A čo teraz? Kvôli bezkarom mam doma sediet na riti? Ved ked maju stopu, tak nepojdem po nej, ale vedla bazmeg. A vobec, dajte pokoj. :-P :-) :-D
18.01.2017 - 20:44:15
00
tak to vyves na každý druhý strom,aj s tým bazmegom, nech to majú na očiach :-)
PS - čerstvá správa zo včera :-).....prielom Hornádu je až na jedno kritické miesto pri Čingove prejazdný na bežkách
18.01.2017 - 20:45:52
00
Nazdar chalani sorry ze tak odveci ale potrebujem nieco... nahodou niekto preny naboj v ok stave na 15.. os? 32d a 6-dier uchyt na kotuc..
18.01.2017 - 21:10:09
00
...neviem , čo tu riešite , či " pooraju " peší turisti , či bikeri...Je to čtz pre všetkých a navyše aj značená cyklotrasa. Ohladuplnosť je samozrejme na mieste , no že by si bežkári uzurpovali vec " verejnu " len pre seba , to teda nie :!: Na to slúži napr. bežkársky okruh na Štrbskom Plese a nie turistické chodníky a zvážnice...
18.01.2017 - 21:11:45
03
jaro1 napísal:
... čerstvá správa zo včera :-).....prielom Hornádu je až na jedno kritické miesto pri Čingove prejazdný na bežkách



Prešiel si osobne? Chcem to ísť na bájku od Podleska po Čingov v nedeľu. Sú potrbné gumy s hrotmi, alebo sa dá aj na normálnych? Ten nepriechodný úsek sa dá obísť nejako s bájkam na pleci, alebo pod. ?


Naposledy upravil laco dňa 18.01.2017 - 21:37:11, celkovo upravené 1 krát.

18.01.2017 - 21:34:23
00
SlavoS Počúvaj ty Prešovský palcovač...je mi jasné , že patríš k tým príležitostným bežkárom , čo si myslia , že keď padne prvý sneh , tak majú zatvoriť všetky turistické chodníky a vyhodiť z nich kohokolvek , kto nemá paličky a bežky ...a všetckých , ktorí sa na turistických chodníkoch a zvážniciach objavia z hlbky svojej duše nenávidí a považuje ju za škodnú. Presne pre takých ako si ty sú mi príležitostní bežkári nesympatickí...Svoju averziu voči komukolvek , kto naruší tvoje "vyvetranie hlavy " si demonštroval v tomto príspevku : post1200684.html#p1200684

P.S.: príspevok som samozrejme nahlásil , obsahuje hrubé vulgarizmy ...
18.01.2017 - 21:36:50
00
laco , dostal som včera info od kamoša ktorý to prešiel 14-tého, na bajk som sa nepýtal, ale pri toľkom snehu to na bajkovanie bude mordor, ak sa ale chceš prechádzať kaňonom s bajkom na pleci, nech sa páči :-) ale aspoň snežnice si pribaľ ......ak sa nič nezmení tak v sobotu by sme to mali zopakovať...
18.01.2017 - 21:42:34
00
Pri -5*C je dobre ujazdena stopa taka tvrdá že je jedno ci ide po nej bežkár či bicykel. Ani jeden ju neznici tak aby ju druhý nemohol používať. Takto sme jazdili na Lysú aj na bežkách aj na bicykli a nikto si nesťažoval. Stopa je celistva. Najhoršie sú hlboké diery po pesiakoch ktorých neudrží sneh na povrchu.


Naposledy upravil Minikin dňa 18.01.2017 - 21:49:36, celkovo upravené 1 krát.

18.01.2017 - 21:46:27
00
laco napísal:
Prešiel si osobne? Chcem to ísť na bájku od Podleska po Čingov v nedeľu. Sú potrebné gumy s hrotmi, alebo sa dá aj na normálnych? Ten nepriechodný úsek sa dá obísť nejako s bájkam na pleci, alebo pod. ?

