Čaute jazdci. Chcel by som sa poinformovať skúsenejších alebo ľudí s väčším prehľadom predného prešmyku. Prešiel som z klasického 3x9 na 2x11 M8000, všetko perfektné až na to, že nemôžem zohnať predný prešmyk na môj rám. Rám je Giant Anthem 2 Maestro 3.5 a z dôvodu debilného umiestnenia vahadla musím použiť prešmyk s dolnou objímkou čo by nebol taký problém ale s horným ťahom lanka, tzn, prešmyk musí mať objímku dole a prívod lanka zhora. Preferujem niečo z rady M8000, pretože mám už celú sadu tak by som rád niečo našiel v rade M8000 a kebyže tam mám iný typ tak by mi asi puklo srdiečko... Zatiaľ čo som hľadal tak z drvivej väčšiny sú buď objímka zhora a ťah univerzálny alebo je to dolná objímka a dolné vedenie lanka, alebo je to na direct mount. Ešte mi napadla taká vec, že by sa to dalo riešiť cez ten E-type (náhrada za podložku na stredovom) a na to namontovať ten prešmyk. Aké sú možnosti riešenia? Posledné čo mi napadlo z riešení, je dolná objímka a použiť systém syde swing. Ďakujem za nápady.
03.11.2016 - 10:49:13
00
keyboard_arrow_up