Ludia potrebujem pomoc.Mam novy bike na ktorom saom najazdil zatim 200km.Mam vidlu Manitou Axel Elite a tam kde sa nastavuje olej tak mi pomalicky tecie.Co s tym mam spravit?Kolko bude stat servis? :cry:
01.03.2006 - 16:30:16
00
poradim len jedno spat do obchodu kde si ju kúpil vyreklamovať a novú nech ti vymenia za nieco iné manitou je shit to je moj osobny nazor
v nemecku prijimali ludi so servisu aby stihali opravy.
kup marzošku a nemaš problem.
katko :P
01.03.2006 - 16:53:40
00
poradim len jedno spat do obchodu kde si ju kúpil vyreklamovať a novú nech ti vymenia za nieco iné manitou je shit to je moj osobny nazor
v nemecku prijimali ludi so servisu aby stihali opravy.
kup marzošku a nemaš problem.
katko :P


aj ja som pocul ze manitou vseobecne dost tecie apod., ale prosim uz nepis "kup marzosku..." lebo tu budu take hadky ze koniec sveta.
ale suhlasim ze bez tam kde si bike kupil a urcite (teda mali by) ti to musia vyreklamovat.
01.03.2006 - 17:01:34
00
jj...mne bolo v servise, resp. obchode pri vybere vidly povedane to iste...tie lacnejsie manitou-vky tecu...takmer kazda...pri top modeloch neviem...takze by som manitou rozhodne nezatracoval
01.03.2006 - 18:05:37
00
Najradsej mam take hlasky: "v nemecku prijmali ludi aby stihali opravy":)) Jedna pani povedala.. Ja tiez mozem povedat : Marzocchi robia v suntour fabrike( u niektorych typov je to aj pravda:). Neviem co jazdis, ale manitou robi aj slusne vidlice..samozrejme Axel je low end:) Za tie peniaze sa neda cakat super vidlica... Totiz mal som tu cest s marzoskou za podobnu cenu - MZ1 a nikdy viac, axel je urcite lepsi.

K tomu tecucemu axelovi, odislo ti tesnenie , resp. bolo od vyroby poskodene, je to na vymenu. Reklamuj to..
01.03.2006 - 18:48:03
00
suhlasim s dijck nemozes chciet za nejaky peniaz :!: super vydlu.take celkom ok vydli su od 11 000 a samozrejme vyssie.inac manitou vyraba celkom dobre vydli ale za kvalitu musis aj zaplatit
01.03.2006 - 18:57:31
00
Akoze sorry chlapci, ale chcete tymi svojimi hlaskami typu, ze nemozes chciet za take prachy super vidlu povedat to, ze ked si kupite fabiu, tak vam je jedno ked vam vyteka olej, lebo to neni bmw?
02.03.2006 - 08:38:07
00
To Dijck: to asi nebude sprava jedna pani povedala, ale obsah clanku
z nemeckeho mountain bike magazinu kde o tom bola cela strana, sam dovozca sa k tomu priznal, lebo vidlice tiekli uz na predajniach. ide o to ze predajnost obrovsky vzrastla ale velmi sa znizila kvalita - citujem dovozcu do nemecka.
papa :P
02.03.2006 - 09:18:35
00
Nie Root, nechcem, asi si ma dobre nepochopil. Narazal som na funkciu. Jasne ze nova vidla nemoze tiect. Preto som ho aj odporucil na reklamaciu...

2katko: dal by sa ten clanok niekde najst, resp. naskenovat?
02.03.2006 - 11:52:54
00
to dijck:tak uz som to nasiel

http://www.mountainbike-magazin.de/Ärgerbeimanitou.88380.htm

ale slubili ze sa polepsia inak aj na www.answerproducts.com je
recall vidlic sherman, nixon ,stance

nic moc chlapci :P
02.03.2006 - 13:27:14
00
Nie Root, nechcem, asi si ma dobre nepochopil. Narazal som na funkciu. Jasne ze nova vidla nemoze tiect. Preto som ho aj odporucil na reklamaciu...


Ved to aj pisal specialized, nie ty. Len ja som to ponal tak trocha vseobecne.

suhlasim s dijck nemozes chciet za nejaky peniaz :!: super vydlu.... ale za kvalitu musis aj zaplatit
02.03.2006 - 13:29:07
00
keyboard_arrow_up