A nieže im dodrbeš stopu! Bežkárom, pešiakom, snežničiarom, vodákom a iným .....om. :-)
Edit Po Minikinovom príspevku by mali bežkári a bajkeri nadviazať družbu a navzájom si udržiavať stopu.


Naposledy upravil boris.ko dňa 18.01.2017 - 21:57:42, celkovo upravené 1 krát.

18.01.2017 - 21:49:15
01
Ramon1 napísal:
SlavoS Počúvaj ty Prešovský palcovač...je mi jasné , že patríš k tým príležitostným bežkárom , čo si myslia , že keď padne prvý sneh , tak majú zatvoriť všetky turistické chodníky a vyhodiť z nich kohokolvek , kto nemá paličky a bežky ...a všetckých , ktorí sa na turistických chodníkoch a zvážniciach objavia z hlbky svojej duše nenávidí a považuje ju za škodnú. Presne pre takých ako si ty sú mi príležitostní bežkári nesympatickí...Svoju averziu voči komukolvek , kto naruší tvoje "vyvetranie hlavy " si demonštroval v tomto príspevku : post1200684.html#p1200684

P.S.: príspevok som samozrejme nahlásil , obsahuje hrubé vulgarizmy ...


Len dve slová ty košický mačo. Rešpekt a tolerancia. Ale podľa tvojho prejavu a príspevkov zrejme týmto slovám moc nerozumieš.
kvôli tebe zbytočne viac drať klávesnicu...tiež mi je o tebe niečo jasné: ťažký profi bajker, proste kaliber, no v skutočnosti: dospelý ale nezrelý a ešte k tomu trápny udavač.. :-)
18.01.2017 - 21:50:51
00
...Minikin teba asi budem mať rád :P

Posledné OT : ja rešpektujem všetkých , čo platia poctivo dane a teda majú nárok rovnako ako ja využívať v rámci práva vec verejnú ...bežkári, pešiaci, matky s deťmi , babky turistky aj sánkujuce sa deti s rodičmi na turistickej značke ...stopy pre bežkárov ja neničím , pred deťmi bike zastavím a s úsmevom starším turistom odzdravím ...no je pravda aj to , že som už jedného "premotivovaného " bežkára aj so psíkom pod Lajoškou naháňal :lol: ...a že traktoristovi , čo zarobí 500€ v čistom vyšší pán povie " pluhuj " a ty mu za to vynadáš do KKT-ov , to je už len rešpekt :smoke:
...prestoru je tu prevšetkých dosť , pomestíme sa :handshake:


Naposledy upravil Ramon1 dňa 18.01.2017 - 22:02:44, celkovo upravené 1 krát.

18.01.2017 - 21:50:59
03
Chodte do pieskoviska!
Veď viete kto!
18.01.2017 - 21:52:32
00
boris.ko napísal:
Chodte do pieskoviska!
Veď viete kto!


už som skončil. Milujem truhlíkov, čo sa motajú do všetkého aj keď tomu nerozumejú a nepoznajú situáciu.
18.01.2017 - 21:54:53
00
Rád nerád... Je to tak. Teda pokiaľ niekto nepožaduje panensku stopu hladkú ako prdelka novorodenca.
Tam, kde už jazda bicyklom zničí stopu tak ze by mohla vadiť bezkarom tak tam to už nie je potešenie z jazdy (alebo skôr tlačenia biku) ani pre cyklistu a nebude sa tam nasilu pchať ak má čo i len štipku rozumu.
18.01.2017 - 21:58:34
00
laco napísal:
Prešiel si osobne? Chcem to ísť na bájku od Podleska po Čingov v nedeľu. Sú potrbné gumy s hrotmi, alebo sa dá aj na normálnych? Ten nepriechodný úsek sa dá obísť nejako s bájkam na pleci, alebo pod. ?

Dnes sme tam boli na bezkach (vid. tému Bikovanie v okolí Bardejova). Sneh je udupany stovkami ľudí a urcite treba hroty, miestami je čistý lad. Ten kritický úsek sa dá pekne obijst.
18.01.2017 - 22:18:15
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up