Hosť napísal:
Už je tu veľa kecov a žiadny bajk :D tak pridám svoj :)
Nové kolesá, košíky a omotávka :)

Pěkná 03 :y: :)
19.11.2016 - 18:04:17
00
isheep napísal:
Miso , daj si tabletku . pezinok tiez nemas tak daleko ...


som ti práve vyvrátil tvoje predošlé slová tak už sa zmôžeš na nič iné, iba na útočenie však? blbé keď ti práve došli argumenty čo? celý čas sa len snažíš prekrúcať to čo ja a kristína píšeme podla toho ako to tebe vyhovuje :) isheep si úbohý :tmi:
19.11.2016 - 18:11:15
00
argumenty mi rozhodne nedosli, ale ono sa tazko vysvetluje blaznovi ze je blazon , on to skratka nepochopi lebo ma vlasnu predstavu a viziu . taktiez ako ty . Vytiahol si tu nejaku historiu a teraz tvrdis ze si to vlastne tak vobec nemyslel lebo som ti dokazal ze si velu historiu tvojho bianchi mozes strcit vies kam . sanozrejme . bud trosku konecne chlap a odpovedat na otazky tak ako su polozene a neprekrucaj tu svoje tvrdenia. cize , kde pisem alebo naznacujem ze ma canyon premakanejsi vyvoj ako bianchi . ukaz mi kde som to pisal !!!!!!!! maj raz konecne gule a ukaz kde som to napisal .

To co napisala Kikus som neprekrucal , ona je inteligentna a da sa s nou normalne bavit a vzajomne argumentovat .

pises : V prospech bianchi hovorí to že tento model je ešte stále made in italy a nie made in china...a to že je to kultová značka....

tak si nes*r do huby druhy raz dobre !
19.11.2016 - 18:24:01
00
kto z tych dvoch v tom bude pokracovat aj po mojom prispevku, tak ho ma maleho a nevie a bicyklovat :!:
a pridavam neaktualnu fotku mojho spatneho canyona :lol:

Prílohy:

DSC00908.JPG
DSC00908.JPG 650.03 KiB thumb_up0thumb_down

19.11.2016 - 18:28:32
015
A potom, ze ja som blazon :)
19.11.2016 - 18:31:12
04
krby len spatny , ale aj ten nachuj vyvoj ! inak skoda ze ho v tom roku robili len v tejto modrej a v kombinacii so zltou , ta matna cierna s bielou prip cervenou je omnoho krajsia ;) vsetko inak ok , len tu lopatku ci mas na prednej vidle daj prec ... s kup si cierne flasky
19.11.2016 - 18:33:04
00
FEDERER napísal:
A potom, ze ja som blazon :)



Ty sa mi sem neondej , tu sa hadam s Misom ja ! :D
19.11.2016 - 18:33:56
01
ty si jedinecny ale ovca ta chce zjavne dobehnut......
19.11.2016 - 18:35:11
00
krby len spatny , ale aj ten nachuj vyvoj ! inak skoda ze ho v tom roku robili len v tejto modrej a v kombinacii so zltou , ta matna cierna s bielou prip cervenou je omnoho krajsia ;) vsetko inak ok , len tu lopatku ci mas na prednej vidle daj prec ... s kup si cierne flasky

hej hej, riesil som tu pred casom nove flasky, ale tychto mam z maratonov na rozdavanie, tak som to zatial nechal tak, ale tiez sa mi tam nepacia :)
lopata tam zostane, keby ma nahodou prekvapila snehova burka...
a tie zosuchane m520tky a dlhe! ramienko a zaradeny prevod, za ktory by sa kazdy pravy cyklista hanbil nic? no, cakal som kvalitnejsi hejt :)
19.11.2016 - 18:39:38
00
isheep napísal:
To co napisala Kikus som neprekrucal , ona je inteligentna a da sa s nou normalne bavit a vzajomne argumentovat .

