2-3dni. Prvá noc nejaký penzión v Telgárte, 2.noc Čertovica, resp. Štefánička. 3. noc Ďurková, resp. už Donovaly. Naľahko. Pridáš sa k Dudovi?

Toto znie viac ako lakavo. Tuto temu budem urcite pozorne sledovat. Mozem?
09.01.2009 - 10:21:46
00
no dobre vy blazni, ukecajte este Drotara a vyrazame z Poraca smer Chopok - kremaciu na Chate pod vrchom uz vybavim :twisted:
Netreba :wink: ja som vam povedal ze s vami kedykolvek. Ak by logistika fungovala ako popisal Pisosip no problem. Dvoje ponozky, mini uterak a zubna kefka mi do vaku vlezu :D
09.01.2009 - 12:01:34
00
Začína to vyzerať tak, že túto utopisticko-surrealistickú miniexpedíciu budem musieť zorganizovať. Vždy som o tom sníval, ale vždy som si našiel dosť výhovoriek, aby som sa tomu vyhol. A takto to malo byť až do dôchodku. A teraz toto. Trebalo mi? Mal som ísť spať včera už o desiatej. A za to všetko môže quidoo. :twisted:
09.01.2009 - 12:09:24
00
Takze za trest by mal ist s nami a robit nosica. :twisted:
09.01.2009 - 12:14:42
00
ako som už bol niekde niekedy dávno písal, v dobe ked to ešte "nebolo za trest smrti" som robil s kamošom časť : Čertovica - ja po sedlo Poľana on až po Donovaly v celku v pohode
pre vysvetenie na mtb zn: Velamos (prvý dostupný stroj na trhu) :-) oceľové ráfy a nejaké kvazi mtb brzdy :-)
štart za tmy z Čertovicé, tvrde tlačenio-nosenie až na Lajštroch, na svitani na Lajštrochu,
potom jazda v občasnom daždi dalej,
moj pohľad a moj nazor: išlo si o dokazanie že sa to da, nebola to žiadna krása a dokonca ani potešenie, v sedle Poľana lialo, prestalo ma to bavit "stlačil" som to smerom do Jasnej a sadol na vlačik kamoš - s lepším morálom - to dorazil do zotmenia na Donovaly, ALE tiež to neospevoval ako bomba túru,
da sa, ale nečakajte nič vyrazne bajkovo pekné a asi ani dobré
a hlavne "zelenáči" si určite velmi radi zapoľuju, tak odporučam PM
:-)
inak pre zaujimavost, mam kamoša ktorý, ak sa dobre pamatám, urobil červenú Malý Javornik - Kojšovka po značke SOLO za 7 dni naľahko s tým, že prespávat schádzal z hrebena na najbližšie chaty
09.01.2009 - 15:27:58
00
2LL: No si skombinoval blbé počasie a blbý úsek. :)
Pekné úseky sú KH-Priehybka; Homôlka; Lajštroch - Štefánička; Kotliská - Prašivá; Hiadeľské sedlo -Kečka.
Zbytok beriem ako nutné zlo.
Samozrejme treba dobré počko s výhľadmi. Inak je to morda.
Apropo už som to tu niekde spomínal. V starých krásach Slovenska (tipujem začiatok 90tych rokov) bol článok o partii bikerov, ktorý išli cestu SNP z Devína až na Dukelský priesmyk.
09.01.2009 - 21:21:06
00
paaani Quidoo je uz stary na taketo huncutstva... rad si pozrem fotecky, pekne zmapovanu trasu v nakom rozkosnom programe, vypocujem zazitky od Duda na bielom krizi alebo v Kristiane a ked ma chyti druha puberta alebo womenopauza tak to absolvujem na stare kolena aj ja :-)

Vela zdaru!
09.01.2009 - 22:00:35
00
Jaaaaaaj dakovala Pisovi ... ved nebyt jeho, tak o tejto teme neviem ... teraz sa ma uz nezbavite :-)
06.03.2009 - 11:40:03
00
Ještě před rokem jsem přehraboval nějaké číslo Krás Slovenska a buď jsem ho schoval nebo vyhodil. Jestli ho najdu, tak to tu ofotím. V oficiálním časopise byla prezentována komplet hřebenovka NT na biku.
Tehdy NO PROBLEM!
23.04.2009 - 21:45:27
00
no tak trochu sa do toho zapletiem no pri zjazde z Kečky po červenej smerom na donovaly, by to bolo za normálnych okolností krásne zjazdné, ale ťažbou dreva v lese zmizne červená, teda je veľká pravdepodobnosť zblúdenia . treba nejakú pomôcku kompas alebo GPS a mapu. Najhoršie je to že v tom lese to tam nevysychá sú tam miesta kde je aj 25cm nános bahna. V priloženom obrázku som naznačil kritický úsek. Nejaké foto sú aj tu viewtopic.php?t=16511&highlight=zufaly+stav

Prílohy:

Komentár súboru: kritický úsek
Cykloatlas-on-line---Cyklos.jpg
Cykloatlas-on-line---Cyklos.jpg 410.88 KiB thumb_up0thumb_down

24.04.2009 - 02:16:27
00
Hrebeňovka od Chopku po Hiadelske sedlo v pohode prejdes. Tu je video https://youtu.be/iHmD6-3BSmk
20.09.2016 - 11:22:56
00
keyboard_arrow_up