...a ty " zástrčník " 335 s čím akože nesúhlasíš ?
11.01.2017 - 19:03:07
03
Niekedy aj ja dam nechtiac nepacik pri skrolovani na tablete.
11.01.2017 - 20:10:22
00
elektrikari..need help.-....zapajam si balik od UPC..internet + TV.....kedze za zriadenie zasuvky chcu cca 30eur, povedal som si ze si zasuvku zriadim sam.....Akurat som asi kupil zlu zasuvku...--Kupil som TV/Radio/SAT...ten sat sa tvaril ako F-konektor pre Koax kabel..tak som myslel ze kupujem dobre...Akurat mi to akosi nefunguje, som sa s tym celkom dlho serkal...Mam pocit ze asi mam kupit zasuvku TV/Radio/DATA....data akoze F-konektor pre internet.....Aky rozdiel je medzi TV/Radio/SAT a TV/Radio/DATA.?? Okrem toho, ze mi to nefunguje :(
11.01.2017 - 20:45:14
00
Ramon1 napísal:
...a ty " zástrčník " 335 s čím akože nesúhlasíš ?

ty si tak neznesiteľný, samoľúby človek plný predsudkov, že som si ťa práve pridal do zoznamu blokovaných takže sa ani neobťažuj...

a vieš čo je základom tvojho výstupu? presne ako píše borisko len som scrolloval dole na mobile a že som nejaký nepáčik (či čo je to za endemit tohto fóra) som až doteraz nevedel.
11.01.2017 - 20:49:10
01
Neviem aký máš kábel, ale odrb s UPC bol, že bolo treba aby mal nejaké vlastnosti. Úplne bežne zohnateľné, len bolo treba vedieť čo zháňaš.

Plus keď som to kedysi inštaloval, tak k tomu bola nejaká špeciálna rozbočka ktorá a namontovala na zásuvku , ale to neviem či je ešte aktuálne.

Daj foto čo presne robíš a budeme múdrejší
11.01.2017 - 20:50:45
00
matko001 napísal:
......Daj foto čo presne robíš a budeme múdrejší


Nechce sa mi fotit, ale takto to zapajam.....je to TV/R/SAT zasuvka.....JEdinú chybu, ze mi nejde internet, asi vidim v tom, ze to SAT má byt asi DATA:...neviem..poradte..

Prílohy:

zasuvka-sat-tv-r-koncova-2db.jpg
zasuvka-sat-tv-r-koncova-2db.jpg 186 KiB thumb_up0thumb_down

11.01.2017 - 21:05:14
00
Skus obísť tú zásuvku a pichnúť to rovno do boxu. Malo by ísť a aspoň budeš vedieť či to máš zapojene
11.01.2017 - 21:08:58
00
capulo napísal:
randy ty si iny optimista s tym opensourcom a verejnym api :D

Take plany v EU su, len nie hned. Takze este rychlo treba nasadit kopec nezmyselnych kravin...

iron.hide V byvalej praci nas zakaznik mal poskytovatela ST a nemozem sa stazovat. Vsetko dodrzali do bodky - do jedneho dna odstranena porucha ;) Zial vela zlych skusenosti je o ludoch, no hlavne tych, co si s kontraktormi nespravia poriadky... Ja robim tiez pre hnusny korporatny moloch a bordel je u nas tiez...
A k tej aplikacii. Ono tamto je skor na ich interne pouzitie, ale aj verejnosti dali k tomu pristup - tak EU da lahsie na kraviny peniaze. Rovnako nik z motoristov nepouziva dopravne aplikacie radii, vsetci si vystacime s waze. Len takto radiovy dopravny servis bude mat lepsi pristup k informaciam o hliadkach, udrzbe, nehodach,... Takze projekt dobry, len neskutocne drahy, kedze ide len o vizualizaciu dat, ktore uz davno tie organizacie mali k dispozicii.
11.01.2017 - 21:12:29
00
matko001 napísal:
Skus obísť tú zásuvku a pichnúť to rovno do boxu. Malo by ísť a aspoň budeš vedieť či to máš zapojene


Koax sa nezapaja do SET top boxu...ten ide do modemu...vid zapojenie UPC.. A ja ani neviem spojazdnit tu pridrbanu zasuvku tak aby mi siel len net ....TV som ani neskusal...ono asi musi ist oboje, aby to fungovalo ako ma..predpokladam aspon podla schemy zapojenia...

Prílohy:

zapojenie UPC-TV-INTERNET.jpg
zapojenie UPC-TV-INTERNET.jpg 153.55 KiB thumb_up0thumb_down

11.01.2017 - 21:18:02
00
johnnySVK Tamta zasuka ti podla mna nepojde. Len co som pozrel na frekvencie SAT, DOCSIS a TV, tak SAT je cca nad 900 MHz, a pod je hociako rozhadzany ten zvysok. Ak sa ta zasuvka je klasicky filter, tak to do toho SAT konektora nepusti nizsie frekvencie, ktore su potrebne pre DOCSIS. Ja ked som mal UPC, tak nam dali rozbocovac (ten som nepotreboval, kedze som mal len internet) a druhy koniec bol pichnuty do TV konektora na zasuvke.
11.01.2017 - 21:24:29
00
NIe ze "zasuvka nebojde"---ona nejde :).......aky rozbocovac?:.ako to vyzera??..daj link ----.akoze koax ti rozboci na koax a TV ??..
11.01.2017 - 21:25:55
00
stoji tych 30€ za taketo nervacenie? :D
11.01.2017 - 21:30:03
02
ak sa pri tom nieco nove naucim, tak ano :)..JA som vzdy nervozny, ked nieco neviem.. A ked sa to naucim, tak uz som kludny...
11.01.2017 - 21:32:31
01
canopus Ale stoji. Kedze ujo z UPC, teda zas kontraktor :D, pride, na kabel nakruti jeden F konektor a zapoji to do rozbocovaca. Ked su spravne veci, tak to je za 5 minut hotove.
11.01.2017 - 21:37:34
00
aha.......chapem..cize si kupim jeden rozbocovac pre koax...z jedneho koax spravi dva s F konektormi...z jedneho budem vies do modemu net a z druheho prostrednictvom jednej redukcie F-konektor na TV samec budem mat TV,..chapem to spravne??...Kukal som ceny...rozbocovac do 4euro a redukcia 1euro ....Uz len sa pokusit vratit tu nefukcnu zasuvku z OBI co ma stala 14 eur :)
11.01.2017 - 21:41:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up