mne našla pred týždňom jednodňovú akciu -11% na kolesá v českom shope, tak nieje až tak zlá :)
16.10.2016 - 22:21:16
00
Cena nie je vsetko...
16.10.2016 - 22:51:33
00
-30eur na hlinené kolesá pre zimák bolo všetko, teraz dokonca -12% (ale sme mimo, takže dosť)
16.10.2016 - 23:30:27
00
Koloshop ma kazdu chvilu 11% zlavy. To maju aj na FB aj do mailingu mi to chodi a priznam sa nikdy som nehladal nic na bajk cez heureku pretoze ti maly predajcovia ktory mavaju naj ceny tam nie su. Pre mna je Heureka ako zmanipulovane volby
17.10.2016 - 07:57:26
01
Heureka bere % z ceny tovaru pre seba ak si ju predtym navstivil (nasiel tovar cez nu). Malym sa tieto % urcite nepacia.
17.10.2016 - 08:10:09
00
ja sa vrátim priamo k téme MTBIKER Shop ... dnes mi došla 6. zásielka z tohto obchodu a opäť všetko vporiadku. Pred nákupom som napísal aj mail o radu, tá prišla tiež rýchlo. Na tovar, ktorý nemali skladom sa čakolo toľko, koľko bolo deklarované. Bez problémov som vedel aj doobjednať nejaké drobnosti a pribalili to do tej istej zásielky.
Zatiaľ som bol vždy spokojný.

len jedno maličké bezvýznamné mínus :D ... ešte žiadna drobná pozornosť pri objednávkach nebola :D ... možno pri siedmej ;) ... tovar už je v košíku, len našetriť :)
18.10.2016 - 11:06:02
01
Neviem prečo nepriamo požaduješ nejakú pozornosť, keď si bol spokojný zo službou aj cenou. Ako si napísal dostal si rýchlo odbornú radu. To nie je všade samozrejmosť. Takže pozornosti sa ti už vlastne dostalo. Slavo samozrejme nič v zlom. Ja tiež nakupujem na mtbiker mám cca za 1,5 roka okolo 30 objednávok ale bolo by mi trápne poukazovať na nejakú pozornosť.

Nechcem aby si to niekto zobral vážne alebo osobne ale dnes chcú ľudia všetko rýchlo, chcú odbornú radu a samozrejme super cenu. Potom keď urobia pár objednávok čakajú nejakú pozornosť alebo darček. Veľa krát je však pre obchod ťažko konkurovať, predávať s minimálnymi maržami, zabezpečiť spoľahlivú a cenovo dostupnú dopravu, poskytovať kvalitné služby, poradenstvo a mnoho ďalšieho. Takže nie vždy sa zvýši aj na pozornosť vo forme darčeku.
18.10.2016 - 11:30:11
07
chlapi obaja mate pravdu,ale secko bude...teda ak sa este robi na tom vernostnom programe, co spominali
18.10.2016 - 11:46:30
00
Ahojte,

- na zimnu sezonu (od tohto vikendu) menime otvaracie hodiny v MTBIKER centre v Hradku: pondelok - piatok sme otvoreni standardne 10:00 - 18:30, v sobotu a v nedelu sme zatvoreni. Soboty opat otvorime v marci.

- do shopu sme pridali bezecku a lifestylovu obuv New Balance, Nike a Merrell za celkom prijemne ceny: http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/tretry-a-obuv/lifestyle-obuv . Kedze nam pocasie asi ukoncilo standardnu bikovu sezonu, mozu prist vhod.

- Heureka je platena sluzba a ma vela nevyhod, kazdopadne ju vela zakaznikov pouziva a pre nas je dolezite byt v porovnani s inymi e-shopmi a dostavat spatnu vazbu aj cez tento kanal.

- SlavoSL dakujeme za pekne slova, skoda ze sa uz neusli nalepky (davali sme ich do kazdej objednavky, ale po par tisickach sa minuli), planujeme vsak doplnit stavy nasich produktov - od nalepiek, cez ponozky, tricka az po dresy. Verim ze si coskoro najdes pozornost v baliku :)

- Rovano to napisal uplne presne, nie sme zrovna vysokomarzovy business a sustredime sa primarne na najdolezitejsie sluzby ako je kvalitna zakaznicka podpora a kvalitne dodanie tovaru. Zvykli sme davat MTBIKER nalepky, verim ze sa k tomu vratime coskoro (mozno s mensou obmenou). Ale ako pisal kvakob vernostny system spustime coskoro, tuto zimu neplanujeme stavat novu predajnu, takze snad uz tieto dolezite, ale odkladane veci konecne zvladneme :)
18.10.2016 - 15:33:11
03
cervo napísal:

- do shopu sme pridali bezecku a lifestylovu obuv New Balance, Nike a Merrell za celkom prijemne ceny: http://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/tretry-a-obuv/lifestyle-obuv . Kedze nam pocasie asi ukoncilo standardnu bikovu sezonu, mozu prist vhod.


Takze mozeme ocakavat skoru publikaciu bezeckeho clanku od Imra :)
19.10.2016 - 14:35:25
00
Uz je aj vonku :). Nebolo to koordinovane, ale hodi sa to k sebe, to ano.
19.10.2016 - 14:37:27
00
Je tu možnosť aby mi pri produkte prišlo upozornenie ak bude skladom?
02.11.2016 - 09:30:20
00
Momentalne nie je, ale je to nieco co mam zapisane v zozname na dorobenie.
02.11.2016 - 09:32:02
01
Udelujem pochvalu pred nastartovanym e-bikom za ochotu a promptny servis vidlice. Vcera na obed dovezene a vecer odvezene.
04.11.2016 - 13:36:47
01
Mame v bleskovej akcii vyzivu, ktorej expiracia je v najblizsich 3-4 mesiacoch: http://www.mtbiker.sk/shop/hladaj.html?clearance=0&in_stock=all&sort_by=popularity&s=akcia&f_category_id=257&price_from=&price_to=&per_page=48. Nutrend a Powerbar pod 1 euro - to tak skoro nebude.

PS: ak sa citite odvazni (alebo viete ze datum spotreby je znacne poddimenzovany), mame nejake Endurosnacky par tyzdnov po expiracii a ked nam napisete do poznamky ze ich chcete, pribalime zopar.
11.11.2016 - 15:03:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up