No, vidim ze inak to nepojde :)
16.03.2016 - 12:14:39
01
Flinker napísal:
A čo tak Agile Enduro?

Maratónci............
Čo vy na to? Váš názor nás zaujíma!


Ja osobne som veľmi za. Pred troma rokmi som bol enduro a moje dojmy ako zatiaľ najlepší pretek aký som kedy absolvoval. Pekná trať, pohodička do kopca a skvelé RZ. Trošku vadila spoločná trať s XC, ale to ste už poriešili.
Pred dvomi rokmi mi to nevyšlo a minulý rok ma odradilo práve tá výbava fullface prilba a pod. Bol som teda minuloročný kráľovský 50 km, ale bol som sklamaný. Príliš veľa ponáhľania, najviac sklamal zjazd zo Sľubice keď sme nešli RZ endura, ale také trápne šmyknutie dole po svažnici.
Na maratónoch mi nevyhovuje tempo, chrti mi utekajú v kopcoch kvôli kilám, vyhovujú mi technickejšie úseky ktoré viem pustiť. Nie som "orginál endurák" ani profík skôr si užívam traily a naháňam sa so Stravou po lokal trailoch. A ešte veľmi môžem celodenné hrebeňovky s prírodnými trailmi, čo sa enduru veľmi blíži.
Takže držím palec nech Vám to vyjde a dúfam že s mojími 130mm zdvihu nespadnem do kategórie Enduro.
16.03.2016 - 14:12:04
00
Flinker napísal:
Tu ta asi sklamem, trate budu identicke s normalnym endurom, len sutazis proti ludom na cca rovnakych bikoch.
Useky nad tvoje sily sa daju kludne zbehnut peso, nic svetoborne sa nestane a ani vela nestratis.
...


Ved minuly rok som sa hodne naprechadzal aj dole kopcom :-) ja s tym problem nemam, kedze v mojom veku uz poznam svoje hranice. Bude sa prosim nejako menit pocet a charakter RZ oproti minulemu roku?
17.03.2016 - 08:55:34
00
Neplanujeme zasadne zmeny, no uvidime co s trailami urobila priroda pocas zimy. Ocakavam zmeny kozmetickeho razu.
17.03.2016 - 09:15:29
00
Marinada napísal:
Dake ofiko ohlasene akcie? Nasiel som zatial len Kralovske.


ešte 2 týždne za základné štartovné 8) .... http://www.bikeandride.cz/2015/07/mtb-trilogy-broumovsko-2015-to-prave-pure-enduro/
19.04.2016 - 21:52:10
01
Krátko z kuchyne Kráľovského maratónu, enduro časti. / dalsie info budem davat do vlakna pre pretek

Trat a RS sú rovnaké ako minulý rok, samozrejme môžte čakať kozmetické zmeny, trate sú prejazdené a minuloročný pretek odhalil slabšie miesta, ktoré opravujeme. Čaká na vás 7 rýchlostných skúšok, pospájané cca 35 km trate. Nájdete RS prírodné, hravé, ale aj kamenisté, strmé a exponované. Nepochybujem, že si dobre zajazdíte. Nejedná sa o bikeparkové trate, klopky a skoky nečakajte. Pracovali sme s tým čo nám nadelila matka príroda a prekážky sme hľadali - a našli :) pri trasovaní.

Ako je aj v nazve témy, tento rok budeme hostiť prve majstrovstvá Slovenska v kategórii enduro 21. Augusta

Netreba zabúdať, že Majstrom Slovenska je v svojej kategórii vždy len jeden, tak začnite ladiť formu :)

MSRJ Juniori 15-18 (1.Majstrovstvá Slovenska v Enduro, licencia, plná výbava)
MSRM Muži Elite 19–39 (1.Majstrovstvá Slovenska v Enduro, licencia, plná výbava)
MSRW Ženy Elite 16–39 (1.Majstrovstvá Slovenska v Enduro, licencia, plná výbava)
MSRMM Muži Masters – od 40 (1.Majstrovstvá Slovenska v Enduro, licencia, plná výbava)
MSRWM Ženy Masters – od 40 (1.Majstrovstvá Slovenska v Enduro, licencia, plná výbava)
KEHBM Muži bez rozdielu veku (Hobby Enduro, plná výbava)
KEHBW Ženy bez rozdielu veku (Hobby Enduro, plná výbava)
KEXCM Muži bez rozdielu veku ( Maratónske enduro zdvihy - max 120mm)
KEXCW Ženy bez rozdielu veku ( Maratónske enduro Zdvihy - max max 120mm)
KEXCHT - Hardtails, M/W ( Maratónske enduro, HT)

Pre pretekárov, ktorí nie sú držiteľmi žiadnej licencie je možné vybaviť priamo na mieste jednodňovú licenciu (aj pre pretekárov, ktorí nevlastnia licenciu vo svojej krajine a sú aj bez klubovej príslušnosti) za manipulačný poplatok 5,- eur. Bez licencie je možný iba štart v kategórii Hobby Enduro a Maratónske Enduro (pri splnení podmienky max. konštrukčného zdvihu).
14.06.2016 - 21:06:24
00
preco uz sa nekona karpatske enduro ? vyzeralo to ako celkom podarena akcia
16.07.2016 - 18:57:05
00
dobre vidím? akože 10 dní do štartu Kráľovského endura a 34 prihlásených? ja som myslel, že nikto už nič iné ako enduro ani nejazdi...hmmm

https://cyklo.sao-tatry.sk/2016/preteky/kralovsky_enduro/index.php?kam=1&vpoz=a&l=sk
11.08.2016 - 13:15:55
01
zvysok jazdi all moutain :-)
11.08.2016 - 13:29:13
01
takže bublina...už som si chcel nejaké kúpiť a zase nebude s kým jazdiť :D
11.08.2016 - 14:03:59
02
Kúp si teleskopku a to ti bude stačiť :D
11.08.2016 - 14:31:51
00
No je to blbé enduro je blizsie k DH lenze treba slapat na druhej strane pre tých čo aj šlapu treba chraniče a integralu. Cele ponatie endura je skor volne jazdenie na trailoch umelých ci prirodných do pohody. Ziadne nahananie sa za casom
11.08.2016 - 15:04:02
01
kruci, tych commencalov tam je nejako vela ;-)
11.08.2016 - 16:16:11
00
zial doprava je obcas problem :( inak by som siel
11.08.2016 - 20:03:33
00
no my sme tu grabľavý a obaja sme si vyhodili rameno inak by sme zvýšili počet o 2 kusy :D :D
11.08.2016 - 20:22:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up