miro33333 Napísal som ti dlhú odpoveď (na tom nič nemení fakt, že som to písal ešte v septembri 2015), som zvedavý, či si dáš prácu to celé prečítať. Článok zdieľali na FB takmer 8 tisíc krát, v štatistikách vidím stotisíc čitateľov, na slovenské pomery sú to celkom slušné čísla. Nech sa páči:

Encyklopédia problému imigrácie
01.02.2017 - 20:52:37
01
nuž, s niečím by som súhlasil, ale o množstve téz určite nie. no vôbec mi to nepripomína encyklopédiu, to by ten článok musel rozoberať okolnosti migrácie podstatnejšie podrobnejšie a širšie ako tých pár faktov, čo tam máš resp. snažíš sa svoje tvrdenia uvádzať ako fakty. nejaké čísla lajkov a zdieľaní absolútne nie sú smerodajné, nehnevaj sa, ale pripomína mi to známu sentenciu o chutných hovnách, veď tie miliardy múch sa predsa nemôžu mýliť. ja nemienim s tebou polemizovať v čom máš či nemáš pravdu, jednoducho vidím, že realita sa uberá iným smerom a ani moje slová, ani tvoje lajky na tom nič nezmenia.
skús polemizovať s týmto chlapíkom:
https://video.aktualne.cz/dvtv/schueftan-arabove-jsou-nebezpecni-nepoustejte-je-sem-cim-vic/r~d4f2aac093e711e6b6850025900fea04/?redirected=1485982284
tento tiež stojí za vypočutie:
https://video.aktualne.cz/dvtv/warner-je-tu-pliziva-saria-muslimove-maji-specialni-vyjimky/r~d8951e4c9c3911e6a222002590604f2e/
01.02.2017 - 21:58:29
00
ono jejedno koho voĺite :) okrem pana Mariána Kotlebu!....."ono" furt volite tych istych
02.02.2017 - 07:24:22
00
estejednavec...kelo zahynulo nasich, Slovanov a kelo zidoch?! v 2. sv. vojne?!! vy! obhajcovia!!!
02.02.2017 - 07:31:22
00
MageZ pravda, tie peniaze mali vratit a ak sa to nedalo ako tvrdili, tak ich mali verejne darovat (napr znizit dlh, postavit nemocnicu, na charitu alebo co ja viem co)
Sklamali, maju to u ludi zratane.

perez
Ty si nejaky Paliho hovorca, ze reagujes zanho?
A dolezitejsie vidis v Paliho prispevku, ktory som komentoval slovo HRANICE-HRANICIACH???
On napisal iba LUDSKE BYTOSTI a to je vseobecny vyraz, nielen ti na HRANICIACH.
Najprv rozmyslaj predtym nez nieco napises.

Pali65
Ako som pisal tvojmu hovorcovi, v tvojom prispevku o hraniciach nebola ani zmienka, bral som to vseobecne, nemam ako vediet na koho sa to konkretne vztahovalo.
Ja by som haved nenazval nikoho, lebo to slovo ani nepouzivam.

miro33333 dobre popisal situaciu,
Politici su odtrhnuty od reality a ked to nepochopia, tak koncia a nastupia extremisti.
Aj tu pre mnohich diskutujucich foristov milovana SAS nie je v tomto jednotna, Sulik je proti migrantom ale tamto druhe kridlo na cele s Policikom a pod su za.
02.02.2017 - 08:07:46
00
estejednavec...kelo zahynulo nasich, Slovanov a kelo zidoch?! v 2. sv. vojne?!! vy! obhajcovia!!!
02.02.2017 - 09:19:10
00
Čo za blud si napisal ale ved ajTisova Slovenska armada zabijala Slovanov to ti očividne nevadi


Naposledy upravil baroncek dňa 02.02.2017 - 09:48:44, celkovo upravené 1 krát.

