Objednal som si karbonove kolesa z Taiwanu na dalsi kolobezkovy projekt... ale hned ako mi prisli som ich "musel" zavesit na moj karbonovo zeriavovy ram... Výsledok je pomerne zaujimava zmes... podal vyjadrenia fokela nieco ako "neo-punk"... :)

Prílohy:

IMG_20161028_145248.jpg
IMG_20161028_145248.jpg 1.02 MiB thumb_up3thumb_down

03.11.2016 - 20:23:15
00
Myslim ze toto by malo dostat ocenenie za dizajnovy pocin roka, nie Wolfer ;-)
03.11.2016 - 21:20:00
00
V čom kolobežkujete teraz v chladnom počasí? Tak som zistil, že čo mam take zateplene turisticke nohavice, take volne, zateplene, tak mi v nich pada priemerku dolu. Včera som si dal elasťaky a hned to bolo lepšie.
05.11.2016 - 08:31:46
00
duves napísal:
V čom kolobežkujete teraz v chladnom počasí? Tak som zistil, že čo mam take zateplene turisticke nohavice, take volne, zateplene, tak mi v nich pada priemerku dolu. Včera som si dal elasťaky a hned to bolo lepšie.

Jazdim v zateplenom bezeckom obleceni urcenom na zimne obdobie. Moze byt aj oblecenie na bezky. Da sa kupit za velmi prijatelne ceny napriklad v jednom obchode, kde predavaju bezne kavu. Prave tam predavaju bezecke oblecenie na zimu.
Priemerky, maximalky ani celkove vzdialenosti ja neriesim. Pre mna je dobry pocit pocas jazdy a po nej jediny ukazatel. To sa neda zmerat, to musim citit. Rad sa zastavim, pokocham sa a idem dalej. Na hornej casti tela mam vacsinou viac vrstiev, ktore odvadzaju pot. Pod prilbu lahka ciapka, druha vo vacku, ked prvu prepotim. Rukavice cele s windstopperom.
05.11.2016 - 09:14:51
00
Amen !
05.11.2016 - 10:10:09
00
footbike napísal:
Jazdim v zateplenom bezeckom obleceni urcenom na zimne obdobie. Moze byt aj oblecenie na bezky. Da sa kupit za velmi prijatelne ceny napriklad v jednom obchode, kde predavaju bezne kavu. Prave tam predavaju bezecke oblecenie na zimu.
Priemerky, maximalky ani celkove vzdialenosti ja neriesim. Pre mna je dobry pocit pocas jazdy a po nej jediny ukazatel. To sa neda zmerat, to musim citit. Rad sa zastavim, pokocham sa a idem dalej. Na hornej casti tela mam vacsinou viac vrstiev, ktore odvadzaju pot. Pod prilbu lahka ciapka, druha vo vacku, ked prvu prepotim. Rukavice cele s windstopperom.

Priemerku som neriešil, až do včera. V stredu som bol, sice fukalo, aj to robí galibu, ten protivietor, človek ma dojem, že stojí na mieste.
Pozriem ten obchod, možno stihnem ešte dnes. Aj dcera mi dnes vravela, že v tych nohaviciach to nebude ono.
05.11.2016 - 10:30:13
00
http://www.tchibo.sk/bezecke-termotricko-p400100807.html.. ja mam toto a mozem doporucit... ak je moc zima navrch este cyklobunda..
05.11.2016 - 11:49:46
00
páni, skúste pozrieť aj decathlon. Takýto druh nohavíc som tam nepozeral, ale už mám odtiaľ viacero fajn vecí, myslím, že sa tam niečo nájde. Na stránke sa dá pozrieť aj či v danom konkrétnom obchode majú danú vec v danej veľkosti, takže to vie uľahčiť nakupovanie.
05.11.2016 - 15:49:00
00
ddemo napísal:
http://www.tchibo.sk/bezecke-termotricko-p400100807.html.. ja mam toto a mozem doporucit... ak je moc zima navrch este cyklobunda..

nebola rečo o hornej časti tela ;)
05.11.2016 - 19:39:56
00
Dnes bol v Poluse v tom obchode na kavu. Už ich mam doma (tie zateplene nohavice). Prave som sa vratil z vyjazdu, tesne pred tym daždikom. Manželke som tam kupil rukavice. Začala so mnou jazdiť na mezqovi. Tak nie tak uplne, ja sa nudim a ona maka o dušu. Potom ju po 30 minutach odprevadím domov, mezeq ide do garaže a ja sa idem naozaj zapotiť. :D
05.11.2016 - 19:43:18
00
duves napísal:
Manželke som tam kupil rukavice. :D

Ale to nie su rukavice na bicykel, su na behanie a bezci sa nicoho nedrzia. Nemaju polstrovanie a moze ich rychlo presuchat.
05.11.2016 - 19:49:58
00
footbike napísal:
Ale to nie su rukavice na bicykel, su na behanie a bezci sa nicoho nedrzia. Nemaju polstrovanie a moze ich rychlo presuchat.

To nevadí, ona až tak vela nechodí so mnou. Ja napokon tiež nemam origoš MTB zimne rukavice.
05.11.2016 - 19:53:02
00
No tak som sa praštil po peňaženke a kupil taketo rukavice: https://www.triexpert.cz/cyklistika/cyklisticke-obleceni/cyklo-rukavice/cyklo-rukavice-dlouhe/castelli-spettacolo-glove
Mal som ešte nejake darčekove poukažky a tak som vyhladal zelenu predajnu v ružovej doline, tam mi ich akceptovali. 70€. Kurňa, ved za to človek kupi zimne outdorove topanky. Neprehaňaju to?
09.11.2016 - 17:53:54
00
Na prve prekonanie Antarktidy na kolobežke budú super ;-) popis aj cena drsná, a to tam majú aj drahšie... jazdím v zime kriklavozelené Specialized, stáli polovicu a mám pocit že mi je v nich aj tak až moc teplo
09.11.2016 - 19:18:01
00
Videl som tam tiež lacnejšie, ale už som to nechcel riskovať. Pred rokom so to odjazdil v pracovnych rukaviciach a ked bola zima asi ako dnes, tak najprv take tenke športove z LIDLu a na ne tie pracovne. Tie som kupil pred 3 rokmi v predajni čo bola asi 1,5 roka na Račianskej ulici v priestoroch byvaleho megafoto. Potom zmizli, neviem kde.
09.11.2016 - 19:44:26
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up