colonel napísal:
ahojte, mal som už po expirácii platobnú kartu, tak som ju z mojho paypal konta odstranil a zdal údaje novej visa karty, teraz čakám na 4-miestny kód, ktorý by sa mi mal mal zobraziť na mojom bankovom účte pri debetnej transkacii 1,5 eur. Ako dlho to štandartne trvá ??, lebo prešli 4 dni a zatiaľ nič....

A preco cakas na ten kod? Zvolil si moznost "Confirm credit card"?

Ja som prave zadal novu VISU do PayPal uctu a ziadny kod na sfunkcnenie platieb nepotrebujem. Rovno mi tam nahodili denny limit 500 eur. Alebo chces nakupovat za väcsiu sumu?
16.11.2016 - 10:54:53
01
tak už mi ten kód prišiel, ..ano dal som si vyšší limit
16.11.2016 - 21:24:53
00
Čumím do paypalu už hodne dlho, a nevidím možnosť dobiť pomocou karty. Nemám odvahu zadať svoje prihlasovacie údaje do banky bez toho, aby som bol najprv do nej presmerovaný /VUB/
18.11.2016 - 17:58:37
00
Dobijat pomocou karty asi ani nema zmysel, z karty sa da platit priamo (za predpokladu, ze je pripojena v PayPale) .
18.11.2016 - 23:25:14
01
takze sa pridam s otazkou aj ja
pred par danmi som robil objednavku v bike24, platba cez pay pal. Po objednani a zaplateni som si spomenul ze este nieco potrebujem tak som spravil druhu objednavku a zaplatil. Poslal som im mail aby mi tie objednavky zlucili a a poslali nas5 jedno postovne. A teraz to hlavne
druhu objednavku mi stornovali a peniaze poslali spat na ucet a tovar z nej presunuli do prvej objednavky. Cakal som ze doplatim len zvysok a bude vsetko ok. Lenze mi stiahli peniaze za celu objednavku este raz a aj to na dve casti ktore som nepochopil ako podelili, ale suma sumarum to bla ciastka za vsetky veci co som mal objednane v oboch objednavkach plus jedno postovne samozrejme. Balik uz mam sice od vcera doma, ale stale som nedostal peniaze zaplatene uplne na zaciatku za prvu objednavku. V paypali mi dokonca tento prevod v historii ani nieje vidno. Na bankovom ucte mam ale rezervaciu prave v tejto sume.

s bike24 som dostal takuto odpoved

Your PayPal account has not been charged yet, so a refund is not necessary. There is only a reservation on the account of the initial order volume.
We ask you to check your PayPal credit and history and you should have the amount by PayPal.

Mal niekto podobny problem, s kym to teda riesit (banka alebo paypal)?
25.11.2016 - 11:09:30
00
Nemal, ale v prispevku na predch. strane je vyjadrenie jednej banky "...Jestliže však dojde k odvolání autorizace platby, může se stát, že obchodník neodvolá blokaci částky na účtu a tato částka zůstane na účtu sice nezúčtována, ale stále snižuje disponibilní zůstatek na účtu. V takovém případě banka přehodnotí blokaci na účtu a jestliže je prokázáno zrušení transakce – autorizace platby, pak sama takovou blokaci z účtu zruší. Za prokazatelný způsob zrušení autorizace platby a nerealizace transakce lze například považovat delší časovou prodlevu nezúčtování platby platební kartou, vyjádření či potvrzení zrušení autorizace platby obchodníkem, čestné prohlášení či doklad o zrušení transakce držitelem platební karty, prokázání jiného způsoby úhrady platební kartou atd.“
Čiže riešil by som to s bankou a doložil vyjadrenie z Bike24.
25.11.2016 - 11:27:49
00
zmenil som si v nastaveniach ten preferovaný výmenný kurz a PP mi aj tak ako prvé ponúkne ich :D ale tak zmeniť to je najmenej pri platbe :)
02.12.2016 - 14:43:57
00
tiez sa mi to zresetovalo na ten ich nedavno
02.12.2016 - 14:49:52
00
Tiež tak, pri každej platbe to musím zmeniť a už sa mi stalo že mi to iným ako ich kurzom nevedelo zaplatiť.
02.12.2016 - 14:50:54
00
Registroval som to tiež. Ale pred zmenou preferovaneho kurzu som ho ani nemal možnosť pri platbe nastaviť, aspon pri tych platbach, ktore som robil.
02.12.2016 - 14:57:43
00
Ahoj,niekdo s Anglicka chce kupit odomna prilbu a platit cez PAYPAL,ja tomu nerozumiem,nevie niekto poradit co teraz!!!Ci to poslem postou!!!
20.01.2017 - 16:26:14
00
Marosbobak, ak z anglicka tak kasli na to... najskor to bude podvod
20.01.2017 - 16:48:04
00
Od kamosa chcel niekto anglicky hovoriaci kupit kolesa a platit cez PayPal. Anglictina bola divna, tak sipiac podvod sme ho vyzvali poskytnut meno a uplnu adresu a tel. cislo pre overenie identity, viac sa neozval. Skus tak spravit tiez. Neviem, v com moze spocivat podvod, snad jedine vo fake sprave akoze z PayPalu, ze splatba bola uhradena, alebo v zneuziti niecieho uctu a naslednom zablokavani platby PayPalom. Ak s tymto druhom podvodu ma niekto skusenost, nech napise.
Samotny predaj do UK by som vsak automaticky nezatracoval, do Anglicka som predal karbonovy ram, co je ina polozka, ako prilba. Platba PayPalom. Vsetko bez problemov, kupujuci vsak od zaciatku komunikoval korektne a sam navrhol uhradit PayPal fees navysenim ceny, co nebola zanedbatelna polozka (vtedy asi 47e).
20.01.2017 - 18:45:30
00
Pozrite temu podvodnici v inzercii...
Tam je o takychto podvodnych inzeratoch toho dost....
20.01.2017 - 20:09:06
00
Konkretnejsi link na prispevok, ako prebieha taky podvod, by nebol? Tema ma 52 stran a je o vselicom, hlavne o SK nepreberacoch zasielok, co som tak stihol precitat ...
20.01.2017 - 22:38:35
00
keyboard_arrow_up