Hosť napísal:
http://www.suncycle.sk/sk/produkt/powerbar-smoothies-90g/1809
a este aj dobre chutia

pitie - dlhodobo jazdim maratony na 100%pomarancovy dzus (ten ma mrte sacharidov) + voda 1:1


Skoro 7€ na 2h trening podľa teba. No díky.
Pokiaľ nejdem pretek (kde je to úplne o inom) tak si myslím, že 30g bohate stačí. A napchať do seba 270g nejakého smoothie za 2h, to by ma asi ... Lepšie ako BeBe ale no...
22.07.2016 - 14:20:02
00
pri X000 E bicykloch sa 10e / seriozny vyjazd strati... stale lacnejsie ako kino :D

vyskusaj, ak si odmyslis cenu mozno budes prekvapeny...
22.07.2016 - 14:25:22
01
Vzhľadom na to, že má "normálny" gél, bez sladidiel a um. farbív s cca 23g cukru stojí 40c, radšej to skúšať nebudem :) Odmyslieť si cenu je sice pekné, ale pri množstve tréningov čo jazdim asi nereálne...
22.07.2016 - 14:40:45
00
stax, ja som napísal, že dokážem tým menej zjesť. Nie, že by som potreboval menej. Gély sú drahé, preto jeme keksy.
22.07.2016 - 14:47:15
00
Tak ako to napísať slušne ... Aha , 50 gramova horalka ma možno toľko kalórii ako 40 gramový energogel , ale reálne dostupne a efektívne využiteľné množstvo energie je v zlomku percent oproti energogelu... Ale koniec koncov nech si každý jazdi na com chce a na co ma ... Len netreba vypisovať nezmysli a identickom prínose Tatranky v porovnani s " kvalitným " energo produktom / gél , tyčinka , keksík... /
22.07.2016 - 15:45:35
02
No tak som skúsil prvý gél a hneď som otestoval trochu drahší za približne 2eura 30 centov.
Podľa toho čo bolo na obale napísané obsahoval dosť aminokyselín nejakých 3000mg. A nejaké ďalšie veci teraz už neviem presne čo obal som vyhodil.
Fruktoza tam bola ale neobsahoval laktózu a lepok.
Celkový dojem? Bolo to tak husté že ak by som to nerozpustil v ústach ale hneď prehltol tak mi to asi nestrávi, alebo by som sa zadusil, zapiť aspoň pol litrom vody.
No keď sa mi z druhého balíka dostalo čo to aj na prsty a behom pár sekúnd to uschlo, naozaj to vyzeralo len ako presladený gél.
To či v tých géloch je naozaj to čo uvádzajú si nikdy nemôžete byť istý. Ako tu už jedná slečna uvádzala jeden test pri ktorom testovali rôzne druhy týchto gélov.
Ale videl som koľko musím bikovať na to aby som dal dole 500 - 1000 kalórií tak to sa radšej budem stravovať ovocím a strukovinami.
22.07.2016 - 15:56:09
00
ak to beries vazne tak 500-1000 kalorii mas na hodinu.
tiez treba rozlisovat "gely" a gely... napriklad enervitine competition (moj oblubeny kofeinovy http://www.suncycle.sk/sk/produkt/enervit-enervitine-competition-60ml-koncentrat/3344) je konzistenciou porovnatelny s cistou vodou...

oplati sa vyskusat viac ako 1 a najst si ten ktory ti vyhovuje (na trening/na zavody/na konkretnu cast zavodov)
22.07.2016 - 16:06:56
00
whitemamut napísal:
Vzhľadom na to, že má "normálny" gél, bez sladidiel a um. farbív s cca 23g cukru stojí 40c, radšej to skúšať nebudem :) Odmyslieť si cenu je sice pekné, ale pri množstve tréningov čo jazdim asi nereálne...

