Hack3r a Janiiik som rad , ze ste to napísali vy :)
25.02.2017 - 09:17:15
01
scarinko len pekne palcuj a ignoruj otazku.
25.02.2017 - 14:33:47
00
Uz som to tu par krat pisal staci citat, celkovo s postovnym 1024eur
25.02.2017 - 14:39:38
00
Ak ešte teda môžem ja :D
Ten specialized asi nechám tak, nejak mi to nevyhovuje ísť do PP teraz aj keď je to super cena. Takže zatiaľ mám na výber tri, felt f85, focus cayo al 105 alebo ctm 3.0. Je ešte niečo iné čo by bolo v tejto cene možné? Ak nie ja si už vyberiem :)

Teraz ak sa môžem spýtať na pedále, tretry a nejakú prilbu.

Pedále som pozeral spd shimano m520 a k tomu nejaké tretry. Čo sa týka prilby tak to netuším :D

Inak nejaké fajn stojany na fľašky a dobrý tachometer? Viem, že to už sa pýtam na prkotiny, ale ak máte nejaké dobré / zléiskúsenosti rád si ich vypočujem :)
25.02.2017 - 17:42:57
00
zaci napísal:
Ak ešte teda môžem ja :D
Ten specialized asi nechám tak, nejak mi to nevyhovuje ísť do PP teraz aj keď je to super cena. Takže zatiaľ mám na výber tri, felt f85, focus cayo al 105 alebo ctm 3.0. Je ešte niečo iné čo by bolo v tejto cene možné? Ak nie ja si už vyberiem :)

Teraz ak sa môžem spýtať na pedále, tretry a nejakú prilbu.

Pedále som pozeral spd shimano m520 a k tomu nejaké tretry. Čo sa týka prilby tak to netuším :D

Inak nejaké fajn stojany na fľašky a dobrý tachometer? Viem, že to už sa pýtam na prkotiny, ale ak máte nejaké dobré / zléiskúsenosti rád si ich vypočujem :)


Stojan na fľašky nepotrebuješ a košíky na fľaše si kúp hocake plastové pre cestaky.
25.02.2017 - 17:56:27
00
scarinko napísal:
Uz som to tu par krat pisal staci citat, celkovo s postovnym 1024eur


prepac mi, ale necital som si cele to tvoje traposenie...
Teraz som si dal namahu precitat si cely tvoj pribeh a len krutim hlavou...
Cim viac sa budes nahanat za € tym menej ich budes mat. To tak byva, ze clovek chce usetrit par € a v konecnom dosledku ho to stoji omnoho viac.
25.02.2017 - 19:35:20
02
zaci-ak ,,stojany na fľašky" = košíky,tak to kľudne rieš až na úplny koniec,pretože ešte nevieš akej farby budeš mať bicykel-podľa toho si kúpiš aj košíky,aby ti to tam nekričalo.Dôležitejšie sú pedále, tretry a samozrejme kvalitná prilba. :)
25.02.2017 - 19:54:37
01
chmeliak napísal:
71 stran diskusie bez toho aby niekto niekoho poslal do <>. tak to je unikat.


A už to začína :D
25.02.2017 - 19:58:52
01
scarinko ked este nemas prehodene tie brzdy, tak ti teda poradim, ako usetrit, aby si nemusel ist do servisu a davat velke prachy (vedia si zgustnut na takych ako ty). vies navliect nit do ihly? nie? tak si to daj spravit mamicke a nie do servisu.
25.02.2017 - 20:56:16
01
Scarinko
Pravdepodobne budeš musieť aj bowdeny prehodiť , keď nie sú rovnako dlhé, a potom bude musieť ísť dole aj omotávka. Keď nemá ten samolepiaci prúžok zospodu, tak ju v pohode omotáš naspäť a nemusíš kupovať druhú :-) To prehodenie by si mal zvládnuť , nie je to nič ťažké. Alebo si zvykni, na prehodené brzdy a nemusíš do toho šprtať :-)
25.02.2017 - 21:18:37
01
Neverim ze to da... odnesie do servisu a bude plakat kolko platil
25.02.2017 - 21:28:20
00
IanPP tak bola to len otazka casu kedy to niekto nevydrzi. scarinko kedze si zalozil novu temu a nikto ti tam neodpoveda, skusim ti poradit tu. nekupuj flase len preto, ze maju na sebe logo timu majstra sveta. z tych flias budes pit minimalne mesiace, ale skor roky. ak nemas chut pit vodu s prichutou plastu, tak na flasiach nesetri.
26.02.2017 - 02:58:57
02
scarinko este sa chcem opytat a asi ta aj trocha zneistim. vidlica je celokarbon. a ked si prebral takto poskodeny obal a bike (bolo ti tu povedane, a aj ja si myslim, ze si jednoznacne nemal prebrat) a este k tomu ako sa vyznas v bikoch a technike, ze je tu mozne iste riziko skrytej vady??? ked boli otlacene brzdove paky, vies aky tlak bol na ne vyvinuty a nahodou sa neposkodil/nepraskol krk karbonovej vidlice schovanej vnutri ramu???
26.02.2017 - 04:44:28
01
Scarinko už asi neodpíše po tom ako ste ho tu zdrbali. Balík prebral, tak už len najlepšie pre istotu zhodiť vidlu a poriadne prezrieť, nech to hneď príp. reklamuje ak sa ešte niečo náhodou vyskytne.
26.02.2017 - 08:06:39
00
Tak ho tu deriete z koze pre nic,
Poskodenie, ak to dhl-kar nafotil/zapisal = ziaden problem.
To ze to prislo s brzdami (UK setup) je maly fail, prestrikovat to asi nepojde ako tu bolo odporucane - bowdeny. Aby praskla vidla to by boli tie gumy poriadne pretlacene a krabica by bolo taktiez daleko menej intaktna. Podla lokalnych litanii a chvalospevov na karbon to ani nie je mozne aby to prasklo.
Takze nejde dokopy o nic. V lepsom priapde dostane preplatene od e-shopu zmenu brzd v lokalnom servise + male bolestne voucherom za nic neriesiace poskriabanie QR.
Aspon ked mu nahodou padne bajk pri foteni do temy "Look at my bajk!" bude ho to menej skriet.
Ti, co si s cestakom uz lahli v zakrute, na kolajach, lade, snehu, strku, baliku a pod. Mozu jeho skriabanec a problem s vizualom bajku akurat tisko zavidiet.
A v zmysle odporucania, ze mu to moze "mamicka" navliect tak zalahnutym to moze zas streknut "tatko"!
26.02.2017 - 10:59:01
09
keyboard_arrow_up