konečne som to pochopila:)) tiež mi to trvalo, a to nie som blondína:) tak čo bikeri, ešte sa budete na mne zabávať?:)) Kľudne si poslušte a kopnite si:) A k tomu ohraničenému veku len toľko....je tu veľa mladých ľudí a žiaľ väčšinou chlapi...a myslím si,že by som s nimi asi nestíhala v šľapaní,preto je ten vek ohraničený...predsa sa len lepšie šľape s niekym, kto má podobný vek a príval energie ako ja:) Hádam to už teraz každý pochopí o čo mi ide:) A odkazujem tomu dobrákovi, ktorý ma upozornil na to,že to nie je zoznamka, že to zoznamka je....vlastne všetci sa tu dohadujete na stretnutiach, zoznamujete sa,odovzdávate si skúsenosti, atď...takže ja sa chcem zoznámiť s bikermi...nič viac,nič menej...pochopené? .. vďaka, to mi odľahlo...


Robka2 mohla by si ist s nami niekdy na AMEN. Je take pohodove jazdenie. Tam okrem Fera a Bajkbora nikto energiou do kopca neoplyva. Pravda, ak ti nevadi obcas tazsi teren.

to by bolo super konecne nejake spestrenie :P :P :P
04.01.2008 - 19:08:23
00
a kto je Fero?:))) ja tu nikoho nepoznám:))) a chuďa prečo nemá energiu do kopcov?:)
04.01.2008 - 19:13:14
00
Fero je najsamlepsi mechanik prinajmensom na vychod od Popradu. Inak si to trochu zle pochopila. Feri chodi do kopca akoby mal motorku. On sice na tomto fore nie je zaregistrovany, ale na fotkach sa velmi casto vyskytuje. Takze ocakavam tvoju ucast na najblizsom AMEN-e. Zenska ucast je obcas celkom fajn na vyjazdoch.
04.01.2008 - 19:19:06
00
a kto je Fero?:))) ja tu nikoho nepoznám:))) a chuďa prečo nemá energiu do kopcov?:)


Fero je nas servismen-Anjelik ked sa ostriha.Inac robi servis bajkov v Bicigli- predajna v PO.
04.01.2008 - 19:20:43
00
:) o mechanika buem potrebovať a občas aj postrčiť hore kopcom:)) predsa som len slabá ženská:)
04.01.2008 - 19:21:07
00
Fero je biker z PO. Prave on a bajkboro z fora maju do kopca neskutocne vela pary.
04.01.2008 - 19:26:33
00
:) o mechanika buem potrebovať a občas aj postrčiť hore kopcom:)) predsa som len slabá ženská:)


co sa tika mech.prac tak to len Fero a na postrcenie by sme tu boli viaceri :P :P :P
04.01.2008 - 19:26:57
00
lenže ja mám veľký zadok,tak by ma museli tlačiť predsa len dvaja chlapi do toho kopca:)) ale bol by to pohľad pre bohov:)))
04.01.2008 - 19:28:14
00
...ak ešte nemáte plány na zajtra, o 10.00 je zraz pri koniarni, zatiaľ sú prihlásení muffin, zusky a zuzka... trasa sa dohodne na mieste...
04.01.2008 - 20:27:23
00
...ak ešte nemáte plány na zajtra, o 10.00 je zraz pri koniarni, zatiaľ sú prihlásení muffin, zusky a zuzka... trasa sa dohodne na mieste...


Sa Ti machruje, ked som zajtra v robote :evil:
Ale v nedelu si pojdem pochodit na bezkach...........


Naposledy upravil aJoN dňa 05.01.2008 - 17:49:59, celkovo upravené 1 krát.

04.01.2008 - 20:33:37
00
..veď si vravel, že keby si nechcel, tak v robote nebudeš... ..ale zase čo s ušlým ziskom, však..? :-)
P.S. plášte si nedodal, tak šrubujem skrutky... :-(
04.01.2008 - 21:15:22
00
Ved vies, ako som to myslel....

Som zvedavy na Tvoj nazor, co povies,ked to doskrutkujes.
ci sa oplati ich urobit alebo zakupit.
04.01.2008 - 21:27:14
00
...keby som ich bol dnes kúpil, tak nič neriešim... !!! ..ale asi pred dvoma mesiacmi som naskrutkoval asi 20 skrutiek, tak dnes pokračujem.. medzitým som prišiel na to, že lepšie ako Schwalbe to nebude ale čo už teraz s tými prevŕtanými plášťami...? ..ale dám vedieť ako to jazdilo... :-)
04.01.2008 - 22:22:20
00
robka2 preco ste neboli dnes bajkovat.Zajtra mame pesiu turistiku na Simonku mozete sa pripojit - miesto v aute sa najde odchod 9.00 vyzdvihneme na stanici v PO len treba dat vediet.

PS: nesedte doma to poznate :P
05.01.2008 - 18:50:55
00
Ahoj bajkboro:) dnes om bola korčuľovať s dcérou:) snažím sa jej venovať cez prázdniny,takže robím len to,čo sa páči jej,nie mne:) ale potešilo ma poznanie,že chodievate aj na pešie túry, ani nevieš ako:) ja normálne žasnem nad tým,že som si tu pred dvoma rokmi vytvorila nick a zmizla odtiaľ len preto,že sa mi nechelo uči vaše pravidlá tu na forume:) ale asi bieda ma pritlačila a napriek vašim úsmevným odkazom som ostala tu:) toto som roky hľadala,ľudí,ktorých spája pohyb...len potrebujem vedieť akcie vopred ,aby som sa mohla zariadiť,napr. na zajtra som zase sľúbila dcére,že pôjdeme na korčulko....hold dieťa je pre mňa svätá a ešte ma rok- dva bude potrebovať:) ale Ďakujem pekne za správu,potešilo ma to:) neboj ja medzi vás zapadnem:) teda dúfam:) som normálna baba a mám aj nos medzi očami:)
05.01.2008 - 19:04:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up