Predpokladaná expedícia je 15.8., čiže okolo 17.8. by si to mal doma.
04.08.2016 - 08:23:44
00
Dobrý deň som tu nový a potreboval by som radu ktorý bicykel si kúpiť jazdenie v lahkom teréne a na ceste rozhodujem sa medzi týmito:
http://www.kubicasport.eu/shop/goods/ctm-rambler-1.0-29-2016-matna-ciernabledo-modra-18?goods=29123
http://www.rajbicyklov.sk/raj-bicyklov-sk/eshop/4-1-Horske-bicykle-29/0/5/783-vedora-Camouflage-700-Disc-2015-29
Ďakujem za rady. Prípadne nejaku inú alternatývu v tejto cenovej hladine ktorú by ste doporučili.
04.08.2016 - 23:05:12
00
Ako by povedala weja146, tak by ťa u Versaceho vyhodili ak by si pytal Chanel ale OK, skúsime poradiť. :-) Vyber si buď http://www.mtbiker.sk/shop/bicykle/horske-bicykle/pevne-a-hardtail/kellys-tnt-10-model-2016.html alebo http://www.mtbiker.sk/shop/bicykle/horske-bicykle/pevne-a-hardtail/rock-machine-manhattan-60-29-model-2016.html

kuko2342 napísal:
Dobrý deň som tu nový a potreboval by som radu ktorý bicykel si kúpiť jazdenie v lahkom teréne a na ceste rozhodujem sa medzi týmito:
http://www.kubicasport.eu/shop/goods/ctm-rambler-1.0-29-2016-matna-ciernabledo-modra-18?goods=29123
http://www.rajbicyklov.sk/raj-bicyklov-sk/eshop/4-1-Horske-bicykle-29/0/5/783-vedora-Camouflage-700-Disc-2015-29
Ďakujem za rady. Prípadne nejaku inú alternatývu v tejto cenovej hladine ktorú by ste doporučili.
04.08.2016 - 23:18:39
06
Skusenost s e-shopom bohuzial negativna.
Objednaval som 7.8. veci ktore boli skladom/na predajni, predpokladana doba dorucenia 11.8.
Hned v pondelok sa ukazalo, ze skladom bude jeden artikel v stredu, na co som odpovedal, ze ak to nestihne prist do piatku, tak doriesime veci neskor, a mam zaujem o zvysok veci v predpokladanom termine. V stredu mi pisal imroman, ze komplet vsetko bude dorucene v piatok. A v piatok vecer, ze vraj bohuzial, az v pondelok. Jasne, ked poslane bolo vsetko v piatok poobede. V priebehu komunikacie bolo jasne povedane, ze adresat odchadza v sobotu v noci, a min. 10 dni zasielku nema kto prevziat.A hlavne, adresat mi mal veci priviezt so sebou do Egypta.
Otazkou je pristup k zakaznikovi. Ak kurierska sluzba ponuka sobotne dorucenie, preco zasielka bola bola poslana bez tejto sluzby,ked z komunikacie bolo jasne, ze vcasne dorucenie je dolezite?
Komunikacia na profesionalnej urovni vdaka tomu presla do kategorie mlatenia prazdnej slamy.

Mimochodom, nahradne diely z CRC, objednane v ten isty den(7.8.) prisli 11.8.,aj ked predpoklad bol 12.alebo 13.8.
14.08.2016 - 12:47:11
01
bikeanddive mrzi nas to, toto je nase maslo. Napinak co si mal v objednavke nedohladali na sklade a hned doobjednali. Mal dojst dalsi den a na zaklade toho si dostal informaciu ze zasielka dojde v piatok. Napinak prisiel ale o den neskor a to posunulo aj zasielku. Sobotne dorucenie je teoreticky mozne, pri 70 expedovanych zasielkach v ten den vsak nikto nemal priestor pozerat komunikaciu ku kazdej zasielke a Imroman bol uz na Horalovi, takze aj keby si to pamatal nemal to uz ako pripomenut.

Kazda takato oneskorena objednavka nas mrzi a myslim to uprimne. Vedieme si statistiky dodania v ramci predpokladaneho datumu dorucenia a tento mesiac sme na cisle 94.9%. Cize kazda 20. objednavka ma den alebo viac meskanie. Toto objektivne nie je zla statistika, aj tak sa snazime toto cislo zlepsit. Pri mnozstve objednavok, ktore riesime a expedujeme je nemozne drzat v hlave komunikaciu k objednavkam, nehovoriac o tom ze zakaznicku podporu a expediciu riesi 6 ludi na 3 miestach. Chalani co expedovali Tvoju objednavku proste nemozu citat komunikaciu k objednavke - uznavam ale ze sme mohli zapisat do poznamky ze nutne musi byt v BB do soboty a v pripade potreby zadat sobotne dorucenie. Imroman a Žigo si zapisu.

