... len "zberaš plody " svojho výberu od Predajcu cez eShop .A rovno sa aj natíska otázka " Ušetril si skutočne " :?: ...

IMHO si kategória začínajúceho cestného cyklistu , co mal kupovať v kameňaku .
24.02.2017 - 18:44:08
07
Nakoniec bola chyba prebrať ten balík..už tie diery v krabici boli varovanie.
24.02.2017 - 18:52:08
02
grarulujem ku novemu cestaku, a prajem vela prijemnych km.
...tie brzdy si vymen doma, myslim lanko a bowdeny a ak si netrufas, tak to zanes do servisu, ale poinformuj sa predtym o cene.
...neurobil si ziadnu chybu, to iba firma Rose sa zachovala nefer.
Rovnako chrapunsky sa vedia spravat aj v kamennych obchodoch kde este aj zacvakas viac.


...toto forum ma ludom pomahat a nie ich z.ebavat za nieco co uz ajtak nezmenia.


uzivaj bike ;)
24.02.2017 - 20:32:51
06
Veľmi záleží aj na tom,ako predajca kvalitne zabalí balík,aby nedoško k poškodeniu.Ale toto je čistý diletantizmus prepravcu a ich vizitka ako zaobchádzajú z balíkmi.Ja som tiež objednával rámový set z Anglicka(tu musím veľmi pochváliť predajcu,všetky trubky aj vidlica boli omotané penou a celý set bol v bublinkovej fólii a všetko to bolo v kartone zafixované polystyrénom) Dopravu som riešil overenou slovenskou prepravnou spoločnosťou,ktorá vozí zásielky z Anglicka na Slovensko,všetko bez najmenšieho problému.Aj keď sú to len ,,kozmetické vady" keď raz zaplatím za nejaký tovar,tak logicky očakávam,že mi to nepríde v takomto stave. :tmi:
24.02.2017 - 20:48:30
01
Diky Ramon1 to mi urcite pomoze, vedel som do coho idem, nakupujem denne z eshopov po celom svete, robim nakupcu IT, bohuzial som si este nezvykol ze taketo praktiky sa dostali uz aj na zapadny trh

lukasz9 ja si to nemyslim ale tvoj nazor ti neberiem

Ked uz som to zlozil tak som nahodil shitne obyc pedale co som mal k mtb a odvazil. Mam ale len taku shit vahu "analogovu" tak neviem ci je to dobre ale asi skor nie.
Nieco okolo 8,3kg

Prílohy:

IMG_20170224_175536828.jpg
IMG_20170224_175536828.jpg 666.29 KiB thumb_up0thumb_down

24.02.2017 - 20:51:15
00
taka hmotnost je na hlinik super. kedze je to hlina tak by som sa tymi skrabancami a buchnatmi ani velmi nezaoberal. pre citatelov poucenie, ak chcete karbon cez net tak nech nie je doprava cez DHL. inak, namiesto toho aby si to zlozil a tesil sa z neho riesis nejaky skrabanec na upinaku. shit happens ale ved tez sa z neho, fotky mas, no v lepsom pripade nejaka ta zlava z rose by mala pristat ale vracat bike asi nie je preco, koniec koncov aj tak je to v zaruke. ak bude do 6 mesiacov bez inych skrabancov, tak si budes moct gratulovat.
24.02.2017 - 21:08:47
05
Ramon1 napísal:
... len "zberaš plody " svojho výberu od Predajcu cez eShop .A rovno sa aj natíska otázka " Ušetril si skutočne " :?: ...

IMHO si kategória začínajúceho cestného cyklistu , co mal kupovať v kameňaku .

