Zajtra máme v Hradku zatvorené.

muzicekd ano, ako som písal, je to výrazne viac ako to štandardne trvá od toho dodávateľa.
14.09.2016 - 08:19:45
00
Posledna objednavka mi sposobila dost nervy a stratu casu, dalsie nakupy radsej urobim inde.

Mali zle uvedenu hmotnost rafika pri http://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/rafiky/mtb/29/mavic-en-421-disc-29-mtb-rafik-cierny-32dier-2180132.html Skutocna je 610g a nie 550g ako mali uvedenu (uz stihli opravit, asi 26" hmotnost). Pochopili to asi az na 2 email, tak poriadne ich citaju, hlavne, ze je cas na diskusie vo fore.

Preto som to musel vracat, kde mi este nauctovali aj cenu dopravy za vratenie, pricom som to musel vracat ich chybou! Tovar som vratil na konci augusta, peniaze mi vratili na 3 pokus az vcera po opakovanych vyzvach. Najprv mi davali kupon aj ked som jasne zadal, ze chcem vratit peniaze. Keby im nepisem tak to hadam nechaju aj tak.

Za to, ze porusili vlastne obchodne podmienky (vratenie penazi do 7 dni) a to ze ma uviedli do omylu sa ani len nedokazali ospravedlnit.

Taktiez pisu hluposti po heureke, kde som im dal recenziu. Uplne od veci, 10 ludi a vsetci maju dovolenky, o poruseni obchodnych podmienok nic. Asi si myslia ze zakaznici im to budu slusne povedave jest.

http://obchody.heureka.sk/mtbiker-sk-shop/recenze/

Su to podla mna amateri, preposielaci tovaru, jedine co maju je web. A ze je tu 10 ludi na shop je totalny vtip.

    21.09.2016 - 12:29:06
    01
    Chapem,uviedli zle vahu.Ale to si vazne ten rafik vratil kvoli 50tim gramom???
    21.09.2016 - 13:22:06
    05
    palo14 ja osobne som Ti pisal aj do emailu aj pod Heureku a stojim si za tym. Doposielali sme Ti rafik na vlastne naklady, kedze si sa rozmyslel ze chces este jeden potom ako sme objednavku nachystali a odoslali. To sme Ti neuctovali. Potom nam rafiky vratis nasim kurierom lebo "sa ti zdali tazke" - to je to co si napisal do formularu na vratenie. Do emailu si mi napisal, ze si ich nevazil, tak ako vies kolko vazili? Zdali sa Ti tazke, vratil si ich, my sme vratili peniaze a odpocitali naklady za vratenie, ktore sme platili. Zo zakona na to mame 30 dni, snazime sa to robit do 7 dni ale ked je clovek zodpovedny za vratky mimo tak to v ten tyzden nestihneme. Nikto nenapisal ze ma 10 ludi dovolenky, len ze mal zodpovedny clovek dovolenku. Citaj prosim pozorne.

    Ak nevies, mame svoju vlastnu kamennu predajnu (http://www.mtbiker.sk/clanky/8476/testovacie-dni-v-mtbiker-centre-7-testovaciek-uspesne-za-nami.html), mozes nas prist navstivit aby si videl ci sme 'amateri a preposielaci tovaru'.

    PS: to ze sa tu hadas o 60 gramov na rafiku by som pochopil keby si bol gramar, ale na http://palo14.mtbiker.sk/bike/#bike-10597-cube-29 to velky rozdiel nespravi
    21.09.2016 - 13:26:31
    08
    Hovorím už roky že práca s luďmi je tá najťažšia no nie každý mi to hneď uverí. :) :)
    21.09.2016 - 13:50:57
    018
    Cervo, poviem ti to rovno, s doposielanim 2 rafika klames. Mozes si to overit v emailoch

    22. 8. 11:32: Ak nie je zasielka este odoslana, chcel by som ten rafik 2x (ak je to mozne)
    22. 8. 12:08: rafik Vam tam prihodime. Prosim o doposlanie sumy
    23.8 3:02 PM: Tvoja objednávka bola dnes odoslana
    25. 8. 7:30: Zasielka mi prisla, ale len s jednym rafikom

    Co ste mi akoze doposlali na vase naklady? Okrem toho, ze chaosite a neviete to poslat naraz?

    Co riesis vazenie? Vaha je 610g, co ste si aj sami opravili. Prisli mi tazke a ked som neskor pozrel ine weby, vsetci mali 610g. Toto som ti aj 2x posielal v emailoch.

    Co cakam? No aspon sa ospravedlnim za nepravdive udaje a porusenie obchodnych podmienok ked uz tak, ale to by vasa zakaznicka podpora (rozumej ty) nesmela byt natvrdla a nesnazila len tendencne zavadzat (ci uz tu alebo na heureke)

    PS: Tvoje PS je pod uroven, fakt by som sa to hanbil zakaznikovi napisat. 60 gramov na rafiku je predstav si pre takeho amatera na amaterskom bicykli dost. Cuduj sa svete.

