Martin, neviem o čo Ti ide, pretože toto sme boli pozerať po dvoch silných búrkach - veľké návaly vody vymyli miesta kde bolo menej cementu a tak sa táto klopka poškodila, snáď mi nechceš tvrdiť, že je to vybrzdené? Cervo Ťa o ničom nepresviedča, napísal skutočnosť, že nebol čas postarať sa o opravu, nakoľko práca s expedíciou a predajňou vyťažuje všetkých na 100% a pumptrack zatiaľ šiel žiaľ bokom.
22.08.2016 - 10:52:02
02
Ahoj Martin, pump-track nie je v idealnom stave, ale jazdit sa na nom da. Tato sezona je pre nas uplne nieco ine ako doteraz a mame viacero novych veci, ktorym sa musime venovat. Ked mas viacero dolezitych uloh, zial musis prioritizovat a nieco aj trosku dat do uzadia. Ako napisal Tomas, v prvom rade sa snazime venovat hlavnym potrebam zakaznikom v Hradku a pump-track az tak neziadaju ako ine veci. To nie je o tom, ze nechceme mat pekny pump-track, ale o prioritach. Zakladne vyskusanie biku, prejazdy vln aj skoky sa na nom daju isto skusat. Jazdia na nom deti, mladez z okolia a aj nasi navstevnici/zakaznici. Viem, vsak, ze pre skseneho jazdca na pump-tracku to nie je idealne.

Ak mas chut a cas, mozes nam s nim prist pomoct, urcite sa vieme odmenit. Pripadne niekto dalsi, kto bude citat tuto spravu.
22.08.2016 - 10:55:28
03
Vdaka za foto, kazdy si moze spravit zaver, ci je to kvoli suchu, alebo podmoceniu a odtrhnutiu steny klopky. Ako som pisal (treba citat to co pisem, nie to co myslis, ze napisem), priestor na opravu este nebol, da sa vsak jazdit po inych okruhoch pump tracku. Kludne pridi, vstupne nevyberame.

Ak mas cas, pridi so zabou a pomoz nam to pomoct opravit. Lopaty a furik poskytneme.
22.08.2016 - 10:59:13
01
Vyhovorky sa vzdy najdu chlapci :) kolko krat to tam bol niekto poliat ked tam boli deti ? to zabere 10 minut , ci ani tolko nemate ? tam ide o hodinu tyzdenne a vy sa vyhovarate ze mate robotu na expedicii :D:D:
22.08.2016 - 11:01:17
00
Presne tak neni to koli burke , ale koli tomu ze to nikto od zaciatku nepolieva a nemalo sa to ako a kedy ujazdit ked je to suche :) takze kazdy kto vie o com je pumptrack si spravi nazor tiez :))
22.08.2016 - 11:02:24
00
Takze ti, co "vedia o com je pumptrack" si spravia nazor sami, ti co vedia citat s porozumenim si ho spravia tiez. A ja viem, ze praca na expedicii a so zakaznikmi je chaba vyhovorka, nabuduce si najdem lepsiu.

Takze prides, ci len kritizujes?
22.08.2016 - 11:05:42
04
K tomu polievaniu môžem napísať, že miestni chalani ktorí naň chodia pravidelne jazdiť sa oň starajú a pred spomínanými búrkami bol mnohokrát polievaný a kosený. Takže Tvoje domnienky sú mylné a neviem odkiaľ máš info že sa nikdy nepolieval. ;)
22.08.2016 - 11:11:48
00
Martin, ak by si za vstup na tento pumptrack platil tak by som tvoj ostry ba az hejtersky ton chapal. Ale chodis sa tam povozit pekne zadara a namiesto aby si priložil ruku k dielu tak len pindas. Nik ta tam nenuti chodit ak sa ti to nepáči. To je tak ked niekto dostane niečo zadarmo.
22.08.2016 - 11:25:13
06
martin 123 napísal:
Presne tak neni to koli burke , ale koli tomu ze to nikto od zaciatku nepolieva a nemalo sa to ako a kedy ujazdit ked je to suche :) takze kazdy kto vie o com je pumptrack si spravi nazor tiez :))


