Nový stroj Strada RS6 na kolesách Fastway RT60 , Ultegra DI2 v kombinácii Komponentov PRO.
Ešte príde k úprave sedla za čierne PRO stealth 142mm.

Prílohy:

IMG_20170226_115615.jpg
IMG_20170226_115615.jpg 1.01 MiB thumb_up5thumb_down

27.02.2017 - 18:46:06
038
Mne sa už tieto vysoké ráfiky(50mm a viac) na klasických cesťákoch moc nepáčia,pre mňa je ideál 35-45mm,teraz myslím,čo sa týka dizajnu.Ale je to krásny stroj o tom niet pochýb...
27.02.2017 - 19:17:05
04
Optimus suhlas. calajs tie kolesa su fakt podarene.
27.02.2017 - 19:23:38
01
Totožný rám ?
http://www.planetx.co.uk/i/q/FRBAFASDP/battaglin-faster-frameset
27.02.2017 - 20:26:43
02
Cipo a čo si čakal? tu máš pôvod RR6 http://www.ebay.com/itm/Super-light-56cm-carbon-fiber-bike-frame-carbon-road-racing-frame-900g-only-/231472028164?hash=item35e4ceda04:g:SewAAOSwEK9T7F4Z
27.02.2017 - 20:36:36
00
takze cela ta strada je len prestriekany ram z ebayu?
27.02.2017 - 20:47:02
00
jasné, tak ako sú tie fastway kolesá z číny :D pán detektív nás tu už raz pobavil
27.02.2017 - 20:48:20
02
B-rh-positivo napísal:


@B-rh-positivo: Nemam rad, ked tvoje domnienky vydavas ako jasne a jednoznacne fakty. Rad vediem vecnu debatu o cyklistike, bohuzial si viackrat ukazal, ze v tejto rovine debatovat nevies /vid cela tvoja detektivna kauza s rafikmi FW a ich povode.../

Tvoj pohlad na velobiznis je do znacnej miery naivny, a pokial si vazne myslis, ze ci uz FastWay alebo Strada funguje na tom principe, ze lacno nakupujeme niekde na Aliexpresse/Ebay a na Slovensku predavame s ohromnymi ziskami, si na omyle. Nie je to tak, a bol by som rad, ak by si to konecne pochopil.

Mna osobne tieto tvoje posty mrzia /a uprimne aj urazaju/, pretoze viem, kolko roboty, casu, usilia a nervov celeho timu ludi podielajucich sa na Strade/ Fastway za tymito produktami stoji. Boli by sme asi padnuti na hlavu, keby sme biznis robili tak, ako naznacujes. Pravda je taka, ze za svojou pracou si hrdo stojime a sme pysni na kazdy jeden bike, ktory od nas isiel do sveta. Na nase zakazkove stavby ponukame 5-rocnu zaruku, takze producent nasich ramovych setov bude asi niekto iny, nez nejaka anonymna schranka na Ebay, nemyslis? Toto uz je troska ina liga a ked chces robit kvalitu, musis uzko spolupracovat priamo s vyrobcom a nie nejakymi pochybnymi priekupnickami. O tom, ci su nase bicykle, pripadne kolesa FW kvalitou porovnatelne so svetom, ti povedia majitelia.

Nemam potrebu vstupovat do debaty, ale niektore vyslovene klamstva si zasluhuju reakciu. V pripade zaujmu vsetky doplnujuce otazky rad zodpoviem cez sukromne spravy, nech to tu adminom z MTBikera neplevelime offtopicom :-)
27.02.2017 - 21:34:40
015
MartinD napísal:
Pravda je taka, ze za svojou pracou si hrdo stojime a sme pysni na kazdy jeden bike, ktory od nas isiel do sveta. Na nase zakazkove stavby ponukame 5-rocnu zaruku, takze producent nasich ramovych setov bude asi niekto iny, nez nejaka anonymna schranka na Ebay, nemyslis?

kto ked ste na neho taki hrdi?
27.02.2017 - 23:09:38
00
MartinD .
Ja som nikdy nespochybnil kvalitu Tvojich rámov ani Jarových kolies . Dokonca sa aj mne tento rám páči a predstav si , videl som ho ešte skôr ako vo farbách STRADA.
Možno ho ten Číňan kopíruje od Teba a si tam dal identickú veľkostnú tabuľku a s rovnakými rozmermi a uhlami . :-)
Cipo tu dal podobizeň nového modelu , tak som považoval za vhodné tu k nemu do série dať podobizeň starého . Tiež sa viac k tomu nepotrebujem vyjadrovať.
Netreba sa hanbiť že máš čínu keď máš preverenú jej kvalitu . Viacerí tu jazdia čínske ráfiky s nesťažujú sa na ne a už k nim budem patriť aj ja a nehanbím sa za to. :-)
28.02.2017 - 07:10:20
02
B-rh-positivo napísal:
MartinD .
Ja som nikdy nespochybnil kvalitu Tvojich rámov ani Jarových kolies . Dokonca sa aj mne tento rám páči a predstav si , videl som ho ešte skôr ako vo farbách STRADA.
Možno ho ten Číňan kopíruje od Teba a si tam dal identickú veľkostnú tabuľku a s rovnakými rozmermi a uhlami . :-)
Cipo tu dal podobizeň nového modelu , tak som považoval za vhodné tu k nemu do série dať podobizeň starého . Tiež sa viac k tomu nepotrebujem vyjadrovať.
Netreba sa hanbiť že máš čínu keď máš preverenú jej kvalitu . Viacerí tu jazdia čínske ráfiky s nesťažujú sa na ne a už k nim budem patriť aj ja a nehanbím sa za to. :-)


