Keď ja som ti taký zvážnicový typ, teda najprv zvažujem, kade sa pustím a vždy mi z toho vyjde tá zvážnica.... :rofl:
Na náročnejších trailoch ma vždycky tak vytrasie, že mi ešte týždeň potom vychádzajú ladvinové kemene, a to ti je hnus... ja tak maximálne hrebeňovky na jednej strane po jarabú a na druhej po rúbaný a odtiaľ po zvážniciach do bystričianskej, príp. z kláštorskej na horný dom. Ale dík za tip... 8)
30.08.2016 - 19:45:54
00
no každý máme radšej trochu iný terén :) , no ta hrebeňovka po sedlo pod rajtokom je celkom pekná a nie je nejak technicky náročná a nemáš za čo :)
30.08.2016 - 22:57:52
00
imro1, keď mi čas konečne dovolí a vyberiem sa na Vtáčnik, prídem si k tebe po rady, ja zase môžem technické single, čím technickejšie, tým lepšie :-)
02.09.2016 - 20:28:27
00
Mike888 nie je problém, rád poradím keď budem vedieť :)
02.09.2016 - 23:09:40
01
Dneska Vták, keď som sa dotrepal hore, začalo hrmieť, tak som sa pratal. Cez Rúbaný na Horný dom, ale aj tak ma to chytilo pri vleku... :envy: No čo už. Aspoň mi pozmývalo mušky z okulárov...

Prílohy:

16190001.JPG
16190001.JPG 210.73 KiB thumb_up0thumb_down

16240001.JPG
16240001.JPG 209.19 KiB thumb_up0thumb_down

16240002.JPG
16240002.JPG 176.28 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: aj jelenčoky skákali cez cestu...
jelen.jpg
jelen.jpg 208.05 KiB thumb_up0thumb_down

13.09.2016 - 19:19:25
02
ahoj. viede mi niekdo domaci alebo znali oblasti plis dat dobrého tipa na trailiky v okoli Vtacnika? Pripadne prechod z Partizánskeho, Handlova ci Zlate moravce smer Nova Bana. Jednoducho pekne useky v okoli pohoriaTribeca ci Vtacnika. Chcem tam dat jednodnovku daku... este som sa v tych koncinach nikdy nemotal. Bud autom alebo vlakom. diky moc
23.09.2016 - 13:52:38
00
vedel by som ti poradiť, no chceš niečo viac technické, či skôr klasicky po hrebeni ?, je tu toho dosť aj samotná hrebeňovka je veľmi pekná a je tu aj pár technických trailov vhodná viac na full a pre skúsenejších jazdcov, ako napr z Vtáčnika po náučnom do Kamenca, prípadne z Jarabej skaly na Lehotu a veľa iných, takže záleží na tebe, či sa "nebojíš" technického terénu, alebo skôr niečo ľahšie. Inak je tu toho popísané celkom dosť, takže skús aj niečo počítať v tejto téme, prípadne tu mtb-akcie-vyjazdy/bikovanie-v-okrese-pd-t14944.html?view=unread#unread možno si z toho vyberieš aj sám :)
23.09.2016 - 20:11:57
00
Teren a obtiaznost je jedno aky, hlavne aby to bolo pekne pre oci a nemuselo sa tlacit :) Ideal ked aj nejaky ten vyhlad sem tam je ako napr z vtacnika. Dik za predchadzaj
24.09.2016 - 12:55:40
00
..uci tip. Nejak mi to odoslalo
24.09.2016 - 12:56:27
00
v sobotu krátky výjazd z Cígľa pod V.Grič, po hrebeni pod Vtáčnik (vrchol sme nestíhali), pekný zjazd z Malej Homôlky na Vrvravu a traverzmi po cestách naspäť
trasa foto
maxxxis, kam si došiel ty?
27.09.2016 - 23:51:24
00
Stihol som to do zotmenia až do Nitry ale s obchádzkou Tríbeča a Zobora - trasa.
28.09.2016 - 07:34:27
01
imro1 napísal:
vedel by som ti poradiť, no chceš niečo viac technické, či skôr klasicky po hrebeni ?, je tu toho dosť aj samotná hrebeňovka je veľmi pekná a je tu aj pár technických trailov vhodná viac na full a pre skúsenejších jazdcov, ako napr z Vtáčnika po náučnom do Kamenca, prípadne z Jarabej skaly na Lehotu a veľa iných, takže záleží na tebe, či sa "nebojíš" technického terénu, alebo skôr niečo ľahšie. Inak je tu toho popísané celkom dosť, takže skús aj niečo počítať v tejto téme, prípadne tu mtb-akcie-vyjazdy/bikovanie-v-okrese-pd-t14944.html?view=unread#unread možno si z toho vyberieš aj sám :)

