uvedom si ze aj cez prehadzovacku sa prenasaju urcite sily...keby to bolo z gumy krutilo by sa to jak svina a nemalo by to ziadny efekt...zaklad je vediet jazdit a mat stastie...inac s tym nic nenarobis..alebo si kup ocelovy ram,tie vecsinou maju integrovane petky...inac nechapem preco ten manik ktory pisal na zaciatku ze mal problem s patkou na speslovi nesiel reklamovat...ved spesl ma dozivotnu...
10.11.2005 - 20:18:38
00
No ak by mal niekto straaaasne velky problem s patkou ze je prakticky nezohnatelna, tak ja sa skusim posnazit a dat to vyrezat z duralu kamosovi co maju vo firme cnc rezacku vodnym lucom... treba ale nakreslit tu patku v autocade a o ostatne sa uz postara cnc. Chystam si vyrezat aj vlastny rockring tak ked sa mi to uspesne podari tak dam vediet...
10.11.2005 - 20:35:01
00
mmm, dobreeee, take zariadenia na cnc by som chcel mat doma:)
to musi byt sila ked voda zareze do kovu :D
10.11.2005 - 23:46:04
00
2 bonecrasher: ten manik som bol ja a spesl ma sice dozivotnu zaruku ale na ram nie na jeho komponenty no a patka je co? komponent a nie pevna sucast ramu. neboj skusal som to na zaruku ale je to vraj len spotrebny material. neboj nie som az taky dobrak aby som im nieco v kaktuse daroval
11.11.2005 - 17:34:01
00
Nastastie patka na GIANTy stoji len 250Sk, a tak ked som ju zlomil, kupil som hned 3 nove. Nemali ich sice na predajni, ale distributor ich dodal za par dni. Patka je dost mala, takze jednu nahradnu nosim stale zo sebov pri imbusakoch a druhu nahradnu mam doma :)
Otazne je, ci to pomoze, lebo ked sa znici patka, tak vacsinou si to odnesie aj prehadzovac. V mojom pripade z toho vysiel uplne neposkodeny, aj ked skoncil priamo vo vyplete.
13.11.2005 - 13:54:49
00
Co tak nejaky karbon.....?
13.11.2005 - 19:16:17
00
ja viem preco to robia z hlinika....lebo je to spotrebny matros a ked zlomis prides kupit dalsiu za love a vyrobca ma...takze tak....preto ich robia z hlinika....a karbon???kto jazdi v zime tak uvidi ze mu praskne skorej...
14.11.2005 - 00:21:57
00
No ono sa to sice vola ze vodny luc ale to co z toho strieka(no skorej triska) je zmes vody a niecoho ako piesok a to co reze kov je vlastne ten piesok:) no a dnes som dal chalanovi nakres tak za nejaky den dva by mal byt hotovy ten rockring tak uz sa tesim:) a ked to bude bez problemov tak ked niekto bude chciet rockring aky si len zmysli tak neni problem ;) no vlastne je:) ze plech z ktoreho by to bolo by bol normalny hladky duralovi najskor... posledny kus slzickoveho plechu co ostalo tak s toho bude ten moj rockring...
14.11.2005 - 21:48:48
00
Radsej zlomim / ohnem patku ako prehadzovacku, ... kupte si patky do zasoby a v kapse pod sedlom noste nahradny kus, ovela lepsie ako ostat trcat niekde v lese
23.02.2006 - 08:57:29
00
Ale tu riešime prečo sa to robí ako sa to robí!! a ak by som to mal robiť ako napr. ty tak to si môžem ešte "pár" vecí brať so sebou kebyže náhodou....... a nakoniec niektorí majú aspoň tréning ako GENGAR, kt. ma chudák pekných pár kilákov ťahal... DIKY BRACHO!!
24.02.2006 - 11:08:19
00
som si tak predstavil Gengara ako ta taha na taznom lane a ty sa za nim vezies so zapnutymi blikackami .....

ale nie, tiez patky su z hlinika preto, ze je to komponent ktory sa ma obetovat v prospech prehadzovacky ked sa nieco stane...

co je lepsie urvat patku alebo novy XTRkovy schalter ?

takze neostava nic ine, iba sa zasobit a nosit to sebou...
24.02.2006 - 11:47:53
00
Tak tiež sa mi ohla patka a ako som zabral ohlo to celú prehadzovačku(nejako sa to tam všetko spriečilo o konár)taku že ju nebolo možné spojazdnit.Bol som cca50km od domova takže tlačit sa mi moc ee,tak som celú prehadovačku odtrhol(nemal som imbus a aj tak bola neopravitelná),retaz som odnitoval a naspat nahodil na stredne tažký prevod(ešte že som mal nitovač)a davaj domov. 8) 8)
24.02.2006 - 11:48:17
00
noo tiez som to takto riesil...
roznitoval a skratil retaz a potom som ju dal na vpredu na stredny a vzadu priblizne na stred

ale stala mi ta retaz sklzala na nizsie pastorky...a potom som ju rucne musel davat spat...
24.02.2006 - 12:25:21
00
Tiež som dal stred a stred,totálne som ju napol ale tiež mi sem tam preskočila.Hlavné ja že to vydržalo tých cca50km
24.02.2006 - 12:49:37
00
keyboard_arrow_up