Ale zase tvoj,alebo váš nákup nie je predajná cena a to si dovolim povedat ze viac ako 2000€ ste za to v nakupe nedali.takze mu ostava 2500€ vo vasich nakupoch a teraz moze zacat debata.
19.11.2016 - 19:20:24
01
stax , zdielam tvoj nazor , ale z casti s tebou nesuhlasim . nepovedal by som ze ten kto si to kupi je blazon , je to len clovek ktoremu sa ten bike a ta priteplena farba proste paci a neriesi ci da za to 1000 alebo 5000 €. Ako pisal Miso , najde sa clovek co si kupi aj hodinky bianchi len preto ze je to bianchi aj ked je to ******na mraky .
Napriklad ako Ramon1 , nebudem mu hovorit ze je blazon len preto ze jazdi na rurkach do rajcin , proste sa mu to paci a neriesi kolko to stalo ...
19.11.2016 - 19:26:17
01
ludia vy ste totálne mimo.... po prvé.... samotná rámová sada stála viac ako 2000.....a po druhé akože maržu si nechal kde? či myslíš že sme ten bajk skladali len tak pre zábavu...a predáme ho za náklady? :D

stax to nieje odpoveď na moju otázku... vysvetlil som ti aké boli podmienky.... vyskladaj bajk na tom bianchi ráme.....s tým rozpočtom čo som ti dal....

a keď už sme pri nákupných cenách.. ktoré sú podla vás teda tak čarovne úúúúžasné... tak len tak pre info. predajné ceny shimano komponentov na suncycle stránke sú v 90% prípadoch nižšie ako naše nákupné :lol: takže kludne to skladajte s tým rozpočtom a rátajte s cenami zo suncycle stránky :)
19.11.2016 - 19:30:13
01
Hosť napísal:
v kazdom pripade za 4594E dokazes vyskladat OVELA funkcnejsi cestacik a nie 7.54kg bicykel ktory si odporuje uz len tym ako je vyskladany...
19.11.2016 - 19:33:19
00
Michal , a preco by to mal skladat na bianchi rame , on nic take nehovoril . povedal ze ha tu cenu vysklada funkcnejsi bike . nepovedal ze na bianchi rame , tak si tu zas nevymyslaj blbosti !
19.11.2016 - 19:34:37
02
Hosť napísal:
a keď už sme pri nákupných cenách.. ktoré sú podla vás teda tak čarovne úúúúžasné... tak len tak pre info. predajné ceny shimano komponentov na suncycle stránke sú v 90% prípadoch nižšie ako naše nákupné :lol:

blbe co? :D
19.11.2016 - 19:36:57
04
Hosť napísal:
ludia vy ste totálne mimo....


Jasne , vsetci sme mimo len ty si super :)
19.11.2016 - 19:37:06
00
a čo to má akože spoločné konkrétne so situáciou ktorú sme mali my? nič...a to je presne ten problém....

lahko sa oháňa tým že šak za to si viem poskladať ovela lepší cesťáčik.....atď...

lenže robíš dve chyby.
po prvé 4549 berieš ako celkový budget na "súčiastky", namiesto toho aby si to bral tak že to je suma ktorá musí pokryť aj "súčiastky" aj maržu ;)
a po druhé neberieš do úvahy že rám už máš pevne daný a musíš z toho niečo vyčarovať :)

ja sa nehádam že za tú sumu sa dá poskladať ľahší cesťák....áno dá...ale budem sa opakovať my sme to neskladali z dlhej chvíle..ale z nutnosti že už konkrétny rám máme a nie že áá podme si vybrať nejaký lahučký rám a ohádzať ho komponentami...
19.11.2016 - 19:38:07
00
ty tu proste furt melies o tom rame bianchi, stax ti to napisal uplne jasne
19.11.2016 - 19:39:48
00
ja som v tomto pripade chybu neurobil, toto je vase maslo :D

druha chyba je v tvojom uvazovani - zakaznikovi je uplne u prdele ze vy ste sa ocitli v situacii ze vam na predajni kvasi ram. poloracionalny zakaznik (za ktoreho sa povazujem) si hlada najlepsiu value for money - a to hento bianchi nie je ani nahodou. bez ohladu na to v akej situacii ste VY.

a este ta opravim - nejde o to ze lahsi ale funkcnejsi. to je dolezite :)
19.11.2016 - 19:44:16
01
preboha.. ďalší čo nevie čítať s porozumením?

veď ja píšem že OK za tú sumu by sa určite dal poskladať aj lahší bajk! lenže to nieje náš prípad....my sme nemali na výber hocijaký rám..ale ten konkrétny s takou cenovkou akú ten rám má....to že v tej cene existujú aj lacnejšie rámy je samozreme pravda

a BTW. stax čo je nefunkčné na elektrickej ultegre? respektíve na tom bajku? :o

áno ty ako zákazník hladáš good kauf...ale ty niesi zákazník čo hladá bianchi..tj my nehladáme teba.. zákazník čo hladá bianchi ho aj nájde aj kúpi..a ešte bude rád že ušetril oproti sériovej verzii z bianchi stránky :)
19.11.2016 - 19:47:19
00
stax Tak tu si to prestrelil. Čo je funkčnejšie ako Ultegra Di2 11spd? Som fakt zvedavá.
19.11.2016 - 19:48:40
01
Kristina tuto osadenstvo komplet ako je má problém v tom že sa na vec pozerajú z pohladu človeka ktorý si vie sám vyskladať bicykel a cenu berú ako komplet budget na skladačku... oni vôbec nedokážu na ten bajk pozerať ako na skladačku ktorá ešte musí priniesť zisk....

a očividne sa im to ani vysvetliť nedá....a ohladne tej ultegry by aj mňa zaujímalo čo funkčnejšie by tam akože chcel osadiť....radšej mal zostať pri tom že sa za tú sumu dá zložiť aj lahší bajk(na inom ráme) to by som mu neprotirečil....
19.11.2016 - 19:51:19
01
Radšej ste mohli predat samostatný rám za super zlavu a hotovo
19.11.2016 - 19:53:44
02
sme maličká predajnička v Pk.. samotný rám za cenu niekde medzi 2-3 litrami tu nekúpi nikto...pár záujemcov na kompletku už je.....a hlavne kolega je kamoš so slovenským dovozcom bianchi a ja zase kamoš z obchodným zástupcom od nich :) a oni mali cez sezónu tiež pár záujemcov na XR2-ku na elektrickej ultegre ktorú ale nevedeli zohnať takže s najvačšou pravdepodobnosťou to predáme práve cez nich :)
19.11.2016 - 19:57:11
00
keyboard_arrow_up