Kúpil som prednedávnom tretry Shimano a v bazári som si našiel nášlapné pedále LOOK ale ma napadlo či budú kompatibilné, resp ci mi sadnú LOOK kufre do Shimano trerier resp Shimano kufre do LOOK pedálov?
24.01.2008 - 13:37:10
00
pozri podrážku na tretre, ak tam máš tri dierky so závitom tvoriace trojuholník tak tam tie LOOK kufre dáš - LOOK kufre pasujú len do LOOK pedálov samozrejme 8)
24.01.2008 - 13:45:17
00
pokial to nie su horske pedale look quartz

www.marchasmiticas.com

na te ide samozrejme kufor s dvoma dierkami ;-)
24.01.2008 - 14:12:50
00
Kufre sa zvyčajne dodávajú k pedálom, ale keďže sa opotrebovávajú najrýchlejšie, dajú sa dokúpiť ako spotrebný materiál. Tretry zvyčajne, ale nie vždy, majú diery na niekoľko systémov.

Najprv si polož otázku - sú tretry aj pedále cestné alebo obidvoje MTB? Ak áno, kufre by mali vyriešiť kompatibilitu. Ak sú tretry a pedále rozdielne (t. j. jedny na cestu, druhé na MTB) tak s kompatilibitou budú určite väčšie problémy, pravdepodobnejšia je nekompatibilita, ktorú nevyriešia ani kufre.

Moja skúsenosť - moje cestné tretry Shimano nemajú problém s cestnými pedálmi Look, pri výmene kufrov by pasovali aj do MTB pedálov Shimano.
Moje MTB tretry Shimano (lacné, turistické) nemajú problém s MTB pedálmi Shimano, cestné kufre Look by však nešli namontovať.
24.01.2008 - 21:16:02
00
Diky chalani uz som pochopil mam cestne tretry (so srobmi do trojuholnika :D ) Shimano a pedále asi LOOK ale tie kufre mi tam pasuju takze pohodicka.
26.01.2008 - 14:05:26
00
keyboard_arrow_up