Nuz aj tymto postom ukazujes, ako v danej teme tapas a potom svojimi prispevkami zavadzas uzivatelov fora. Skusim ti to ozrejmit, snad bude moj prispevok hodnotnym prinosom a pohladom do vnutra cyklobiznisu aj pre ostatnych, ak nie, prosim adminov o zmazanie, moje ego tym rozhodne neutrpi :-)

Strada bikes rovnako ako xy dalsich firiem pracuje s open mold formami. Tak to skratka je, sme mala firmicka a na to, aby sme lamali nieco sami na kolene nemame ani ludske ani financne zdroje. Nateraz, ambicia samozrejme je, casom to zmenit. Co vsak nemusi znamenat, ze open mold forma musi byt oproti firmam, ktore si vyrabaju/navrhuju svoje vlastne formy, celkom na skodu veci. My si navolime, aky typ karbonu a ake technologicke prevednie ten ram ma mat, azijsky producent nam to na zaklade nasich poziadaviek vyrobi. To co navonok vyzera rovnako, moze byt vo vnutri tisickrat ine. Uvediem ti ako priklad nasu RR2-jku, ktora sa predavala v obdobi 2012-2016. Ten ram sme vychytali a nemali sme jedinu reklamaciu, jediny problem. Dam ti link na konkurenciu, ktora ponukala podla tvojich myslienkovych pochodov identicky ram - http://www.mtbiker.sk/bazar/bicykle-cestne/288211/olmo-link-pro-carbon.html. Garantujem ti, ze to Olmo bude radit horsie a krytka bowdenu iduceho od zadnej prehadzovacky do vnutra ramu bude lankom po dlhsom pouzivani vydrata a bude to robit problemy... Tam kde lajdacky Talian capne nalepku Handmade in Italy, a veselo predava, tam my nad produktom premyslame, aby sa taka vec nestala. Miso Petrovic nase technicke riesenie v tomto bode vysvetloval v jednom zo svojich prispevkov o jeho biku. Rovnako tak nemam iluziu o tom, preco Cipom postnuty Battaglin sa vypredava za taku smiesnu cenu, hoci naoko moze vyzerat identicky ako nasa RS6-tka...

Cize, existuju kvalitativne rozdiely medzi produktami jednotlivych znaciek a to uz vobec nespominam to, co sa predava na Aliexpresse/Ebay. Ty si zamienas pojmy ako azijska produkcia /a je jedno ci sa jedna o Cinu alebo Taiwan/, a Aliexpress/Ebay a to je setsakramentsky kvalitativny rozdiel!!! Vitazoslavne tu vydolujes nejaky vykres cinskych rafikov a presviedcas tu cele forum, ze je to vlastne Fastway a rovnako tak teraz vytiahnes obrazok z Ebay s tvrdenim, ze sa jedna o Stradu, aj ked dalej by si od pravdy uz byt nemohol...

Svoj post som sa snazil formulovat tak, aby ho pochopilo aj batola, ked sa uz teraz nepochopime, tak asi nikdy :-)
28.02.2017 - 13:57:47
019
MartinD úplný súhlas s tebou až na jednu vec. Tebou spomíné Olmo Pro som mal(okrem iných cesťákov, tak viem porovnať) a radenie bolo vynikajúce a ani problém s krytkami žiadny. Vlastne sa nepamätám na akýkoľvek problém s touto žiletkou. Rám tuhý a pohodlný.
Inak súhlas, na ebay sú poväčšine len priekupníci snažiaci sa o čo najväčší zisk a záruka žiadna.
28.02.2017 - 14:34:42
02
Nová zbraň pripravená na sezónu

Prílohy:

IMG_2822.JPG
IMG_2822.JPG 917.2 KiB thumb_up5thumb_down

IMG_2824.JPG
IMG_2824.JPG 1.34 MiB thumb_up2thumb_down

IMG_2825.JPG
IMG_2825.JPG 931.18 KiB thumb_up1thumb_down

04.03.2017 - 15:24:17
033
aj moj pohrebak pripraveny na sezonu :)

Prílohy:

IMG_2798.JPG
IMG_2798.JPG 1.01 MiB thumb_up4thumb_down

04.03.2017 - 16:04:38
023
Ku*va, tu to len tak hyri farbami... :))
04.03.2017 - 19:22:22
06
keyboard_arrow_up