ŠKODA STUPAVA TROPHY - 4. kolo

29.07.2016 - 31.07.2016
4. kolo - Škoda Bike Open Tour
6. kolo - Župný pohár
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (98)
6ivannovotny6Alexiusalfismizany1amulet314anarchistaandrejxcxbajobbbanditablazoBorislavbrunicekbubakcervoColovladoCraObscripodakeyrasdancekdanciwodeacikdefDomestikdon281dynatomDyonexeborisenniofabkofeltoFiLusGaliPetHazardHugo85jamminjancoojaro180jaroslav_hjdztjelo520jjsanjohnnySVKjohny29JulkoJurajMTVkamenakKeomatepokudrnacLajcy_XCLeMoorLIGRlubo_suloLubos76lukassamoluky64MajkyFmali6MareKMMmaros.hrobarMartin1411Matho2matko001mihallkomike123mikeetmilsuminco87miro82MoccaNathalieoxa1Pakerpatas125patrikdepetagpeter1976peter22peterpppisonportoRobo87Roman74RomanOrigosrominatorsaki66santacruz1sevrolet1siso33striezastriezoTadetomas.brajoUrsusvlsuwendoWladixxbikerzboZdejak
Tak to nebol borec ale blbec
30.07.2016 - 21:06:36
01
v krabici strat nalezov som okrem beznych pumpiciek zocil aj cyklocomputer sigma rox 6, ak ho niekto hlada, tak nech obrati na organizatorov
30.07.2016 - 21:09:29
00
birkovnik napísal:
pre mna najhorsi maraton co som tento rok siel.. v ciely ziadna voda. peniaze v aute birel slecny som musel prosit nech mi uleju viacej.,, papeky na zvazniciach.. vidiet ze ani snaha odhodit z idealnej stopy len oznacit, trat nic viac sa stym nespravilo.... a to som do ciela dosiel 71 celkovo na75tke a ze uz nie je voda.co ta polka zamnou a zvysok 105tky/// sila.


Ta voda v cieli "prijemne" prekvapila sa aj mna. Netusil som, ze dosla tak skoro.
Papekov, teda konkretne mnozstvo akoby napilenych polien s priemerom cca 10 cm, som si vsimol aj ja. Boli na roznych miestach priamo v stope.

Tento rok ma opat bolela noha, teraz to zacalo uz v udoli Vydrice. A opat som p*oval cely okruh s prekazkami. V takom stave preskakovat prekazky bolo na po/dorazenie.

Ale celkovo nelutujem ucast, ani vyber trate (76 km).

PS: som zvedavy na report. :)
30.07.2016 - 21:11:14
00
misopetrovic v tom case ked si pisal som este bol..... odchadzali sme az po 16:00 :-)
inak, vsetkym sa vam omluvam ze som nepovzbudzoval.... dosli sme na BK neskor ako som pocital
30.07.2016 - 22:48:51
00
misopetrovic tak vidis ako parádne si to dobojoval. Nic zložité nebola tá 42 km ako som vravel, že?
30.07.2016 - 22:57:46
00
Za 3 roky co jazdim maratony sa mi defekty vyhybali, tak som si to dnes vybral aj urokmi :-). Prvy som bral este sportovo, druhy "no ved dobre" a treti som mal chut nechat bike tam a ist plakat do kuta. Chcem podakovat slecne v Skodovackom drese za pozicanie duse a taktiez kolega z dlhej cislo 5039, ktory fungoval na trati ako zasoba dusi pre podobne postihnutych, plus jednokolkar z dlhej za pozicanie a vyskusanie bombicky (super vec) Taktiez bolo uzasne, ze kazdy kto isiel okolo sa pytal, ci nieco nepotrebujem, niektori aj viac krat :-).
Conti Race king, pojdu dole, na toto nemam nervy.
Trat bola v pohode, mrzi ma, ze po dobojovani do ciela, uz nebola voda a ani napoj, to by sa na takejto akcii stavat nemalo.
30.07.2016 - 23:18:39
03
Kami napísal:
Jeden z nich patril borcovi z Kompavy. Nestihal veducej skupine, tak poloprazdny gel hodil na zem.


