Nazdar,

som zaciatocnik co sa tyka cestnych bicyklov. Doteraz som mal jeden cyklokros spodruky, mam na nom najazdenych par tisic kilometrov a mam pocit, ze mi nejako nesedi. Preto som ho posunul dalej a rozmyslam nad plnohodnotnym cestakom. Bol by som rad keby sa tu nasiel niekto, najlepsie z Bratislavy, kto by sa bol ochotny so mnou stretnut a prebrat si so mnou zakladne veci pri vyberani bajku. Pripadne ja mu ukazem nad akymi bajkami premyslam. Napozeral a precital som si o tom strasne vela toho, ale predsalen je lepsie raz vidiet ako sto krat pocut. Pripadne mi odporucte prosim nejaky obchod v BA (pozitivnu skusenost mam s Kaktus bike), kde by sa mi aspon hodku povenovali a nepozerali na mna jak na panicku co si nevie vybrat topanky ;)

Zatial spomeniem, ze premyslam nad tymto bajkom http://www.kubicasport.eu/shop/goods/haibike-challenge-8.30-28-2016-ciernamodrabiela-59-cm?goods=28740 alebo ekvivalentami. Henta cena by mala byt len orientacna. Nie som zatazeny na karbon a podobne. Par kil hore dole u mna nehra rolu, nesutazim.

Vopred dakujem za rady. Prosim neradte mi favority a podobne. Na favoritke mam odjazdenych 10 rokov, tu si bravam uz len tak do mesta :)
05.08.2016 - 20:12:22
00
keyboard_arrow_up