je tu nejaký chlap vo veku od 35 - 45?


robka - niesom si isty ci pre teba ako zaciatocnicku je prave januar najlepsie obdobie na zacatie bikovania (teda ak myslis bikovanie na bicykli)...
03.01.2008 - 18:23:08
00
bajkboro, nechcem rypat, ale splnas podmienku veku?

robka2: na bike si nehladaj cloveka blizkeho vekom, lebo ti nebude stihat :)

Tak sa mi vidi, ze Presovcania zacnu do KE jazdit pobikovat castejsie. A len tak medzi recou, som v strede tebou urcenych medznych hodnot :oops:.
03.01.2008 - 18:24:50
00
robka2: na bike si nehladaj cloveka blizkeho vekom, lebo ti nebude stihat :)



..no, neviem, či poznáš robku2 osobne ale máš svätú pravdu... takže kto nevyšliape na Lajošku bez zosadnutia z bajku, ani sa nepokúšajte... infarktov je aj bez toho dosť... :-)
03.01.2008 - 18:55:57
00
:))) jej ďakujem aspoň niekto napíše:))) ale aj tak nechápem ešte tu celú súvislosť ..sledujem čo mitam napísalo...ale jasom t nepísala v jednom celku...akokeby to hodilo z dvoch do jedného:)))) a furt pýta nejaký predmet bez toho ma nepustí:)) čo to po mne chcú:)))


tvoja uprimnost je fascinujuca

inak, co tam potom po roku narodenia v OP, sleduj forum a pridaj sa na ohlasene akcie - uvidis zoči - voči
(bez diakritiky by to bola sprostost)
03.01.2008 - 20:13:04
00
je tu nejaký chlap vo veku od 35 - 45?

Sakra nesplnam kriteria o jeden rok :cry: cez :wink:
03.01.2008 - 20:51:26
00
je tu nejaký chlap vo veku od 35 - 45?

Sakra nesplnam kriteria o jeden rok :cry: cez :wink:


nic si stoho nerob ja o viacej :lol:
03.01.2008 - 22:11:54
00
je tu nejaký chlap vo veku od 35 - 45?

Sakra nesplnam kriteria o jeden rok :cry: cez :wink:


nic si stoho nerob ja o viacej :lol:


Prestante :cry: :cry: :cry: , co mam povedat ja? :evil:
04.01.2008 - 09:07:07
00
Ahojte všetci:) som zvedavá,čo to spraví:)))
04.01.2008 - 13:35:06
00
konečne som to pochopila:)) tiež mi to trvalo, a to nie som blondína:) tak čo bikeri, ešte sa budete na mne zabávať?:)) Kľudne si poslušte a kopnite si:) A k tomu ohraničenému veku len toľko....je tu veľa mladých ľudí a žiaľ väčšinou chlapi...a myslím si,že by som s nimi asi nestíhala v šľapaní,preto je ten vek ohraničený...predsa sa len lepšie šľape s niekym, kto má podobný vek a príval energie ako ja:) Hádam to už teraz každý pochopí o čo mi ide:) A odkazujem tomu dobrákovi, ktorý ma upozornil na to,že to nie je zoznamka, že to zoznamka je....vlastne všetci sa tu dohadujete na stretnutiach, zoznamujete sa,odovzdávate si skúsenosti, atď...takže ja sa chcem zoznámiť s bikermi...nič viac,nič menej...pochopené? .. vďaka, to mi odľahlo...
04.01.2008 - 13:42:54
00
bajkboro, nechcem rypat, ale splnas podmienku veku?

robka2: na bike si nehladaj cloveka blizkeho vekom, lebo ti nebude stihat :)

Tak sa mi vidi, ze Presovcania zacnu do KE jazdit pobikovat castejsie. A len tak medzi recou, som v strede tebou urcenych medznych hodnot :oops:.


jfab ja si myslim ze nezalezi na veku ale na vykone :lol: :lol: :lol:
04.01.2008 - 13:45:16
00
konečne som to pochopila:)) tiež mi to trvalo, a to nie som blondína:) tak čo bikeri, ešte sa budete na mne zabávať?:)) Kľudne si poslušte a kopnite si:) A k tomu ohraničenému veku len toľko....je tu veľa mladých ľudí a žiaľ väčšinou chlapi...a myslím si,že by som s nimi asi nestíhala v šľapaní,preto je ten vek ohraničený...predsa sa len lepšie šľape s niekym, kto má podobný vek a príval energie ako ja:) Hádam to už teraz každý pochopí o čo mi ide:) A odkazujem tomu dobrákovi, ktorý ma upozornil na to,že to nie je zoznamka, že to zoznamka je....vlastne všetci sa tu dohadujete na stretnutiach, zoznamujete sa,odovzdávate si skúsenosti, atď...takže ja sa chcem zoznámiť s bikermi...nič viac,nič menej...pochopené? .. vďaka, to mi odľahlo...

Robka2 zle si to pochopila my urcite nechceme do nikoho kopat neni to nas styl aspon nie bajkerov z PO.
04.01.2008 - 13:47:56
00
Zusky,tebe ďakujem, že si sa ma zastal:))
04.01.2008 - 13:48:51
00
..veď som Ti vravel, že bikeri sú srandisti a treba brať všetky ich výroky s úsmevom...
04.01.2008 - 14:00:20
00
Urcite nikto nechcel urazit, vsetci sme tu pre teba tak isto, ako aj pre inych. Ved si predsa musime pomahat :).
04.01.2008 - 14:03:45
00
konečne som to pochopila:)) tiež mi to trvalo, a to nie som blondína:) tak čo bikeri, ešte sa budete na mne zabávať?:)) Kľudne si poslušte a kopnite si:) A k tomu ohraničenému veku len toľko....je tu veľa mladých ľudí a žiaľ väčšinou chlapi...a myslím si,že by som s nimi asi nestíhala v šľapaní,preto je ten vek ohraničený...predsa sa len lepšie šľape s niekym, kto má podobný vek a príval energie ako ja:) Hádam to už teraz každý pochopí o čo mi ide:) A odkazujem tomu dobrákovi, ktorý ma upozornil na to,že to nie je zoznamka, že to zoznamka je....vlastne všetci sa tu dohadujete na stretnutiach, zoznamujete sa,odovzdávate si skúsenosti, atď...takže ja sa chcem zoznámiť s bikermi...nič viac,nič menej...pochopené? .. vďaka, to mi odľahlo...


Robka2 mohla by si ist s nami niekdy na AMEN. Je take pohodove jazdenie. Tam okrem Fera a Bajkbora nikto energiou do kopca neoplyva. Pravda, ak ti nevadi obcas tazsi teren.
04.01.2008 - 14:48:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up