aky je to gel?
22.07.2016 - 17:11:06
00
High5 iso či energy líšia sa len množstvom vody.
Na preteky používam iba Nutrend sortiment, čiže Carbo,Enduro,Turbo,Voltage,Excellent. Po odskúšaní naozaj veeeľa gelov sa mi páčia najviac, nehovoriac o cene, ktorá je pre mňa bezkonkurenčná. Napr. vyššie spomínaný enervite competition bol ok, keby nestojí 2,5€ (čo sú 4 carbosnacky) a nutričné hodnoty nemá takmer identické.
Ďalšia výhoda nutrendu je podľa mňa v obsahu kofeinu a taurínu. BCAA si dám radšej do iontu.
22.07.2016 - 17:48:04
00
whitemamut napísal:
High5 iso či energy líšia sa len množstvom vody.
Na preteky používam iba Nutrend sortiment, čiže Carbo,Enduro,Turbo,Voltage,Excellent. Po odskúšaní naozaj veeeľa gelov sa mi páčia najviac, nehovoriac o cene, ktorá je pre mňa bezkonkurenčná. Napr. vyššie spomínaný enervite competition bol ok, keby nestojí 2,5€ (čo sú 4 carbosnacky) a nutričné hodnoty nemá takmer identické.
Ďalšia výhoda nutrendu je podľa mňa v obsahu kofeinu a taurínu. BCAA si dám radšej do iontu.

Kde majú tie gély za 40c?
22.07.2016 - 21:22:55
00
Carbosnack nikde :-) Tie pod 65c asi nie sú...
22.07.2016 - 21:40:17
00
Ja pouzivam toto
http://pro-body.sk/powerbar-powergel-original-41g/p1007129
a toto
http://pro-body.sk/powerbar-energize-55g/p1007137c20568
23.07.2016 - 00:25:24
00
whitemamut napísal:
Carbosnack nikde :-) Tie pod 65c asi nie sú...

Myslel som ten High5 kde kupuješ za 40c.
23.07.2016 - 09:18:49
00
Otazka do plena ohladom trocha inych doplnkov vyzivy kedze je tu jesen. Beriete od jesene do jari nejaky komplet vitaminov na podporu imunity? Myslim ze dost casto sa spomina ze na SK pocasie, rozumej malo slnka, take A+D by nebolo zle ...Ramon1 tvoj nazor, pripadne nejaky tipy? @All: Peace, kazdy nazor sa pocita!
10.10.2016 - 11:13:34
00
Nikto nič? :) Mňa by tiež zaujímalo, že ako sa "bežný" človek dozvie (okrem krvných testov), či má nízky alebo dostatočný príjem nejakého vitamínu alebo iného bioprvku. Ak sa nemýlim, tak telo, čo nepotrebuje - vylúči. Je teda na mieste brať vitamíny a iné prvky len preto, lebo si myslím, že by som mala? Spomínané Déčko je tak trochu logické, skracujú sa dni, slnka je menej a aj keď svieti, tak ho v zime prijímame len "tvárou" lebo sme celý zahalený a nie ako v lete a ok, vitamín D úzko súvisí s metabolizmom vápnika, vitamínu A, ... atď čiže zobrať si Déčka poviem, že by sme nemali podceňovať. Ale čo ak v strave prijímam (alebo hocikto) dostatok vitamínu C? Myslím si, že problematika imunitnej odpovede organizmu na rôzne "jesenné/zimné" neduhy počasia nezávisí len od toho, či jeme vitamínové doplnky ale aj napríklad ako sa celkovo dlhodobo o telo "staráme" a teda či má "čas" a prostriedky reagovať na toto tzv chrípkové obdobie. Záleží to od stravy a pitného režimu, či chodíme na vzduch, pravidelne sa hýbeme, od hladiny stresu a nášho psychického nastavenia, atď ...... ale aj tak jem Omegu :D :D zistila som, že mi robí dobre
11.10.2016 - 17:43:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up