Ó! Ďakujem :) Dnes asi nezaspím. Som rada keď sa argumentácia končí tak že sa diskutujúci môžu stretnúť bez obáv, že by sa pobili namiesto toho, aby si dali spoločný výjazd a potom pivo ;)
Ale aby sme tu iba neplácali nezmysly. Chystám sa postnúť do novinky 2017 "spy" foto pripravovaného ulra mega šupa lajt rámu s Európskej produkcie. Enjoy :)


Naposledy upravil Kristina dňa 19.11.2016 - 18:49:30, celkovo upravené 1 krát.

19.11.2016 - 18:45:39
01
Zabudli ste na komin
19.11.2016 - 18:46:46
00
Tesak napísal:
ty si jedinecny ale ovca ta chce zjavne dobehnut......

myslíš, že ho ešte nepredbehol? :lol:
19.11.2016 - 18:48:13
00
Hosť napísal:
Ano je na predaj, velkost je 55cm, hmotnost bez pedalov s kosikmi tak ako ho vidis na fotke 7,54kg

akciova cena 4549€ ;)

prisiel som o dramu :D

v kazdom pripade za 4594E dokazes vyskladat OVELA funkcnejsi cestacik a nie 7.54kg bicykel ktory si odporuje uz len tym ako je vyskladany...

inak povedane - ostal nam ramovy set tak ho ohadzeme dalsim bordelom ktory sme tuto sezonu nepredali zavesime to na forum prehlasime ze je to najsamfasa vianocny darcek lebo bianchi a nejaky blazon si to kupi lebo to ma 30 pacikov :D

a mimochodom ked uz sem matt nieco zavesi tak to je chutovecka a nie zle poskladane bianchi
19.11.2016 - 19:04:22
02
ludia ale vy stále nechápete o čo tu ide... na sklade nám kvasil bianchi oltre xr2 rámový set... my sme to neskladali spôsobom že objednajme si tento rám lebo sa nám páči a poskladajme si ho podla predstáv....

bol to rám kupovaný pre zákazníka ktorý nakoniec kúpil cipolini a toto nám teda zostalo na sklade trčať...

a skladali sme to v prvom rade na funkčnosť a nie príliš prehnané náklady.....

stax keď teda za tú sumu dokážeš vyskladať lepší bajk nech sa páči ukáž mi čo lepšie by si za tú sumu vyskladal na tom ráme od bianchi (cena samotného rámu bola v linku o pár strán dozadu 2990€) takže na komplet celý zbytok bajku máš 1549€ eur :) teraz sa nesnažím flejmovať...len ma vážne zaujíma čo by si na to osadil..aby to teda bolo OVELA funkčnejšie....

a nezabúdaj na jednu vec... predajňa nieje koncoví zákazník ktorý to skladá za účelom toho že šak mi to tu zostane....predajňa na tom potrebuje niečo zarobiť....(ale ok kašlať na to tvárme sa že máš rozpočet 4549-2990 za rám oltre.....prosím ťa kludne aj do správy ak nechceš písať sem.....napíš mi čím by si to osadil :)

EDIT: shimano osádza na svoje bajky aj samotné bianchi ;) a po druhé elektrickú ultegru na sklade vôbec nedržíme a bola kupovaná len kôli tomuto rámovému setu ;) kolesá tak isto, brané z oslian práve na tento bajk....a ostatné komponenty tiež :) nič okrem rámu sme pôvodne skladom nemali...
19.11.2016 - 19:12:24
00
prelistuj si tuto temu a pozri si moj cestak - stal menej ako to co si sem zavesil ty a to ja nemam pristup k velkoobchodnym cenam. v kazdom pripade drzim palce ze si blazna co si toto kupi (po tom co si prehlasil ze vam to aj tak kvasi na predajni a potrebujeme sa toho zbavit) najdete. ja by som to za tieto peniaze urcite nebol.


Naposledy upravil stax dňa 19.11.2016 - 19:21:42, celkovo upravené 1 krát.

19.11.2016 - 19:19:57
01
keyboard_arrow_up