4. kolo Považsko - Strážovského Pohára

21.08.2016
3. kolo - Bike Cup
4. kolo - Považsko-Strážovský pohár
XC preteky
Horné Sŕnie (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (23)
albertpbAlexiusbimjeamFilip_95gacopeterHack3rJakubTjohny29JulkoKarolikLOCHNESSLostmatto88mihallkomilsuOlgojpentxttsebutwSesulaksk_wizardsolvote_majjzbynekpap
Taktiež dávame dokopy balíčky od naších sponzorov, ktorý boli k nám na to, že je to naša premiéra naozaj štedrí :y:
Každý z vás pri prezentácii dostane 15% zľavu na nákup biku v MBšport v NDca, taktiež firma Design on the bike vám poskytne 10%zľavovú poukážku na nákup ich produktov.
Pre najrýchlejších pretekárov máme hodnotné ceny, naprázdno neodídete ani z tomboly:
- Firma Northfinder nás potešila cyklodresmi, návlekmi, bidonmi, kalendármi, nálepkami, šnúrkami na krk..
- Outdoorová predajňa Tulák pre vás pripravila kvalitné športové oblečenie.
- Cyklo predajňa MB šport prispela bidonmi, košíkmi, gripami, blikačkami,multikľúčmi.
- Cyklo predajňa Cyklo1 tričkami, rukavicami, časopismi, sadami na lepenie duší, držiakmi na mobily, rôznymi púzdrami na bike.
- Firma Crashstudio zabezpečí pre vás video z maratónu
- Firma UP steel nám pomohla so štartovnými číslami a prispela finančnou hotovosťou.
- Crunch fitness club vám daruje 5 x 10 vstupových permanentiek do ich fitness centra v TN
- Sintra sport poskytlo 20 ks púzdier na mobil, rôzne športové bandáže a 6ks. bedmintonových setov.
- Ski-sport venovalo 3ks. športových žabiek v limitovanej edícii k OH v Riu 2016.
- Cemmac Horné Srnie nám poskytlo finančnú pomoc.
- Ligna Horné srnie nám taktiež finančne podporilo.
- obec Horné Srnie pre tých najrýchlejších pripravila poháre a diplomy
- Poľovnícké združenie Nemšová sa postará o kvalitné divinové mäsko do gulášu
- o pitný režím na občerstvovačkách a v cieli sa postarala firma Oravan v počte 250L balenej vody
- a v neposlednom rade o vaše žalúdky sa postará Cyklozrub v Hornom Srní


Všatkých ešte raz veľmi pekne ďakujeme ;)
19.08.2016 - 23:00:06
04
Včera som sa tam bol povoziť a časť som si prešiel. To čo som prešiel je bez blata a ak nepoprší, tak budú ideálne podmienky. Značenie sa nedá prehliadnuť. Dokonca ešte aj slovný návod som našiel. :-)

Prílohy:

Komentár súboru: Kúsok za Hrachovým (Matto88, keby ste to tu pustili doprava, tak si ušetríte prácu... Ja som šiel tadiaľ.)
Krizovatka.jpg
Krizovatka.jpg 597.86 KiB thumb_up1thumb_down

Komentár súboru: Tesne pred Lipovcom
Navigacia.jpg
Navigacia.jpg 545.73 KiB thumb_up1thumb_down

