyšších vekových jazdcov, teda takých čo už majú kariéru za sebou alebo nikdy nejakú nemali... ale stále môžu aj slovensko reprezentovať vonku na majstrovstvách eu a sveta v príslušných vekových kategóriach.. za všetko hovorí to že majstrovstiev slovenska v časovke a hromaďáku sa zúčastnila jedniná žena nad 40r a teda v oboch prípadoch jej stačilo len dokončiť aby mala titul majsterky slovenska a majstrovský dres a medailu, čo je podľa mňa pekná fraška... takže ak vaše mamy alebo hocikto jazdí ako tak cestu, tak nech sa prihlási do nejakého klubu, zaplatí si 10€ za licenciu a na rok nech ide aspoň po druhé miesto...

pripájam fotku zo ženského balíka z toho majstráku, tie dve viac vľavo pretekajú v kategórii elite (fotka: Peter Kolárik)


a tá vľavo je Karin a tá vyhákuje aj posledný šušeň z nosa :D veľa slovenských báb by sa od nej mohlo učiť hákovať....napr. také juhásky sa na Karin naozaj nechytajú...

Boli sme na X tréningo-pretekov kde išla skupina samých mužov a karin a jedna juháska... karin bez problémov juhásky vkuse nejaké pindy :lol:
22.07.2016 - 11:47:01
00
lol ten "balik"
--
a co to znamena "vyhákuje aj posledný šušeň z nosa"?


Naposledy upravil iron.hide dňa 22.07.2016 - 11:49:21, celkovo upravené 1 krát.

22.07.2016 - 11:48:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up