Postav si u Teba v zahrade,alebo na balkone vlastny a jazdi tam,ked sa Ti nepaci!By ma zaujimalo,co si Ty pozitivne dokazal spravit pre svoje okolie,len tak z dobrej vole!
22.08.2016 - 11:27:22
00
Je vhodne napisat, ze martin 123 pri stavbe pumptracku pomohol, ako jediny forista, za co sme mu vdacni. O to viac ma prekvapuje tento utok.
22.08.2016 - 11:33:38
00
No a kto z vas mudrlantov bol pomahat pri stavani pumtracku ? :D kaprak ? astro ? ze sme sa nestretli :D :D
myslel som ze je to v dobrych rukach u " bikerov " no asi az tak nie bohuzial , chodim tam od zaciatku a vidim ako to je zakazdym viac a viac rozbite .

Miestnych som tam videl max kosit a polievat som tam nevidel nikdy nikoho :)
Ale zase sme sa dostali od vyhovorky kolli burke (zaujimave ze na myjave ta burka nevymelie klopky 5cm do hlbky to bude asi atmosferickym tlakom ) , k tomu ze je pumptrack neudrziavany a nikto k tomu ocividne nema vztah , pritom tomu staci par hodin tyzdenne a mozno ani to nie . Najprv to bolo koli burke rozbite , a teraz koli tomu ze mate na expediicii vela prace no ten stav v akom to je to vobec neospravedlnuje :)

Tak si aspon najdite niekoho kto sa o to bude starat a bude mat o to zaujem...lebo tie vyhovorky su ozaj slabe .
uz to nebudem komentovat , len ste mi potvrdili co som si myslel :)
22.08.2016 - 11:42:47
00
Mozno by bolo fajn zasvatit aj miestne deti. Nech sa naucia, ze nic nieje zadarmo a zaroven sa naucia co to o stavania skokov - trailov.
22.08.2016 - 11:44:49
03
Lapierre napísal:
Martin, neviem o čo Ti ide, pretože toto sme boli pozerať po dvoch silných búrkach - veľké návaly vody vymyli miesta kde bolo menej cementu a tak sa táto klopka poškodila, snáď mi nechceš tvrdiť, že je to vybrzdené? Cervo Ťa o ničom nepresviedča, napísal skutočnosť, že nebol čas postarať sa o opravu, nakoľko práca s expedíciou a predajňou vyťažuje všetkých na 100% a pumptrack zatiaľ šiel žiaľ bokom.



Navaly vody vymyli klopky :D:D:D: ty si pobavil najviac :D
22.08.2016 - 11:45:33
00
Marinada napísal:
Mozno by bolo fajn zasvatit aj miestne deti. Nech sa naucia, ze nic nieje zadarmo a zaroven sa naucia co to o stavania skokov - trailov.


No o takom niecom hovorim , aby sa o to staral niekto kto ma o to zaujem. deciek tam je dost no nikto im nepovedal ze si to maju poliat pred jazdenim ... to by takto nebolo dopadlo keby sa to ujazdi
22.08.2016 - 11:47:01
00
Tak som rad, ze si si potvrdil ze sme aki sme a ze to tu uz nebudes komentovat (aj ked si odvtedy napisal dalsie 2 komentare). Ja si este komentovat dovolim:
- pumptrack je postavany na sukromnom pozemku za sukromne peniaze a udrzba je tiez na sukromne naklady ("tak si aspon najdite niekoho"). Kiez by ste takto pindali do verejnej spravy, vela veci by tu mohlo byt inak.
- miestni jazdci si pumptrack zametaju a udrzuju, rovnako si ho aj polievaju. Urcite to nerobia kazdy den a ani ich o to nikto neziadal. Neviem ale ako nam chces tvrdit, ze ho nikto nepolieva, ze sa o neho nikto nestara, ked tam sme kazdy den a vidime ich. Tu klopku ale lopatami neopravia, je to zosunute a stalo sa to po silnych burkach. Kludne tvrd, ze to je vymlete, je to uplne irelevantne, aj na fotke vidis ze to bolo prevlhnute.
- jazdit na nom chodievas aj ty, polieval si ho? Hadicu tam mame natiahnutu.
- neodpovedal si na otazku, ci prides pomoct.
22.08.2016 - 12:23:40
03
keyboard_arrow_up