02.02.2017 - 09:30:27
00
baroncek napísal:
Čo za blud si napisal ale ved Tisova Slovenska armada zabijala Slovanov to ti očividne nevadi

nezatahuj historiu sem, ide o sucasnost, ked chcete aby vam ***** haved nezne pokolenie, tak pána Kotlebu nevolte!
02.02.2017 - 09:48:41
00
Historia je veľmi dôležita,pretože sa často opakuje,problem s utečencami si vyriešime aj bez nackov.
02.02.2017 - 09:52:24
00
jurajc Ja ti napriklad neviem odpovedat na tvoju otazku "..kelo zahynulo nasich, Slovanov a kelo zidoch?! v 2. sv. vojne?". Skus podlozit dokumentami svoje tvrdenie. Osobne svedectvo to asi nebude. Dalej nezabudni upresnit, ze kelo bolo popravenych, kelo padlo v boji (z toho kelo bolo zbytocne obetovanych, ved ludi mame dost). Inak ak mas vaznejsi zaujem a solidne spracovanie udalosti skus napriklad http://www.martinus.sk/?uItem=159913

PS Som polovicny zid (keby neboli taki ako ty tak si na to ani nespomeniem) a obcas jazdim aj v okoli Dobsinej. Je vas tam viac takych? Mam sa bat? Len dostanem po hube alebo mate tam po ruke aj dajaku vapenku?

Este jedno PS: Uvital by som vyjadrenia aspon na urovni absolvovanej povinnej skolskej dochadzky. Pevne verim, ze nezne pokolenie nema zaujem o takyto slovnik : ***** haved nezne pokolenie
02.02.2017 - 09:57:09
05
Vzdelaným a jazykovo zdatným odporúčam tento článok o večnom fašizme, autor je Umberto Eco:

http://www.nybooks.com/articles/1995/06/22/ur-fascism/
02.02.2017 - 10:12:26
00
baroncek napísal:
Historia je veľmi dôležita,pretože sa často opakuje,problem s utečencami si vyriešime aj bez nackov.


no tak napíš ako, sám som zvedavý. a prípadne ešte napíš, ako vyriešiš problém s nelegálnymi imigrantmi, všetkými tými mladými mužmi v plnej sile, ktorí dákosi odmietajú brániť svoju krajinu pred agresorom a z nejakého dôvodu ich je podstatne viac, ako žien a detí, tých skutočných utečencov...
02.02.2017 - 10:12:47
01
Orban to robi velmi rozumne


Naposledy upravil baroncek dňa 02.02.2017 - 10:25:18, celkovo upravené 1 krát.

02.02.2017 - 10:21:19
01
Keď na prelome storočí utekali naši pradedovia kvôli lepšiemu životu za more, neposielali napred do neznáma svoje deti a ženy. Najprv išli zdraví chlapi, ktorí tam vybudovali svoju existenciu a potom poslali ženám peniaze na cestu, alebo sa vrátili so zarobenými peniazmi.

Na Slovensku máme aj teraz oblasti, kde odišli chlapi do UK či Írska a ženy s deťmi zostali doma. Ale som si istý, že keby im padali na hlavu bomby, utekali by aj tie.
02.02.2017 - 10:24:39
02
takto: jeden napise "kelo zahynulo nasich, Slovanov a kelo zidoch?! v 2. sv. vojne?!!" a o prispevok dalej toto "nezatahuj historiu sem, ide o sucasnost". Clovece, ty si po sebe citas? Nevadi ti, ze negujes sam seba skoro v jednej vete?
hirwils co ta zaujima ci som Paliho hovorca? Co riesis diskutujuceho a nie to, o com sa diskutuje? Nauc sa zakladne pravidla ako sa diskutovat ma, a potom mozno aj k niecomu dospies...ak chces.
Pali65: myslim, ze linkovat cokolvek od Eca je marne. Ked sa pozriem na gramatiku a pravopis miestnych svojstojnych ochrancov nasej hrdej otcovizne, tak velmi pochybujem ze vobec o nejakom Ecovi tusia. Nanajvys si dokazu vyguglit jeho fotku a vyhlasit, ze od takeho zidaka citat nic nebudu, lebo ho plati Soros/Rotchild/Kiska/zidojasteri/Kaja Gott/...
02.02.2017 - 10:35:20
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up