Ked Ta nahana diviak,tak ti je jedno kolko ide,len aby si bol rychlejsi,ked sa naseres a naplasis,das pred nim aj 60
05.05.2005 - 13:57:53
00
Ja som raz videl 83 clenne stado srn a jelenov. Inac ked sa blizite k skupinke srniek da sa to citit aj vo vzduchu ako hnoj. Ja osobne vtedy spozorniem pretoze ja mam hrozu zo stretnutia s medvedom s tym by som si podat ruku nechcel. Diviaky som uz videl tak na 60m asi piatich co je ale pre mna osobne ten najcennejsi zazitok je ked mi pri zjazde asi tak 15m preskocil krizom cez cestu Rys. Nieje nic krajsie.
05.05.2005 - 19:35:57
00
O lesnej zvery my nieco hovorte.Nedavno som bol na jednom biketripe a sidim si na skale tlacim nejaku potravu do lebky siroko daleko nikoho a podomnov takych 6-7 metrov vybehli z lesa 3 diviaci ale velky jak hovado!!!Ked som si predstavil ze mam tade ist dole a vybehla by po mne svina velka jak trabant no asi sa by som sa posral.Nastastie sa nic take nestalo a svine boli uz prec.
07.05.2005 - 14:00:54
00
O lesnej zvery my nieco hovorte.Nedavno som bol na jednom biketripe a sidim si na skale tlacim nejaku potravu do lebky siroko daleko nikoho a podomnov takych 6-7 metrov vybehli z lesa 3 diviaci ale velky jak hovado!!!Ked som si predstavil ze mam tade ist dole a vybehla by po mne svina velka jak trabant no asi sa by som sa posral.Nastastie sa nic take nestalo a svine boli uz prec.
07.05.2005 - 14:04:56
00
to: Chris Sharma: nechcem rypat ale ako si ich dokazal tak presne spocitat? a boli to srny s tymi jelenmi? nie lane? a ten rys ako vyzeral? oni su to nocne tvory ale budis. a neurazaj sa to ja len tak.
08.05.2005 - 16:03:58
00
to:Miso: Jasne pohoda. Ak by ta to zaujimalo tak tie lane z jelenmi som videl pri Prievidzi nad dedinou Nedozery-Brezany jadna z mojich tras tadial ide vola sa Carcassly way okolo Styroch chotarov. Ked odbocis z asfaltky tak po 1km je pod zvaznicou velka luka pri nej je aj posed takze som si dal tu pracu a spocital som ich. No a toho Rysa som videl o 19 vecer.A keby ta zaujimalo kde tak kusok nad Rematou a prebehol mi cez cestu ktora ide do Skleneho. Takze si to skus dat a mozno budes mat podobne stastie ako ja.Cao
09.05.2005 - 12:18:36
00
v to dufam lebo ja zvieratka rad. len nie ked mi prebehnu popod kola. a tu trasu si asi aj dam. zatial caf.
09.05.2005 - 16:57:17
00
Chlopci pocor na našu slovenskú zver. Minule idem si len tak na bicykli a vydím na lúčke stádo srniek a tak som sa ne zahladed , že som skončil v krýkoch.
Veru naša zver je moc nebespečná. (-:
14.05.2005 - 16:09:34
00
Mozem potvrdit, na tomto mieste byvaju velmi casto pocetne stada vysokej, v poslednej dobe sa tu dost zvysil pocet zveri. Medveda som zatial len pocul (pod Malym Gricom nad Handlovou), ale aj to mi uplne stacilo.
14.07.2005 - 11:23:08
00
ja som bol minule v meste a cez cestu mi preskocil slon. Kto sa chce hadat? :-))
07.09.2005 - 21:34:28
00
chlopciaž poznáte stredné slovensko-okolie skalky,tak viete o com pýšem.Aj ked som nevydel nic husteišie ako jelena,počul som že prasatmi a macami sa to tam len tak hemží.Tak BACHA
19.01.2006 - 20:37:33
00
Okolie BR je dost bohate na vsetky typy lesnej zveri. Pri pocte osob 2 a viac je na biku takmer nemozne dostat sa do nebezpecnej blizkosti. Pri solo mtb, turistike a skialp. som mal okrem inych zvierat kontakt asi 8x s medvedom. Okrem 1 specialneho pripadu mozem povedat ze zviera radsej ustupi. Paradoxne najvacsie problemy robia PSY. Strazne, ovciarske, tulave... Ucinnou ochranou je spray na ktorom je nakresleny pes aj medved. Nosim ho na popruhu batoha a mozem povedat ze naozaj funguje. Takmer som ho vyskusal aj na majitelovi psa, ktory sprevadzal moje lytko asi 20 metrov s vycerenymi zubami
13.02.2006 - 09:58:03
00
veru, kaser je dobrá vec. neublíži, je nenásilný a dobre zneškodní každého kto si to zaslúži. ja mám na psy... a minule(1.krát) som ho použil na túlavého rotfajlera. venčil som s frajerkou kokršpaniela a tento buzík sa za nami dotrepal, tak sss sssssssss a v prvej stotine sekundy tak utekal že... o chvíľu z toho vyviazol bez ujmy. bolo mi ho ešte ľúto aby sa mu ničo nestalo. pochválil som sa kámošovi a ten mi povedal že je mierumilovný(mal rotfíka tak to s nimi vedel) mal som výčitky(ale predsa nejdem skúšať jeho mierumilovnosť na svojom psovi)o pár dní pohrýzol jeho brata. asi si tiež myslel že to s nimi vie. majiteľ - sedliak nebol ochotný zájsť zo psom k veterinárovi ani neprejavoval súcit alebo pocit viny a bránil sa tým, že aj oni mali psa a kadečo sa o nich dopočul??? chcem zbraň...a povolenie na odstrel
13.02.2006 - 11:08:40
00
No o psoch chlapci nezacinajte, lebo na tu temu by som mohol rozpravat donekonecna.... zhrniem to, psovi by som neveril ani keby som ho mal doma 10 rokov, a najvacsi podiel na tom ako sa spravaju maju ich majitelia. Tam by som zacal robit poriadky, potom u psov. Vrcholne neznasam ignorantov co nechaju volne pobehovat tie tzv. bojove plemena.
13.02.2006 - 13:14:23
00
ako root hovori aj podla mna je za velkou vacsinou napadnuti chyba majitela a nie daneho psa. skratka ako si psa vychovas tak ho mas, ale samozrejme ziadny pes nestrati agresivitu uplne...ale odstrel by som neschavoval - teda jedine sprosteho majitela :roll:
13.02.2006 - 19:38:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up