Caute,

viete mi niekto poradit dobry servis v Nitre. Cez tyzden by mi mala dorazit nova vidla a chcel by som ju dat cez weekend namontovat.

Dik,
Px. 8)
19.02.2006 - 18:45:44
00
neviem ti povedat ktory je najlepsi, ale napr.:
Velosprint - pri vaznici
na polygone je jeden, ale neviem presne nazov - predavaju tam hl. kellys
vo dvore domu mody - tusim sa to vola Cyklo V&V
na pesej v jednom podchode - neviem nazov - predajna kellysu

momentalne ma viac nenapada, ale namontovat vidlu by ti mohol aj nejaky skusenejsi sused :wink:
19.02.2006 - 18:58:33
00
poznam tie servisi, ale nikdy som tam nic nedaval robit, zaujimaju ma aj skusenosti

no ja by som si ju aj namontoval, ale vzivote som hlavove zlozenie nerozoberal (resp. vidlu som nikdy nemenil) a nerad by som nahanal nejake gulicky resp. ine suciastky po celej dielni :lol:
19.02.2006 - 19:09:28
00
no ja sa som kupoval vidlu od jedneho typka ktory mi ju doviezol a hned aj nahodil, takze som nemal starosti :wink:
inac na jar sa chystam dat bike niekde na generalku, takze tiez by sa mi zisli nejake info...zatial to vyzera na velosprint,alebo cyklo v&v (lebo tam je ofic. merida). good luck :!:
19.02.2006 - 19:15:11
00
to paliG: DAT robit generalku???? take veci si predsa biker robi sam 8)
19.02.2006 - 20:28:47
00
PaliG: jo tak mne postarka vidlu asi nenamontuje :wink:
asi pojdem do Cyklo V&V, nejake 3 mesiace dozadu som tam nieco kupoval a ten predavac a zaroven servisak vypadal v pohode a aj sa vyznal a vedel poradit, budem mu musiet zavolat, ci to vie spravit na pockanie :wink:
robo: podla toho co povazujes za generalku 8) viem, ze si to smeroval na PaliG ale aj ja sa zapojim :) bezne veci si vie clovek spravit aj sam, ale ked som teraz nasiel navod na montaz vidlice, tak to zrovna nemusim :shock:
by the way, netusite niekto kolko moze trvat vymena vidlice?
19.02.2006 - 21:41:28
00
to paliG: DAT robit generalku???? take veci si predsa biker robi sam 8)


ked mi rozoberes vidlu,vymenis olej, atd. tak to dam kludne spravit aj tebe...
tak zhruba som bike rozobral na jesen, ale predsa servis je servis :wink:
19.02.2006 - 22:01:57
00
to palig: nemyslel som v zlom. nuz a rozobrat vidlu a vymenit olej by nemal byt problem ak je manual a chut.

to pexon: keby bola vidla pripravena na ram (spravna dlzka krku) a mas kotuc tak 15-20min. ak bude trba skracovat krk +10min ak mas vcka+5-10min.
19.02.2006 - 23:01:35
00
2robo: uzatvaram nasu debatu lebo je ot :roll:

dalej sa prosim vyjadrujte hlavne k teme :idea:
20.02.2006 - 09:50:52
00
Ak nepochodis v NR, skus Vrable, hned vedla hlavnej cesty, zelena budova, mas tam super velky obchod a sikovnych mechanikov, urcite Ti to vezmu.
20.02.2006 - 13:18:56
00
Pozná niekto cyklo obchod v Psiaroch.Počul som že tam májú dobrý výber,super ceny a aj poradia čo a ako.
23.02.2006 - 15:47:48
00
Chcem sa opytat, kde je presne cyklo v+v? pisete ze vo dvore domu mody, to je na zaciatku pesej od divadla? dik
04.10.2009 - 10:20:50
00
velosprint je super ale ochotni su len ked u nich nieco kupite.. ja mam od nich bicykel a pohoda ale ked som chcel zlozit a odvzdusnit shimano brzdu nevyzerali moc ochotne a povedali ze to bude stat 30E.. tak som sa to radsej naucil sam. v polygone je v pohode a sikovny chlapik (mne montoval vidlu on) dalsia predajna kellys pri palacinkarni.. nikdy som tam s nicim nebol ale chlapici nie su moc ochotni a nevyzeraju extra sikovne.. a predajna meridy (na pesej vedla domu mody) .. neviem..
s novymi vecami chodim do polygonu ked nieco s bicyklom tak velosprint
04.10.2009 - 11:44:14
00
Hm ked takto potrebujes nahodit vidlu ja by som volil Velo. Ako uz bolo povedane ked tam prides s niecym takymto ze nahodit /zmontovat neradi to robia. Ja som tam tiez kupoval bike, ich teoria je ze servis robia len na biky kupovane v ich obchode ma to nieco doseba, Z Nr servisov by som aj tak voli Velo sice zaplatis zato ale maju tam ludi co odvadzaju dost slusnu pracu. Ten kellys shop bol som tam si tri krat len sa spytat za kolko maju ten a ten komponent. Predavaci vyslovene neochotny este som bol za debila ze preco chcem prave toto :? Odvtedy som tam ani nebol vela ludi ma takuto skusenost.
V Merida na pesej tam nechodim.
04.10.2009 - 12:31:44
00
Suveréne odporúčam VaV Meridu - profesionálny prístup. Možno na prvý pohlad predajna človeka odradí, ale to nieje to najdoležitejšie. Vo velosprinte majú priamo v predajni množstvo bajkou, sortimentu,... narozdiel od VaV. Ale to všetko je len obal, podla mňa je prvoradý personál - servis.

Vychádzam z mojich skúseností - kludne možeš konzultovať svoje bajk problémy, predavač ti rád poradí (kludne s tebou prekecá 2 hod dávno zatvorení). Prvotne, teda pokial si bajk nekupoval vo VaV, alebo nevlastníš Meridu, nemusíš v servise uspieť. Ale nie je to vždy pravidlo, pokial za ním nejdeš s bajkom z Tesca. Ak máš teda seriozny záujem o servis a potrebuješ meniť vidlu, tak nie je problém. Servis vo Vav ani moc nestojí. Vela krát som vyfasoval slušné zlavy, inokedy za servis ani neplatím - stačí len pekne poprosiť :)

Velosprint má velkú výhodu v dostupnom širokom sortimente, ale odporúčam tam ísť už z vybratým produktom.

Pokial mám poravnať VaV a Velosprint uprednostnujem suveréne VaV.
06.10.2009 - 23:36:22
00
keyboard_arrow_up