X(
21.01.2006 - 18:21:50
00
:cry: Tak presne kvoli tomuto stylu som nenavstevoval forum na bikemagazine. :( Myslim, ze diskusia na MTBiker stratila svoje caro. Ale to je len moj subjektivny pocit a snad si casom zvyknem. (Dost pochybujem.)
01.02.2006 - 21:13:55
00
no ja som sem skor chodil preto...lebo sa mi zdaa, ze tu vzdy chodila viac XC zameranych ludi a hlavne starsich...bikemagazin mi stale prisiel taky trochu moc "bulvarny" :))))
02.02.2006 - 22:50:12
00
no ja som sem skor chodil preto...lebo sa mi zdaa, ze tu vzdy chodila viac XC zameranych ludi a hlavne starsich...bikemagazin mi stale prisiel taky trochu moc "bulvarny" :))))


to neviem ci je bulvarny ale pomer jazdcov FR(DH)/XC je tam asi presne opacny ako tu...samozrejme tu je viac XC
03.02.2006 - 09:45:21
00
Staré fórum bolo bene, na toto sa tiež dá zvyknúť. Ešte trochu doladiť témy. Najsam naj je, že sa nestratil obsah starého...
Za to dávam veľké plus.
03.02.2006 - 21:38:59
00
mna len tak napadlo, ze by sa malo nieco vyriesit s temou "komponenty" a "nakup" a "porovnaj" ....kazdy kto chce nieco kupit alebo porovnat (vacsinou komponet) tak to praskne do temy komponenty a tie ostatne su tak nejak nevyuzite....neviem ci by bolo vhodne popresuvat nieco z komponentov do tych dvoch tem, aby sa to v nich rozbehlo, len ma to tak napadlo a pisem to sem nech sa nad tym tiez niekto zamysli :)
04.02.2006 - 11:03:50
00
mna len tak napadlo, ze by sa malo nieco vyriesit s temou "komponenty" a "nakup" a "porovnaj" ....kazdy kto chce nieco kupit alebo porovnat (vacsinou komponet) tak to praskne do temy komponenty a tie ostatne su tak nejak nevyuzite....neviem ci by bolo vhodne popresuvat nieco z komponentov do tych dvoch tem, aby sa to v nich rozbehlo, len ma to tak napadlo a pisem to sem nech sa nad tym tiez niekto zamysli :)


Ja viem, dufam, ze sa to rozbehne (tie temy vznikli teraz, cize sa sem nepresuvali ziadne stare prispevky). A paradoxne v tomto fore je dost zlozite masovo presuvat temy, jedine, ze by sa to chcelo nejakemu moderatorovi spravit :wink:
05.02.2006 - 15:27:50
00
no a ked uz rypem :lol: tak mam pocit, ze pri vyhladavani bere do uvahy len nove prispevky, medzi tymi presunutymi zo stareho fora nevyhladava, teda aspon mne....da sa s tym nieco robit cervo? :?: ak nie, tak sa s tym samozrejme zmierim :wink:
05.02.2006 - 18:38:03
00
no a ked uz rypem :lol: tak mam pocit, ze pri vyhladavani bere do uvahy len nove prispevky, medzi tymi presunutymi zo stareho fora nevyhladava, teda aspon mne....da sa s tym nieco robit cervo? :?: ak nie, tak sa s tym samozrejme zmierim :wink:


Prave sa generuje search databaza aj z tych starsich prispevkov, cize malo by to o chvilu ist... Ak nie, daj vediet :)
05.02.2006 - 18:54:06
00
uz to fici, dik moc...dufam ze ma nebudes mat za nejakeho vrtaka, len som myslel, ze by to aj ini ocenili :) ...inak klobuk dole, som netusil ze mas 18rokov, som myslel ze to tu riadi nejaky usadeny vysluzily biker alebo aspon niekto starsi...fakt respect 8)
05.02.2006 - 19:12:56
00
uz to fici, dik moc...dufam ze ma nebudes mat za nejakeho vrtaka, len som myslel, ze by to aj ini ocenili :) ...inak klobuk dole, som netusil ze mas 18rokov, som myslel ze to tu riadi nejaky usadeny vysluzily biker alebo aspon niekto starsi...fakt respect 8)


Ja praveze ocenujem taketo pripomienky, nebyt nich, tak tu kopa veci "hnije" :). Velakrat si nieco proste nevsimnem a ked mi to nikto neoznami, bude to tam dlhyyy cas. A k tomu veku; na nom zvacsa az tolko nezalezi, ci hej? :)
05.02.2006 - 19:17:44
00
jasne ze na veku nezalezi, len mi pripada celkom slusne mat v 18tich web takehoto charakteru a rozsahu ... heh, ale asi odbocujeme od temy, co? tak ja neviem, co by som este.....jaaj, no toto ber cisto ako osobny nazor, mi pripada ten prechod z hlavnej stranky na forum ako prechod medzi dvoma svetmi, uplne odlisne farby, okrem loga nic nepripomina ze som este na tej istej stranke....chapes....ale to by som chcel asi moc, co? zalezi ake su moznosti tohto fora a tak....no porozmyslaj :mrgreen:
05.02.2006 - 19:28:41
00
jasne ze na veku nezalezi, len mi pripada celkom slusne mat v 18tich web takehoto charakteru a rozsahu ... heh, ale asi odbocujeme od temy, co? tak ja neviem, co by som este.....jaaj, no toto ber cisto ako osobny nazor, mi pripada ten prechod z hlavnej stranky na forum ako prechod medzi dvoma svetmi, uplne odlisne farby, okrem loga nic nepripomina ze som este na tej istej stranke....chapes....ale to by som chcel asi moc, co? zalezi ake su moznosti tohto fora a tak....no porozmyslaj :mrgreen:


Viem, na co narazas, skusal som to implementovat do stranky, ale rozhadzalo to farby = bolo by to na dlhsiu prerabku CSS stylov. Ale to nie je taky problem. Urcite to planujem hodit do hlavnej struktury, ale asi az ked bude zavedena registracia uzivatelov aj na hlavnej stranke - konto sa bude zdielat s tymto forom
05.02.2006 - 19:45:53
00
Urcite to planujem hodit do hlavnej struktury, ale asi az ked bude zavedena registracia uzivatelov aj na hlavnej stranke - konto sa bude zdielat s tymto forom


fakt dobry napad!!! vela stastia pri realizacii :)
05.02.2006 - 19:56:01
00
pridal som možnosť uploadovania príloh. Čiže obrázky, flashe, archívy, nejaké dokumenty a pod. do veľkosti 512 kB môžete pridávať spolu s príspevkami...

A tak na skusku zoznam teamov 2005

Keby to niekomu nefungovalo, dajte vedieť

Prílohy:

Komentár súboru: Zoznam teamov v SZC v roku 2005
kluby_adresar.xls [90 KiB]

Komentár súboru: Test
test.jpg
test.jpg 21.42 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil cervo dňa 05.02.2006 - 21:19:27, celkovo upravené 1 krát.

05.02.2006 - 21:01:17
00
keyboard_arrow_up