Isiel som tym podjazdom na bajku, no problem. Prilis to prezivas. ;)
13.10.2016 - 07:58:21
05
Ja si tam pre istotu zapínam zadné "blikačky" aj cez deň, ale inak ako píše Jezus - no problem.
14.10.2016 - 12:34:46
00
lto, minimálne si získal zoznam, kto tam takto chodí :)
14.10.2016 - 12:43:05
02
Srsen : :D .. nj, vsak samovrahovia /preskakovanie hrany jednou rukou na biku druhou drziac fotak, stale si to dobre pamatam :) , vsak Jezus :)/ .. vedla maju cyklocestu a celkom pouzitelnu :) .. ale ich problem. Raz ich tam zostreli Avia,alebo kamion a bude,,,. Ostatne, na tej 4prudovke by som dal 70tku, lebo policajti tam velmi radi meraju a cela cesta nema preco mat 50tku. A zakaz vjazdu cyklistom tiez :P Na druhej strane, to, ze cyklocesta konci pri budke MHD kusok od Zanzo bajku, za to by som zlamal nielen ruky a nohy, ale aj vsetky 4 kolesa tomu, co to takto vymyslel... a na dovazok by som ho nechal 50x denne chodit autom a bajkom cez Pristavny a spat.
No a o tom, ako poniektori na bajku kluckuju za vyjazdom z tunelu, smer Pristavny, to radsje pomlcim. Vsak ono to aj tak za chvilu skonci, lebo to tam cele budu prerabat tak, ze sa nielen mne z toho pretocia oci.
14.10.2016 - 18:12:32
00
lto asi si tam uz dlho nebol... Asfalt je tam sice hrbolaty, ale pokracuje dolava na Mlynske nivy, potom doprava medzi budovy a popod dialnicu az k lavke ponad Slovnaftsku...
14.10.2016 - 20:42:02
00
Typický debil za volantom dodávky thumb_up0thumb_down
16.10.2016 - 11:51:06
06
Poslal si to na policiu?
16.10.2016 - 11:59:14
00
Typický obraz zo slovenských ciest. Ale ak nechceš mať opletačky, zaštvorčekuj jej značku a odstráň ju z konca videa. Bez ohľadu na to, či si toto video poslal na políciu alebo nie.
16.10.2016 - 12:19:55
00
na takychto uzkych cestach fakt treba jazdit minimalne v strede pruhu
16.10.2016 - 19:33:44
00
SPZ kludne nechaj, je to *****, posli list na policiu v BB a prihod tam link s videom, mas dokaz.
17.10.2016 - 08:22:35
00
ja teda spz skryvat nebudem, ked jazdi ako prasa, nech to vidia vsetci, akurat som rozmyslal dat tam aj jeho web, ale to uz mi prislo privela, kto chce, tak si to zapauzuje a vidi, autodoprava na hrdzavej dodavke s vodicom prasatom, keby isla oproti zena, tak neviem, raz tam svagrinej nejaky pako na dodavke odbil spetak, boli to milimetre do celnej zrazky, mimochodom je to usek zvolenska slatina - zolna, a miestami je cesta este uzsia
17.10.2016 - 11:05:57
01
V piatok už za tmy som pred Oponicami obiehal dvoch cyklistov čo išli na MTB. Cesta tam nie je extra široká a nie je veľmi prehľadná. Čo ma zarazilo, že nejakú baterku držal v ruke zadný cyklista a na znamenie mi zasvietil dozadu, no jeho kolega bol asi 20 metrov pred ním, úplne neosvetlený. Myslím, že patrili k sebe a v tom prípade nechápem logiku ich rozostupu, lebo keby išli koleso na kolese, tak tá jeho baterka chráni obidvoch, ale takto by za istých okolností hrozilo, že predného (bez svetla) dá niekto dole práve pri pokuse zaradiť sa späť do pruhu.

Asi 200m za mnou išlo ďalšie auto, tak som ľavým blinkrom označil začiatok tejto dvojice a pravým jej koniec. Je dobré takto používať blinkre a dať vedieť iným šoférom o prítomnosti neosvetlenej prekážy (cyklista, chodec, čokoľvek).

Ľudia boží, nebuďte samovrahovia a jazdite plne osvetlení a ak už je osvetlený len jeden v skupine, držte sa čo najviac pokope.
17.10.2016 - 11:32:28
09
mathoso rob, ako myslíš, ale nechcem ti zle. Lebo dajú sa vytrieskať z toho slušné peniaze. Veľmi stručne je to tu zhrnuté http://www.matepravo.sk/clanok/zverejnenie-videa-s-viditelnym-ecv-na-internete/
KinDo, lukas6s8p aj palo14 prečítajte si to pokojne tiež :)
17.10.2016 - 17:11:06
00
Ano, v tomto nasom slovenskom absurdistane sa nehladaju vinnici, ale sposob, ako presunut dokazy do roviny "nezakonne ziskane". A potom chlapik co odfoti *&%^ta co sype odpad za obcou do potoka mu pomaly este musi zaplatit za to, ze si dovoli zverejnit fotku s jeho evidencnym cislom bez povolenia vinnika. No a jasne, cele je to uzavrete ze "pachatel neznamy" (pretoze neexistuje zakonny dokaz) a obec musi nelegalnu skladku odstranit na vlastne naklady z dani obcanov obce.
Je toto normalne? :tmi: :fubar:
Takze ak fotite alebo filmujete niekoho, kto pacha trestny cin alebo precin: vypytajte si najprv od zlocinca povolenie.
17.10.2016 - 17:36:38
03
Nemusi byt nahodou vidiet jeho ksicht spolu s ecv aby slo o nejake osobne udaje? Lebo ecv je len tabulka ktora beznemu cloveku prezradi len farbu poistovnu a typ auta. Konkretneho vlastnika vedia zistit len organy a poistovne.
Ale priradit nejaky vztah sa da len ak je vidno priamo vodica ako vedie to auto.
17.10.2016 - 18:22:07
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up