Zdravim vas , na FB som neuspel tak sa chcem spytat tu. Nevie niekto kde by mi vedeli zrepasovat tlmak Ohlins TTX 2015 ? oficialny distributor Maco Racing SRO ma total na haku aj fon aj maili.

O co sa jedna ? V semmeringu my na totalku vytiekol olej cize bud tesnenie alebo cosi { v tlmicoch sa vyznam prd }

Za odpovede dakujem.
11.08.2016 - 21:14:51
00
Lapierre?
11.08.2016 - 21:28:03
00
furaspravedpodobne v Specialized by o tom mohli nieco vediet, lebo s nimi to cele spiskali. Aj ked tipujem, ze to prinajlepsom poslu niekam do Holandska. Potom este mozes skusit suspension clinic, ti mozno budu vediet bud spravit, alebo aspon poradit kde. Teoreticky to mozu robit aj canecreek servisaci, alebo este pozri oficialne stranky na dealerov u Ohlinsov. Mne to dako nejde .. SSL crypto error (nech perun trafi bleskom googlacku farmu za tie ich somariny, co navymyslali)
11.08.2016 - 23:49:19
01
lto napísal:
furaspravedpodobne v Specialized by o tom mohli nieco vediet, lebo s nimi to cele spiskali. Aj ked tipujem, ze to prinajlepsom poslu niekam do Holandska. Potom este mozes skusit suspension clinic, ti mozno budu vediet bud spravit, alebo aspon poradit kde. Teoreticky to mozu robit aj canecreek servisaci, alebo este pozri oficialne stranky na dealerov u Ohlinsov. Mne to dako nejde .. SSL crypto error (nech perun trafi bleskom googlacku farmu za tie ich somariny, co navymyslali)


diky skusim popisat vsade {susp silno pochybujem} , kedysi som posielal cane creek do krabcycles tam to bolo ozaj rychlo a kvalitne spravene.
12.08.2016 - 01:06:01
00
Vedel by som sa na to pozrieť a uvidím, či sa mi podarí spraviť komplet repas. ;)
Vieš s tým prísť do Hrádku?
12.08.2016 - 19:27:32
00
keyboard_arrow_up