Pre rozvoj cykloturistiky sa na Zochovej chate dobudovava novy pumptrack, ktory bude sluzit ci uz pre zaciatocnikov, ale aj pokorocilejsich bikerov na zlepsenie techniky jazdy, ale ja pre zabavu... Takze coskoro v prevadzke...

Prílohy:

IMAG0039.jpg
IMAG0039.jpg 583.97 KiB thumb_up0thumb_down

IMAG0040.jpg
IMAG0040.jpg 556.62 KiB thumb_up0thumb_down

30.10.2016 - 20:06:43
025
OOoo super, to aby som teraz na chatu braval pevnaka :P
30.10.2016 - 20:52:16
00
romanx napísal:
Chlapi jazdite singel Svaty vrch, lebo za chvilu uz uplne zapadne listim. Jazdievam ho pomerne casto, oproti minulemu tyzdnu uz nevidno ziadne stopy a dnes som ho siel viacmenej po pamati.


keby len ten singel, vsak aj cerovka je cela zapadana, je ju teraz lepsie jazdit len cez den, lebo inak sa mozno stratite. Bol som na nej aj dnes este za svetla, a uz sa necudujem ze som tam vcera v noci zabludil.
inak vychutnajte si tuto farebnu jesen v tieto dni naplno. o chvilu to vsetko spadne a az do jari bude les znovu len hnusny sedivy.
30.10.2016 - 23:04:22
00
Zajtra sa náhodou nechystáte niekto do MK? Jazdiť nepôjdem, ale ak by išla väčšia "tlupa" napr. na Kolibu rád by som sa prišiel pozrieť a trošku sledoval a priúčal sa :)
31.10.2016 - 09:18:00
00
Vcera v lese vacsia premavka ako cez leto. Inak sli ste niekto posledne dni ten novy lozorniansky trail (od mociarnej na lozorno)? Chceli by sme tam zajtra, ale uz minule ho kamosi nenasli, tak ci sa tam vobec oplati, ked je tolko listia vsade. Dik
31.10.2016 - 09:18:27
00
Uz sme to isli, ale uz v lete sme to museli trocha hladat, ak sa to teraz nejazdi pravidelne tak najst to je skoro nemozne
31.10.2016 - 09:46:02
00
ako zajtra by som si dal aj mociarnu a pajstun konecne ale nechce sa mi ist z domu :D
31.10.2016 - 11:13:33
00
dnes je idealne pocasie, krajsie uz nemoze byt :) pajstun nie je pod listim?
31.10.2016 - 11:20:26
00
idem nahodit rezervne koleso, tak mozme nieco vymysliet dnes-zajtra
31.10.2016 - 11:27:48
00
som motak, dnes sedim v robote, chcel som napisat ze skoda ze takto nebude zajtra :D ale zajtra by som niekde isiel, aj Juro mozno :)
31.10.2016 - 11:36:08
00
Ja balím a utekám na BK kým nie je tma.
31.10.2016 - 13:13:09
03
Dublinboy
škoda že si nebol včera, žiadne blato, žiadny ludia na traily a jazdilo sa megááá :)
31.10.2016 - 14:02:44
00
misopetrovic boli sme, aj na békáté 1, cca 12-13, ale zlataksvk ma stiahol potom smer pekná cesta a krasňansky. Tak nabuduce.
31.10.2016 - 14:13:07
00
dnes celkom fajn jazdenie v MK, slniečko fajnovo zohrievalo chladný vzduch...
na krasňanskom som stretol týpka v tričku s krátkymi rukávmi :o ...na 5B zase olycrovaného týpka na oranžovom biku (spešl ?), šlapal o 106, tak že ani nereagoval na pozdrav, ani nepoďakoval že som mu uvoľnil chodník ...nevadí...
ale to napadané lístie je fakt klamlivé, na niektorých miestach som si pripadal ako keby som tam bol po prvý krát... :)
31.10.2016 - 15:49:18
00
Dublinboy napísal:
misopetrovic boli sme, aj na békáté 1, cca 12-13, ale zlataksvk ma stiahol potom smer pekná cesta a krasňansky. Tak nabuduce.


kludne môžme keď bude pekné počasie a ja budem mať volno :) ale už si tak moc nezaskáčem.... :( blizzarda som mal len na včera :/

ináč ohladne blizzarda 2017... čo sa šlapania do kopca týka nebudem hodnotiť pretože 19" mi bol malý (zopár cesťákou idúcich z bieleho smer SV.Jur sa dosť rehotalo keď videlo ako na tom sedím :lol: naozaj mi to bolo malé a sedlovku by som potreboval asi o 5-7cm vyššie....

nechcite vedieť akú mám svalovicu po včerajšku keď som s hentakým posedom prešiel 45km a spravil 1280 výškových :tmi:

dole kopcom je to už o inom.. tam mi velkosť vyhovovala (pri tejto kategórii bajkov je teleskopka naozaj super vec uznávam :) ) je to hodne nákazlivé a človek velmi lahko zabudne na to ako rýchlo ide (a uvedomí si to až pred zákrutou) brutálna žehlička, vyslovene som si užival jazdu cez šutre :) škoda len že som nikoho nestretol.. hlavne na BK 3 strom, ten doskový skok a drop by som potreboval pred sebou ťahúňa (drop som skúsil asi tri krát ale hlava ma nepustila a zabrzdil som... :( )

mať dosť tlstú peňaženku, tak určite k HT-čku dokupujem niečo takéto na bláznenie sa na trailoch, proste je to úplne iné pojazdenie :)

btw. ten posledný skok na BK2 (ten za klopkou za ktorým nasleduje taká čistinka, ten čo je vo videu viac krát po sebe) ste niekto zdvíhal od minulého týždňa? lebo keď sme tam pred týždňom fotili bol tuším menší, dosť ma to prekvapilo keď som naňho prvý krát vbehol s tým že šak minule to bol len taký malý prd :o teraz som na ňom lietal podstatne ďalej :y:

tu je video zo včera BK2 a plus taký zostrih z bk3 (musel som niekolkokrát čakať tatka a raz sa vracať že kde je (vypatlal sa tam na nejaký šuter) takže potom išiel ešte opatrnejšie ako predtým tak preto som bk3 prestrihal len na pár zaujímavých častí)

https://www.youtube.com/watch?v=7gkhC9UZ4DE&feature=youtu.be

PS: počasie včera super od domu po BK som šiel v krátkom drese a kraťasoch, hore som nahodil zateplené návleky a dlhé termo....a až potom na cestu domou som na seba nahodil aj windstoperku :) pre mňa asi jeden z posledných výjazdov tento rok takže paráda :)
31.10.2016 - 16:14:57
03
keyboard_arrow_up