Takze do tretice, ospravedlnujeme sa, statisticky sa Ti to pri najblizsich 19 objednavkach nestane.
14.08.2016 - 21:48:15
04
cervo, verim Ti, ze vas mrzia nedodrzane terminy objednavok, a statistika je vcelku dobra vec.Drzim vam palce, aby bola este lepsia.
Napriek tomu vsetkemu mam dojem, ze trochu triafas vedla. Individualny pristup k zakaznikom je o inom, nez iba statistickych cislach, tiez nikto nechce, aby ste drzali v hlave podrobnosti kazdej objednavky. Na to su poznamky, ktore by logicky mali sprevadzat kazdu objednavku od prijatia az po expediciu, o to logikejsie, ak sa riesi cez 6 ludi na troch miestach. Kam tym mierim je, ze ten naraznik k napinaku bol absolutne nepodstatny, a vyslovene som prosil o odoslanie ostatnych poloziek tak, aby dosli nacas. Tiez predsa nie je mozne, aby som ja kontroloval kazdy krok, ktory mate v naplni prace vy, e-shop nie je frajerka, s ktorou si treba pisat 2x denne. Normalne to funguje tak, ze si vyberiem, zaplatim, a cakam na dorucenie. Akakolvek zmena sa obycajne riesi jednym mailom.Verim, ze sa stalo s dobrym umyslom dorucit vsetko naraz, ale pre mna vyslednym efektom su tri rozobrate, vycistene a upgradnute vidlice, s ktorych si mozem zatial akurat spravit Panovu flautu, lebo olej dorazi do BB zajtra. A kedy sa mi ho podari dostat do tohto po.. Egypta vobec netusim.
Neber to v zlom, snad som Ti dal par tipov na zlepsenie, len ma mrzi, ze si o tom musime vobec pisat.

Aby to nebolo cele take depresivne :
Kto poleti v dohladnej dobe do Sharm el Sheikhu, a vezme so sebou 3kg balik, hlaste sa :-)
Den na lodi ako odmena
15.08.2016 - 02:03:27
01
Dnes sme spustili moznost dodania do ParcelShopov - 160 odbernych miest v ramci Slovenska. Dodanie je 24 hodin po expedicii z Hradku a cena 2.90. ParcelShopy su obmedzene objemom zasielky - takze bicykle, kolesa, drotene plaste a ine velke predmety nie je mozne zasielat. Pre mensie zasielky je to ale vyborna alternativa kuriera / posty, pretoze:
- stoji 2.90 eur (pri objednavke nad 240 eur je zdarma)
- odbernych miest je 160 po Slovensku a ich otvaracie hodiny su vyrazne lepsie ako tie na poste
- potvrdenie o moznosti prebratia zasielky dostanete SMSkou
- dodanie je rychlejsie ako posta (do 24 hodin) pre baliky, rovnako rychle ako posta pre listove zasielky

Viac info, zoznam ParcelShopov a ich aktualne otvaracie hodiny najdete v sekcii Vsetko o nakupe: http://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html
23.08.2016 - 21:43:43
08
a dodanie postou sa teda neplanuje? :^)
24.08.2016 - 08:24:08
01
Dodanie poštou je problematické, uz sme o tom veľakrát písali. Ak sa nam podarí najst spôsob ako integrovať nas expedičný systém s poštou a bude to cenovo atraktívnejšie ako kuriér, potom bude aj posta.
24.08.2016 - 08:31:55
00
mne je uplne jedno ci dam za dopravu o euro viac alebo menej pokial sa bezproblemov dostanem k svojmu baliku
24.08.2016 - 08:34:26
02
Super komunikacia!!!
24.08.2016 - 21:23:36
00
Bude sa teda robiť nová kolekcia cyklooblečenia mtbiker? Chcem kúpiť nové handry, ale ak by sa spravilo niečo zaujímavé, tak by som do toho šiel...
28.08.2016 - 14:54:08
00
Urcite bude, ale rataj ze to bude tak po zime k dispozicii.
28.08.2016 - 15:22:26
00
A kedy sa spustí vernostný systém Cervo? Cca?
28.08.2016 - 15:27:16
00
Chceme to zvládnuť do konca roka. Keď sa sezóna ukončí tak bude priestor dorobiť tieto veci. Myslel som ze to dáme cez sezónu ale to som hlboko podcenil množstvo roboty ktoré nas čakalo.
28.08.2016 - 15:33:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up