    Radsej zapracuj na na komunikacii so zakaznikmi, pripadne si nato najdi cloveka.
    21.09.2016 - 15:01:08
    01
    cervo - chapem ze ten utok na bajk bol velmi lakavy, no aj tak si si to mal radsej odpustit.
    21.09.2016 - 15:08:39
    06
    palo14 ok, ospravedlnujeme sa ti za potencialne (rafik sme nevazili, ani ty) nepravdive udaje o hmotnosti rafiku. Udaj o hmotnosti sme opravili podla linkov, ktore si poslal, aby sa nezdali tazke aj niekomu inemu. Ospravedlnujeme sa za zmeskanie nami pisaneho terminu 7 dni na vratenie penazi. Dovod som uz pisal mnohokrat, myslim ze sa da pochopit, ale ak nie, tak nie, kazdopadne zakonnu lehotu sme neporusili.

    iron.hide nebol to utok na bike ani palo14, to bolo zle pochopene. Bike ma uvedenu hmotnost 13 kg, je ovesany tazkym prislusenstvom, cize z toho mi vyplyva ze palo14 nie je gramar. Ci je 0.8% rozdiel v hmotnosti bicykla zasadny alebo nie necham na citatela.

    Zakaznicku podporu riesi Imroman a ma co robit aby stihal obsluzit zakaznikov. Od neho si dostal tento email minuly piatok: "Ospravedlnujeme sa ak udaje na nasej stranke nesuhlasi s realnou hmotnostou rafka. Ako Vám uz pisal kolega údaje o hmotnosti a celkovo popis produktov preberáme od dodávatela. Pokyn na vratenie penazi uz kolega zadal a mali by Vám byt vratene do 7 dni.". To ti ako ospravedlnenie nestacilo? O co teda vlastne ide, o tie naklady na kuriera? Ak ano, tak to napis rovno.

    Mimochodom, isli od nas k tejto objednavke 2 zasielky, obe na tvoje meno, obe prevzate, jedna 24.8. (nie 25.8. ako pises) a jedna 30.8. po tom co si ju 26.8. odmietol. Mam sem dat tracking linky, aby si si to overil a spomenul? Rafik sme doposielali, kedze platba za druhy rafik bola spracovana az po tom ako sme odoslali prvy rafik (s dalsimi vecami). Platili sme za obe zasielky, ty len za jednu, aj ked si robil zmeny v objednavke na poslednu chvilu. To, kto tendencne zavadza a fabuluje, tiez necham na citatela.
    21.09.2016 - 15:38:03
    00
    Ako malé deti.
    Je hanbou reagovať takto a to palcovanie ešte väčšou.
    Veľká vďaka za ušetrené peniaze :)
    21.09.2016 - 17:35:59
    01
    Ja si naopak myslím že je skvelé vidieť oba pohľady na jednu vec. Keď si prečítaš len jeden pohľad nikdy si nemôžeš urobiť objektívny (v rámci možností) úsudok.
    21.09.2016 - 18:25:10
    01
    Kvoli 50 gramom...to mi hlava neberie
    21.09.2016 - 18:58:03
    00
    Ak to MTBikeri nestíhate tak prijmite ďalších ľudí. Určite neskrachujete. Aj budete všetko stíhať.
    21.09.2016 - 18:59:04
    00
    cervo napísal:
    palo14 Mimochodom, isli od nas k tejto objednavke 2 zasielky, obe na tvoje meno, obe prevzate, jedna 24.8. (nie 25.8. ako pises) a jedna 30.8. po tom co si ju 26.8. odmietol. Mam sem dat tracking linky, aby si si to overil a spomenul? Rafik sme doposielali, kedze platba za druhy rafik bola spracovana az po tom ako sme odoslali prvy rafik (s dalsimi vecami). Platili sme za obe zasielky, ty len za jednu, aj ked si robil zmeny v objednavke na poslednu chvilu. To, kto tendencne zavadza a fabuluje, tiez necham na citatela.


    22. 8. 12:08: rafik Vam tam prihodime. Prosim o doposlanie sumy.

    25.8 prisiel od vas email zasielka odoslana, mohlo to byt aj 24.8 (podla tvojho trackingu) ale kazdopadne 22.8 pise vas chlapik ze v pohode to prihodite. Tak neviem co chaosite, ze som zaplatil len za jednu zasielku?

    Chcel som si len kupit rafik podobnej vahy ako mam, to bolo vsetko. Zjavne si ani len chybu nevies priznat a len hladas nahradne temy aby si ma zhodil. Tie tvoje akoze ospravedlnenia si daj vies kde.
    1) Mate nespravny popis
    2) Dlho cakam kym vratite peniaze (aby som si objednal inde).
    3) A este tu aj pisete hluposti, ze neplatim postovne, fakt je mi zle a uz urcite nic neobjednam u Vas.
    21.09.2016 - 19:43:02
    00
    to že nebol udaj presný je bežne aj inde, ja som kupoval 29 rafiky-410g mali 440g na 5tich obchodoch boli ine hmotnosti... výrobca udával 420g
    mal si si to pred kupou overiť :P...
    pri tvojich 600 g rafkoch by som urcite ten rozdiel neriešil :D
    21.09.2016 - 19:50:39
    02
    palo14 ospravedlnenie si dostal, viackrát. Chybu sme si priznali, viackrát. Prekrúcaš fakty a píšeš polopravdy, navážaš sa do mna a do tímu, co by si vlastne este chcel? Ak nechceš u nas nakupovať, nenútime ta. Ak chceš kompenzáciu, napis to priamo. Neobvinujem ta ze si neplatil poštovné, my sme ho po tebe nežiadali, aj ked zásielky išli k tebe 2. Ja ta totiž z ničoho neobvinujem, len sa musím brániť voči obvineniam a urážkam, ktoré píšeš.
    21.09.2016 - 22:04:58
    00

    Výber z produktov

    Prejsť do shopu (Komponenty)
    keyboard_arrow_up