20.08.2016 - 00:26:56
00
Super praca, uz sa velmi tesim. Zajtra to bude riadna zabava v tom dazdi :)
Bude mozne sa niekde aj osprchovat?
20.08.2016 - 08:36:28
00
Trat je to paradna. Dufam, ze Aladin sa myli a bude prsat tak ako vzdy az poobede. Uvidim rano, aj ako to bude na radare vyzerat.
20.08.2016 - 11:00:48
00
tiež sa rozhodnem až ráno, či ísť... zatiaľ to vyzerá na dážď presne po štarte a jeho koniec po pretekoch :)
20.08.2016 - 15:30:53
00
Caute, mohol by som ist 22km trat s 10r synom? Je to tech. narocnejsi teren alebo by to zvladol aj taky drobec? Bezne v lese jazdime. Nahlasil by som ho do kategorie do 15r.
20.08.2016 - 17:17:24
00
domino - super, sme radi, že sa páčilo, ten úsek čo spomínaš sme dali schválne ľavou stranou po modrej TZT, prišlo nám to zaujímavejšie ako tá zvážnica na pravo ;)
johny29 - žiaľ so sprchami je to problém :| , kedže Štart/Cieľ je mimo civilizácie :) ... ale v priestore cieľu je možnosť aspoň sa opláchnuť, vonku je umývadlo a potom zostávajú prírodné zdroje, potok a rieka. Pre umytie bikov bude k dispozícii pri parkovisku wapka.
Sesulak - Marek tiež v to dúfame ;) , ale v každom prípade, celá trasa je momentálne krásne preschnutá s minimom kaluží, ak aj pršať bude, žiadny veľký problém by nemal nastať. Cez týždeň sme mali hore na najhorších úsekoch báger, ktorý všetky veľké kaluže odvodnil a následne vyhladil.
johhhny - ahoj, na trati je jeden technicky náročný úsek, úzky singltrack pomedzi stromy a ešte k tomu s niekoľkými prejazdami cez koreňe, verím ,že drobec je borec :) , ale tam by som ho radšej nepúštal, myslím, že aj pár dospelých tam bude mať čo robiť ;) ... Snáď to pochopí ;)
20.08.2016 - 22:21:39
01
Kde budú výsledky?
21.08.2016 - 19:42:45
00
milsu napísal:
Kde budú výsledky?

asi tu budu http://www.bikerizpuchova.sk/povazsko-strazovsky-pohar2016.html
21.08.2016 - 20:11:05
00
Dík, budem čakať.
Dnes to bolo oproti včerajšku (Kráľovský maratón) úplne iné.
Postupne dážď, blato. Od lúk nad Horným Sŕním som tlačil skoro až nahor.
Som rád že som absolvoval tento maratón, daždivých pretekov nie je až tak veľa :-P
Vďaka organizátorom za akciu
21.08.2016 - 20:43:48
04
Za málo :) , my Ďakujeme za účasť, aj napriek tomu dažďu ;)
Čo sa týka výsledkov, hneď ako sa k nám dostanú zverejníme ich tu, na FB aj na stránke. Taktiež aj fotky a video, všetko bude, len to chce čas :)
21.08.2016 - 21:17:21
00
Nech sa páči, prvé foto :clap:
http://bikejan.rajce.idnes.cz/Horne_Srnie_21,8,2016/
21.08.2016 - 21:25:05
01
Výsledky celkovo
Výsledky podľa kategórií
22.08.2016 - 09:43:10
02
Chlapi, na začiatok dobré...
No, pred štartom by nebolo od veci tradičné oboznámenie s traťou, najmä keď to bol 1. ročník. Aspoň spomenúť že v jednom úseku je obojsmerná premávka! Viem, na mapke je to vyznačené, ale kto si toto preboha všimne? Keď sa oproti vyvalili z dlhej, ešte to hlava pochopila, ale keď už v protismere štrádovali aj červené čísla... Teda, pekne sme tam chaosili...
Miestami preznačené (značiek možno až zbytočne hodne) a potom vypadneš na lúku a jedna cesta popod horu a druhá cez ňu, značky žiadnej - podľa intuície sa vždy netrafíš. Keď je poradie našponované, toto ho vie aj pekne zamiešať.
Pri prezentácii by neuškodila jedna osoba naviac, bolo by viac kľudu.
Na tej zvážnici je ten hnusný marast asi aj keď tri týždne neprší.
Ale časy na tisícinu, merané ručné - laserové oči.
Topvar je stále taký hnusný ako si ho zamladi pamätám :puke: .

Dobrý race.
22.08.2016 - 11:38:59
05
Zo značením podľa mňa žiaden problém nebol bolo prehľadné a navyše ešte aj po turistickej značke za mňa na parádu
22.08.2016 - 12:18:11
02
keyboard_arrow_up