Nazdar, chcel by som sa ťa spýtať keďže to asi často jazdíš, na nejaké traily okolo Vtáčnika.
Plánujeme ísť z Kamenca hore Gepnárovou a potom po modrej hore na Vtáčnik, túto časť poznám ale už som to dávno nešiel. Z Vtáčnika po hrebeni na Kláštorské skaly to je klasika a tam by sme chceli skúsiť ten trail dole po žltej smerom na cestu pod Jaseňovou skalou, je tam aj horáreň, išiel si to aké to je?
A potom návrat spod Jaseňovej skaly na Rúbaný vrch, výjazd tiež poznám ale vždy som šiel na druhú stranu na Ostrý Grúň ale neviem aké je to po žltej cez Balatom a náslende dole po náučnom do Bystričianskej doliny.
Ak by boli sily a chuť tak ešte raz hore Gepnárovou ale len po koniec asfaltky a dole po tom náučnom, našiel som to aj na trailforks ako zaujímavý trail.
Dík za info
18.10.2016 - 09:12:01
00
Skus zrejme hit tohtorocnej jesene Sekaninske Traily:) doktor-40 ti povie viacej
18.10.2016 - 09:40:36
00
No čítal som na MTN lovers :), ale to je kusok ďalej ale určite aj tam pôjdem. Len nepoznam presnú lokalitu. Ja mám Vtáčnik viac pojazdený smerom k Veľkému polu, opačnú stranu veľmi nepoznám okrem hrebeňovky na Grič.
18.10.2016 - 10:31:59
00
SpeedyGonzales napísal:
Nazdar, chcel by som sa ťa spýtať keďže to asi často jazdíš, na nejaké traily okolo Vtáčnika.
Plánujeme ísť z Kamenca hore Gepnárovou a potom po modrej hore na Vtáčnik, túto časť poznám ale už som to dávno nešiel. Z Vtáčnika po hrebeni na Kláštorské skaly to je klasika a tam by sme chceli skúsiť ten trail dole po žltej smerom na cestu pod Jaseňovou skalou, je tam aj horáreň, išiel si to aké to je?
A potom návrat spod Jaseňovej skaly na Rúbaný vrch, výjazd tiež poznám ale vždy som šiel na druhú stranu na Ostrý Grúň ale neviem aké je to po žltej cez Balatom a náslende dole po náučnom do Bystričianskej doliny.
Ak by boli sily a chuť tak ešte raz hore Gepnárovou ale len po koniec asfaltky a dole po tom náučnom, našiel som to aj na trailforks ako zaujímavý trail.
Dík za info

Ahoj, priznám že tú žltú som od Kláštorných šiel vlani asi 4 x no tento rok ani raz, tak neviem v akom je momentálne stave, no trail to bol parádny, aj keď asi v polovici to tam bolo dosť neprehladné po lesákoch, tak sme chvílu aj hladali značku, možno @gulfast by ti vedel napísať v akom to je momentálne stave, Z Rúbaneho vrchu po žltej na Zadnú lúku je to super, trošku zvlnené, ale pekný technický terén, popri a medzi skalami, ak máš rád ťažší terén, tak si to vychutnáš. Ten náučny chodník z Vtáčnika cez Siahy na Končitú je pecka, tiež technické, kamene, korene. No ak by si bol na Zadnej lúke a chcel by si ísť smer Bystričianska dolina, tak sa oplatí ísť aj na Žarnov, už len kvôli výhladom, ak by teda bolo pekne, dá sa tam dostať po zvažniciach od zadnej cca pol hodky, možno aj menej a dole po žltej čo je tiež technickejšie, no v hornej časti boli popadané stromy, neviem v akom stave je to teraz, nebol som tam asi 2 mesiace a dole je to také dosť kamenisté, som raz spomínal že je to pekný zjazd, no ma tu niektorý sprdli že pekný kamenistý zjazd vyzerá inak :) asi to nie je pre každého. Z týchto spomínaných je asi najzaujímavejší ten náučný na Končitú, ten by mal byť aj najčistejší, od tých Kláštorných ako som písal, nie som si istý...a keby si chcel ísť niekedy aj opačnú stranu, tak ako boli spomínané tie traily, trail Jarabá je parádny a určite stojí za to, ostatné ešte nemám pojazdené, no snáď budúci rok :)
18.10.2016 - 11:41:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Rukavice)
keyboard_arrow_up