na obhajobu: ja nemam s vymenou rajdov nic spolocne (;
skutocne neviem ako "chutia" lastovicky..
23.01.2008 - 20:45:20
00
Ja by som bral toto http://www.trekbikes.com/images/bikes/2008/xl/elite99ssl_onyx.jpg alebo toto http://www.trekbikes.com/images/bikes/2008/xl/topfuel99ssl_onyx.jpg ..... Ale vynimocne ma tu laka druha varianta najviac takze moj vitaz cislo 2 :)
23.01.2008 - 21:04:17
00
aj kazeta (: SPD 505 som vymenila za 520. A vymenila som lastovicky za rovne rajdy. Inak vsetko povodne.


Proti gustu ziaden disputat. Ja som uz videl rovne rajdy aj na HC zjazdovej masine.
23.01.2008 - 21:05:03
00
to batro: som zvedavy, kedy ta ta trekmania prejde..(bez urazky) ked uz vrazat tolke prachy aspon do inej znacky... :wink:


Naposledy upravil Martinux dňa 23.01.2008 - 21:08:15, celkovo upravené 1 krát.

23.01.2008 - 21:06:34
00
som zvedavy kedy ta ta trekmania prejde..(bez urazky) ked uz vrazat tolke prachy aspon do inej znacky... :wink:

Jazdim treky od roku 2001 cizeeeee uz 7 rok a zatial nemienim natom nic menit pretoze geometria tych ramov mi sedi perfektne a dizajnovo sa mi tie biky hrozne pacili,pacia a budu pacit :D :D
23.01.2008 - 21:07:58
00
na obhajobu: ja nemam s vymenou rajdov nic spolocne (;


Za toto by si ale kAM.ENovanie niekto zasluzil:)
23.01.2008 - 21:27:16
00
Keby som nebola spokojna, niekoho by som urcite ukamenovala.. no (zatial) nemam dovod! Len obcas si musi vypocut, ako ho neznasam, nenavidim (a to len kvoli dlhemu alebo strmemu kopcu, vela najazdenych km /a domov este daleko/, jazde za vetra, dazda, horucavy, pripadnom tlaceni biku) no ja sa raz polepsim :wink:
23.01.2008 - 22:06:31
00
Ok nechcel som to priznat ale toto je jediny bike koli ktoremu by som bol schopny opustit TREK 8) www.gtbicycles.com
Perfektne prepracovane zadne odpruzenie ktore aj pri intenzivnom a agresivnom slapani sa nehojda..... GT Marathon Team
23.01.2008 - 22:29:59
00
jeden kamarát čo sa pridáva na výjazdy má tento rám.
Neviem ale nepáči sa mi prevedenie zadnej stavby. Ked bude lepšie počasie tak to skúsim viacej testnuť, lebo on je sado maso a všetko je nafúkané na maximálne tlaky.Ked som na tom sedel (len krátkko) tak som si pripadal ako na HT. musel prísť dosť velký náraz aby sa pohla zadná stavba.
24.01.2008 - 08:27:22
00
...Perfektne prepracovane zadne odpruzenie ktore aj pri intenzivnom a agresivnom slapani sa nehojda.....


...všetko je nafúkané na maximálne tlaky...som na tom sedel (len krátkko) tak som si pripadal ako na HT. musel prísť dosť velký náraz aby sa pohla zadná stavba.


:arrow: vsak o to ide nie :wink: ako charakterizuje bike batro s vyrobcom :lol:
24.01.2008 - 09:15:37
00
Ked bude lepšie počasie tak to skúsim viacej testnuť, lebo on je sado maso a všetko je nafúkané na maximálne tlaky.Ked som na tom sedel (len krátkko) tak som si pripadal ako na HT. musel prísť dosť velký náraz aby sa pohla zadná stavba.


Tak potom nechapem na co si kupoval fulla. Nechapem naco si takito ludia kupuju fully, ked odpruzenie nabombuju. Napadaju ma len dve veci:
-bud im vadi pohupovanie (potom nech radsej ostanu pri HT)
-alebo si myslia, ze odpruzenie pojde nadoraz pri predpisanych tlakoch (potom by si mali radsej zaobstarat enduro)
24.01.2008 - 12:01:58
00
saldi podla mna si mala skusit lastovicky ... ja som vzdy tiez vymienal automaticky za rovne uzke s rohmi ...len teraz na lapierrovi som nechal povodne a tak mi sedia ze ani len neuvazujem o zmene ...
24.01.2008 - 12:25:34
00
saldi podla mna si mala skusit lastovicky ... ja som vzdy tiez vymienal automaticky za rovne uzke s rohmi ...len teraz na lapierrovi som nechal povodne a tak mi sedia ze ani len neuvazujem o zmene ...
jazda mi vyhovuje, rohy mam akurat tak do ruky :oops: a ked si kupim LP a bude mat lastovicky, nevymenim ich :wink:
24.01.2008 - 12:44:27
00
saldi podla mna si mala skusit lastovicky ... ja som vzdy tiez vymienal automaticky za rovne uzke s rohmi ...len teraz na lapierrovi som nechal povodne a tak mi sedia ze ani len neuvazujem o zmene ...


Tie ich lastovicky su fakt dobre, potvrdzujem. Nie su ani prilis vysoke ani nizke, akurat padnu do ruky. Chcel som ich menit, ale asi pri nich zostanem.
24.01.2008 - 12:56:35
00
Ked bude lepšie počasie tak to skúsim viacej testnuť, lebo on je sado maso a všetko je nafúkané na maximálne tlaky.Ked som na tom sedel (len krátkko) tak som si pripadal ako na HT. musel prísť dosť velký náraz aby sa pohla zadná stavba.


Tak potom nechapem na co si kupoval fulla. Nechapem naco si takito ludia kupuju fully, ked odpruzenie nabombuju. Napadaju ma len dve veci:
-bud im vadi pohupovanie (potom nech radsej ostanu pri HT)
-alebo si myslia, ze odpruzenie pojde nadoraz pri predpisanych tlakoch (potom by si mali radsej zaobstarat enduro)

chrti maju ine zmyslanie. ja tomu tiez nerozumiem, ale uz to beriem tak, ze ked im to tak vyhovuje... :roll:

na zaver bonbonik :):

Měl jsem MX comp Eta 105,a nevim presne o kolik se snizila, ale jezdil jsem ji vetsinou zavrenou, a pohupavala se dost hlavne ze pri jizde ze sedla, navic vaha 2020g byla otresna...ale je fakt ze vydrzela uplne vsechno,ani jednou jsem ji neotevrel, nebo pri jizde kdy byla otevrena kolo uplne ztratilo akceleraci a mel jsem pocit ze to nejede.
24.01.2008 - 13:16:38
00
keyboard_arrow_up