Strašne nerád, ale mimoriadne musím súhlasiť s dochtorom...
Už pred piatimi stranami som sa tešil, že tu bude aj niečo iné, ale ako so smútkom zisťujem, causa Rose & Scarinko bude pokračovať ďalších 50 strán...
24.02.2017 - 21:16:18
06
Ramon1, absolútny súhlas.
24.02.2017 - 23:50:45
01
MarinD absolutny nesuhlas
Fakt stupidny koment, ked si taky mudry tak najdi podobny bajk v tej cene v kamennom obchode a potom tu hadz taketo traposiny.
Keby som mal tisice na bajk ako podaktori doktori a podobne tak si ho mozno cez eshop nekupim.
24.02.2017 - 23:55:09
00
a velkost teda sedi? sedel si uz na tom?
BTW pre dalsich adeptov, na jesen a zaciatok zimy boli vypredaje v kamennych obchodoch a tie zvycajne zacinaju po TdF, potom sa vedia najst aj zaujimave biky v kamennych obchodoch za dobru cenu ale ak niekto kupi cez internet, snad vie co robi a co ziskava a riskuje, len nechapem preco tu potom sopti nad pokrcenou krabicou, cestou cez slovinsko a poskriabanym upinakom, ved to sa stava.
25.02.2017 - 00:12:29
02
Sedel, vyzera to dobre len este musim nastudovat ako nastavit sklon baranov lebo som to nastavil nejako a ked mam ruky dole tak velmi zle dociahnem na brzdy. Asi ich budem musiet dat trocha nizsie, uvidime. Musim to vyskusat este vonku ale zajtra to isto nepojde a v nedelu ma tusim prsat.

Co sa tyka krabice atd tak neviem preco by mal eshop byt synonymom niecoho nekvalitneho. Mas rovnaky nazor aj na canyon z ktoreho tu objednavaju ludia mraky bajkov? Rise ma tiez v nemecku dve velke bajkove centra kammenne ale tam sa asi koli tomu trepat nebudem. Bohuzial som mal smolu. Keby to prislo v poriadku tak ste vsetci ticho alebo by ste davali kudosy, takto tu vyliezaju kadejaki hateri aby si kopli do mna a mohli si napisat hlasku "vidis ja som ti to hovoril". Ale co uz aj taki ludia su.
25.02.2017 - 00:19:56
01
Toto fórum je pre mňa veľmi dôrazným varovaním, že by som Canyon nikdy nekúpil cez ich shop, možno ešte tak z druhej ruky bazárovku. Teraz vidím, že pravidlo #58 naozaj platí na všetky druhy bajkov, cesťáky nevynímajúc. Ak budem niekedy kupovať cesťák, tak len z overeného obchodu.
25.02.2017 - 07:00:24
02
scarinko chapal som prvotne rozhorcenie, ale sorry to tvoje vyplakavanie uz mi fakt lezie pekne na nervy. Mikroskrabanec na rychloupinaku a od kartonu suchnuta guma na pake a ty to opisujes ako by si mal zlomenu vidlu s rafikom. Co sa brzd tyka, to fakt su bajkeri co nevedia prehodit lanka na bicykli?? Ked uz to teda fakt nevies pozri youtube tam je vsetko...su to lanka na brzdach, nejdes vymienat spojku na Ferrari. Uz fakt prestan pistat jak male decko a konecne si zacni uzivat ze mas novu fajnovu ziletku. Keby si ho radsej uz konecne odfotil a pochvalil sa....
25.02.2017 - 07:39:28
023
diky za podporu Hack3r, nesnazim sa vyplakavat, len sa trochu branim.
Cestak som nikdy nemal a vymena brzdovych laniek je pre mna neznama, teraz na to nemam cas to studovat, mam dnes ine povinnosti, mozno ked budem mat cas tak to pozriem a mozno to aj prehodim len nechcem nieco potrtkat.
Co sa tyka fotenia tak ho nechcem odfotit v izbe plnej bordelu, ked bude chvilu cas, snad zajtra, tak ho zoberiem na lepsie miesto

Pali65 napísal:
Toto fórum je pre mňa veľmi dôrazným varovaním, že by som Canyon nikdy nekúpil cez ich shop, možno ešte tak z druhej ruky bazárovku. Teraz vidím, že pravidlo #58 naozaj platí na všetky druhy bajkov, cesťáky nevynímajúc. Ak budem niekedy kupovať cesťák, tak len z overeného obchodu.

mal som dva bajky z lokalneho shopu, uroven zarucneho servisu stala za babkinu .... v biskupiciach, v petrzalke ovela lepsie aj ked to bol nezarucny a plateny, tolko k tomu
25.02.2017 - 08:21:59
00
Uz davno si to mohol mat vymenene, keby si tu tolko nevyplakaval. Odisiel Fedo a prisiel dalsi negativista...
Mam otazku. Kolko ta ten tvoj novy cestak stal?
25.02.2017 - 09:14:01
04
keyboard_arrow_up