mne je úplne jedno odkial bol,ale úcta k prírode od týchto amatérskych sypačov je nulová.Keď si nejaké hovno myslí,že je na tdf tak nech si prehodí kalendár.Na západ od toho banánistanu sú za takéto veci dsq.
31.07.2016 - 00:05:20
04
Super pretek, super trat(az na tie spominame pateky). Dal som 105, vlastne 109, lebo som zle odbocil - tie sipky boli niekedy tazko citatelne, kam smeruju. Keby bol hrot cierny trojuholnik, pomohlo by to aj nam, co nemame zrak ako jastrab ;)
31.07.2016 - 07:08:28
00
Hosť napísal:
tak ten rygol neoznacili, ked som siel okolo akurat sa jeden zavodnik zdvihal co ho neustal...



Asi myslíš rygol v zjazde na ŽS.
Ja som išiel 105-ku, v tom čase asi na 30-tom mieste, a keď som šiel okolo, tak bol vyznačený páskou po celej dľžke. Ešte som si hovoril, že ako ho dobre označili :y:

Čo sa týka odbočky v zjazde do Borinky, tiež som ju prešvihol, ale iba o 10 až 20 metrov, lebo akurát sa vracali borci od spodu. Ale keď som sa vrátil na odbočku, tak tam bola na zemi páska aj s kolíkom. Podľa mňa tá cesta rovno bola pôvodne zapáskovaná, len to musel niekto dať preč. Nič to ale nemení na tom, že na takéto odbočky sa dáva regulovčík :n:
Tiež chválim spomaľovaciu šikanu v zjazde pred Lozornom. Keď som tadiaľ išiel, bol tam síce malý "štupeľ", ale vždy lepšie, ako keby do toho blatovokamenistého rygolu niekto nabehol plnou rýchlosťou :y:

Za mňa maratón super, značenie a regulovčíci (až na spomínané miesto) OK, i keď ja trať poznám už skoro na spamäť, na občerstvovačkách som našiel všetko, čo som potreboval. Konáre a rygoly neriešim, to jednoducho v lese býva, ja s tým problém nemám.
Jedna vec ma ale nahnevala a ako som čítal, nie len mňa, a tou je nápoj v cieli. Po 105-tich km v tomto teple nedostať nič na pitie na takejto veľkej akcii je fakt HANBA. Bol som tu zvyknutý dokonca na výber medzi pivom a nealkom, a teraz pri dojazde som videl už len prázdne chladničky. Keď som sa potom pýtal pri rizote (ak sa to tak dá nazvať, ale tiež neriešim, ja zjem všetko) na nápoj, tak mi povedali, že keď som nedostal v cieli, tak mám smolu :@ :n:
Hádam nám to organizátor vysvetlí.

Takže ďakujem za super maratón, príjemne strávený deň a o rok znova :inlove: :muscle:
31.07.2016 - 09:38:19
04
Výborná organizácia, ale je škoda, že niektorí účastníci nechápu, aké dôležité je udržiavať les v čistote. Videl som veľa použitých gélov hodených všade po lese.

Nemôžem nespomenúť tých, ktorí bez štipky rešpektu sa postavia do prednej línie 2 minúty pred štartom a odignorujú všetkých, ktorí už na mieste čakajú 25-30 minút, aby mali dobré postavenie na štarte.

Skvelý závod, ďakujem Stupava Trophy
31.07.2016 - 11:06:03
01
Výborný pretek a počasie, príroda a terén super :) (až na to veľmi dlhé čakanie pri registrácií a vydávaní stravy).

Spravil som navyše aj video z depa a aj vyhodnotenie výsledkov Stupava Thropy 2016.

https://www.youtube.com/watch?v=dgp5jqZAnCs

neskôr spravím aj video z trate
31.07.2016 - 11:30:24
09
00:37 je v zabere Pamela?
31.07.2016 - 11:35:07
00
ano
31.07.2016 - 13:27:53
00
Hmm, tak preto ju nik z chlapov v tom vláčiku na päťbojárskej nechcel predbehnúť :lol: až som ich všetkých obehol ja. Ale má teda mocného "domestika" :muscle:
31.07.2016 - 13:49:52
01
Pre mna bola viac zaujimava ta pani co bola hned po pamele..taky ohoz na bike..
31.07.2016 - 15:02:14
06
keyboard_arrow_up