Myslel som divocinu v okoli Dukly, co mam informacie z pred 2 rokov tak to bolo v tejto oblasti ledva pešo prejazdné....preto tuto oblast zvažujem prejsť inak..
Ak sa mi to tento rok podari časovo.., tak by som to šiel od Kremenca.
31.03.2016 - 15:37:48
00
prejsť celú SNP na bajku je určite nezmysel. Jedine ak by domáci - znalci, ktorí poznajú aktuálny stav terénu vyznačili najvhodnejšie obchádzky a celé by sa to spojilo do jednej súvislej trasy. Sám poznám niekoľko možností, ktorými by sa dala trasa významne zlepšiť. A som presvedčený o tom, že po celom Slovensku sa nájdu bikeri, ktorí by vedeli poradiť.http://cestasnp.sk/index.php/forum/6-trasa/102-snp-cko-na-bicykli
31.03.2016 - 15:39:50
00
Tiež by som to chcel prejsť, ale u nás v meste nie je dostatok expertov, ktorí by sa na niečo také pridali. Čo tak vyskladať partu? resp. ak tu už niekto reálne ide do toho rád by som sa pridal.
11.05.2016 - 14:49:08
00
Chceš ísť prísne po trase, alebo hľadať jazditelnejšie alternatívy? Spať kde ťa zastihne noc (aspoň za dobrého počasia), čí vždy hľadať ubytovanie (prípadne dopredu ho naplánovať)?
Koľko dní tomu chceš/môžeš venovať? Ľudia sa snáď nájdu, horšie bude zhodnúť sa ako to urobiť.
11.05.2016 - 21:33:21
00
Urcite to chcem brat ako dobrodruzstvo, takze spacak musi byt, samozrejme v zalohe plan s vyhliadnutym ubytovanim, ak by sa pocasie pobabralo..Co sa tyka trasy, urcite sa nechystam nejazditelne casti vlacit bajk na pleciach, takze kompromisy uvitam od kazdeho co sa nato da.
11.05.2016 - 21:55:17
00
Pozrite aj nas trip cez SR, http://www.bikepacking.cz/clanky/na-bike-cez-slovensko-2015-1-cast
http://www.bikepacking.cz/clanky/na-bike-cez-slovensko-2015-2-cast
https://www.youtube.com/watch?v=Y5LbvFYxOsI , popr. ak mate zaujem mame na fb skupinu a sem tam prispievame nejake typy na vylety
11.05.2016 - 23:58:26
00
lto napísal:
Inak co som videl ako vyzera cervena TZ od Bardejova smerom na Cergov, tak som stratil chut vobec o takom niecom uvazovat :lol:

Kedy to bolo? V roku 2013 som ten uvodny zarasteny usek okolo vodarne na Mihalov presekal a pokosil. Odvtedy to bol super zjazd az kym o rok nevyklcovali kriky na luke sposobom ze klasicky bager ich radlicou zatlacil do lesa a zadrbal tak cast chodnika konarmi. Neviem ako je to teraz, ale aj tak sa cast trasy bude v buducom roku preznacovat kvoli vybudovanemu (prepitujem) obchvatu Bardejova aby znacka sla pod mostom a nie cez vozovku. V BJ okrese su aj horsie useky na trase hrdinov SNP pretoze sa tam malo chodi - Kurimka-Zborov. Pokracovanie na Maguru cisti Pajdo, ale to je v smere Dukla-Devin nezjazdna tlacenka.
Necakal som ze prave ty budes taky zhyckany, jazdis predsa aj onakvejsie divociny ;)
13.05.2016 - 13:36:42
01
Ako keby si ma nepoznal :D ... jasne, ze som siel aj horsie veci, ale zas nemusim to, ak nie je nutne .. to bola nadsazka /a z pocutia cast, co som nebol :D/. Cervenu SNP by som nesiel preto, ze by ma to nebavilo, resp. to co by mi to dalo, nevyvazi to, co by som do toho musel investovat... A problem je, ze po 2 tyzdnoch takejto akcie by som sa do prace uz nechcel vratit :lol: Nuz, ale jeden nikdy nevie, dnes tak, zajtra inak :D
13.05.2016 - 13:43:39
01
v nedeľu 28.8. ideme partia každoročný prechod cesty SNP z Košíc do Ľubochne. je to tak na 3-4 dni. Ak by mal niekto záujem vyrážame ráno 28.8 z KE

Prílohy:

14-08-26-PB-Tour-02.jpg
14-08-26-PB-Tour-02.jpg 611.63 KiB thumb_up1thumb_down

17.08.2016 - 10:23:27
00
Trochu OT, ale mozu cyklisti jazdit po znacenych turistickych chodnikoch? Nakolko zatial nemam mtb, no do buducnosti urcite planujem ako zabavny doplnok, tak by ma zaujimalo, ako to je so zakonom a nejakymi vseobecnymi pravidlami jazdy v lese. Mal som za to, ze cyklisti na turisticke znacky nepatria, no tu vidim, ze sa to zjavne bezne jazdi. Cize mozem potom s kludom chodit po znacenych turistickych chodnikoch?
17.08.2016 - 10:35:41
00
Kym ta nezastavi lesna straz mozes
17.08.2016 - 10:54:13
00
Rachela pozri tu
ak dokazes vysvetlit, ze si na miestnej komunikacii, tak by si nemal mat problem :)
takze vsade, kam sa dostane auto by to mohlo byt OK ...
ak sa s nikym nechces handrkovat, tak od III. stupna ochrany (vratane) iba po cyklochodniku

edit : zaujimavy clanok (vyklad zakona) je tu
je na to aj samostatne vlakno
17.08.2016 - 15:43:37
00
sekele napísal:
v nedeľu 28.8. ideme partia každoročný prechod cesty SNP z Košíc do Ľubochne. je to tak na 3-4 dni. Ak by mal niekto záujem vyrážame ráno 28.8 z KE


Ahoj, ako sa to tento rok podarilo? :) Ako je mozne, ze sa da po cervenej cely cas dat za 3-4dni Ke-Lubochna? Ktore useky ste obchadzali? Nizke Tatry aj Velku Fatru ste sli?
Dakujem za odpovede :)
22.11.2016 - 09:17:49
01
tento rok to bolo biednejšie, dosť sme obchádzali, nakoniec to boli 3 noci a skorej taký dovolenkový výlet. na rok ideme zas tentokrát snáď dáme celú (okrem NT samozrejme)
25.11.2016 - 14:57:44
00
keyboard_arrow_up