fuha co si davas ze jazdis po takjeto krizovatke :D

Prílohy:

mg.png
mg.png 269.64 KiB thumb_up1thumb_down

19.09.2016 - 13:21:59
02
o vodičoch audi som kdesi na internetoch čítal, že 4 nuly na kapote a piata za volantom :D
19.09.2016 - 13:31:13
06
ked to je rozdelene cez riadok, tak to nejak nefunguje. mozno takto:
http://goo.gl/MtQLb7
19.09.2016 - 13:40:37
01
no v krizovatke ta nema co predbiehat. Nuz ale auta za 40 000 Eur plus to vraj maju povolene. Tiez nemusia pouzivat smerovky ani dodrziavat maximalnu povolenu rychlost. Ze vraj tieto prava si kupis s autom.
19.09.2016 - 15:32:48
01
Diablosharp napísal:
no v krizovatke ta nema co predbiehat. Nuz ale auta za 40 000 Eur plus to vraj maju povolene. Tiez nemusia pouzivat smerovky ani dodrziavat maximalnu povolenu rychlost. Ze vraj tieto prava si kupis s autom.


Ako vravis, plus navyse dostanes preukaz ZTP aby si mohol zaparkovat v kazdom nakupnom centre.. S vodicmi Audi mam osobne najhorsie skusenosti, ci ako vodic alebo ako bajker vseobecne.
19.09.2016 - 16:12:13
00
Diablosharp napísal:
V poslednom case si vsimam ze vela bajkerov robi hanbu a chodi na cervenu, resp kaslu na vsetky predpisy. Neviem preco ale hlavne ziletky. Asi preto ze maju na cestach asi viac najazdene ... Nuz a potom sa nemozeme cudovat ze soferi nas maju na haku ked vidia samovrahov ako si to sinu na cervenu.

Na niektorych semaforoch idem aj ja na cervenu. Taka Racianska od Gastanoveho hajika do mesta je uz doslova obsypana semaformy na kazdom prechode pre chodcov. Chodec ziadny, cervena svieti, tak co budem dychat smrdiace auta a idem dalej.
19.09.2016 - 18:22:04
03
Vsak presne, ak si budeme robit dobre meno, tak MOZNO budu aj vodici ohladuplnejsi. Mozno aj na tu cervenu ked pojdes, tak sa nad tebou zmiluje a pribrzdi pred tym ako ta hitne. Sam som sofer, k bajkerom na ceste mam respekt a radsej pribrzdim ak nie je mozne ho obehnut v bezpecnej vzdialenosti cca 2m, ak sa da, cely pruh.
20.09.2016 - 07:29:00
00
Ked si na ceste si riadnym účastníkom cestnej premavky a platia pre teba rovnaké pravidlá ako pre ostatných a musis dodržiavať PCP. Ak ti vadia semafory napr. na Račianskej chod cez vinohrady. Aby si sa nečudoval ked ta sejme nejake auto, ktoremu sa tiez nebude chciet čakať na červenej.
20.09.2016 - 07:51:35
08
nemaju za velkou mlákou pravidlo,ked nikde nikto nie je ci STOP alebo CERVENA semafor,ze mozes prejst? tiez chodim na cervenu,ked vidim,ze nikde nikto
tak ale je rozdiel jazdit v dedinke LV ako v dedine BA
20.09.2016 - 07:58:08
00
V USA mozes na cervenej odbocit do prava, samozrejme musis dat prednost.
20.09.2016 - 08:00:04
00
a rovno nie? ked nikde nikto,tak mozes ist hocijako
20.09.2016 - 08:02:46
00
V USA mozes na cervenej odbocit do prava, samozrejme musis dat prednost.


V UK mozes jazdit vlavo.
20.09.2016 - 08:08:11
01
No to mozes. Mal si ma vidiet ked som v UK prvy krat na bajku vletel do kruhacu. Dal som zo 2 kolecka kym som si premyslel ako z neho vybehnut. Inac troska dislexia, cize prava lava je pre mna to iste ...
20.09.2016 - 08:12:03
00
Ak si myslite, ze dokazete vychovavat vodicov, ktori nenavidia kamionistov, cepeckarov, vychodnarov, madarov, poliakov, klobuckarov, motorkarov, cyklistov, chodcov tak ste naivni. Ze jazdim na cervenu cez prechody, hoci tam evidentne nikto nie je a nazve ma plkktm, tak neostava nic ine len opacit rovnakou mincou. Keby som mal cas, kludne nafotim hafo cyklistov, co jazdia na cervenu a urcite sa tam hromada z vas najde. Je to moj nazor a na rozdiel od neho sa nehram na svatuskara. Stavim sa o posledne gate, ze by som aj u neho nasiel veci, kde porusuje nejake predpisy. Tak co? Sam vidim okolo seba kopec ludi co porusuju predpisy. Vodicov, co na poslednu chvilu prefrcia na cervenu hoci uz zdialky vidia ze to nemaju sancu stihnut, predbiehanie na plnu ciaru - ci rovno dvojitu plnu ciaru, predbiehanie hoci ja sa nachadzam v protismere... uz ani neratam. V zivote ste nevideli nesmrtelnych ako jazdia po dialnici minimalne 160 km/h? A tato mafianska vlada s tym rozhodne nic nespravi.
Mna ziadne auto nesejmulo a dufam ze to tak aj ostane. To skor ja som sejmol auto. A aj to bol blb, co spravil mysicku tesne predo mnou a okamzite predo mnou skocil na brzdu, lebo si nevsimol, ze do pruhu do ktoreho sa nadrzovku nasackoval uz stoja auta. Idealne by bolo, keby mali cyklisti v BA separovane chodniky. Niekde uz take polocyklochodniky su, ale vodici na nich uplne bezne parkuju.
20.09.2016 - 08:29:39
03
Analýza dopravy za milión eur - :tmi:
http://kosice.korzar.sme.sk/c/20279101/strategia-kosice-su-pre-motoristov-rajom-kym-nie-su-kolony.html?ref=njct

Zistili aj toto :)
„Jazda po Košiciach na bicykli je naozaj adrenalínový zážitok,“ komentuje situáciu Kašík na základe vlastných skúseností.

„Aj ľudia, ktorí prešli na bicykli celú Európu, mi potvrdili, že v Košiciach jazdia radšej po chodníku, akoby sa mali nechať zraziť,“ konštatoval s úsmevom expert.
20.09.2016 - 08:36:33
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up