Ak ťa nepresvedčia ani takéto videá tak potom nechápem čo ťa presvedčí. Koľko stojí neskoršia rehabilitácia poškodeného zdravia zavineného vinou takéhoto komponentu? Fakt sa niekomu oplatí ušetriť hoci aj 500Eur keď potom môže byť 3 mesiace PN, alebo si odniesť trvalé následky? Keď nemám na high-end karbon tak to predsa neznamená, že nemôžem bajkovať. Kúpim si overený hliník alebo oceľ a pôjdem bajkovať. Nemusíme všetci používať Iphone alebo Sworks. Keď si spomeniem na svoje prvé bajky ešte bez odpruženej vidlice a bez SPD iba na canti brzdách. A akú radosť mi prinášali v tom čase.
14.03.2017 - 09:10:29
016
scarinko napísal:
Staci pozriet na ADAC a to je tochu ina firma.


To rozhodne!
K jednému falšovaniu sa priznali. Avšak koľko falšovaní táto iná firma vykonala, to sa asi nedozvieme...
14.03.2017 - 09:29:37
01
@Loser no prave preto som ich uviedol lebo tiez si vsetci mysleli ze ake je to super nezavisle test centrum a vyklul sa z toho jeden velky zaplateny podvod a nevidim dovod neverit tomu istemu v pripade cyklo ramov, a inych veci. Ja som nepovedal ze to nemoze byt pravda a mozno tie rajdy su fakt z papiera ale kua ako to podla hentoho mozete s rukou na srdci povedat so 100% istotou? to su ti dvaja cavovia v tom videu az tak pro a zanmi ze by si za ziadnych okolnosti nedovolili klamat? isto? date za to ruku do ohna? take video s takou kvalitou vyrobim aj ja s komponentom ktory nebude z ciny, trochu ho nalomim, na videu to vidiet nebude lebo vsak kvalita 5x7 stvorcekov a aku to bude mat vypovednu hodnotu?
Navyse kolko bolo znackovych a kvalitnych komponentov ktore sa zlomili a jazdec sa vysypal a isiel do nemocnice. Kto potom moze za to?
14.03.2017 - 09:40:30
01
scarinko napísal:
...Navyse kolko bolo znackovych a kvalitnych komponentov ktore sa zlomili a jazdec sa vysypal a isiel do nemocnice. Kto potom moze za to?

V takom prípade môžeš zažalovať oficiálneho dovozcu, prípadne výrobcu a žiadať odškodné. Skús žiadať odškodné od predajcu z Ali:)
14.03.2017 - 09:48:05
01
je to marný thumb_up2thumb_down
14.03.2017 - 09:54:02
00
presne tak, je to marne pretoze je stale dost ludi ktori si myslia ze ked si kupia drahu vec tak proste musi byt x-nasobne lepsia ako lacne, proste musi, a budu to obhajovat do aleluja lebo keby nebola tak by vyzerali ako sprosti ze si kupili rovnaku kvalitu za ovela viac penazi, z toho vyplyvaju flamy o iphone, samsugoch, sworks atd. Ked sa ***** na bajku original alebo neoriginal tak mi to bude prd platne niekoho zalovat obzvlast v tomto bananistane. Tiez si to nekupim lebo tomu neverim, ale preco tomu neverim? lebo vela ludi to odsudilo a myslim ze drviva vacsina uz len preto ze je to z ciny a je to lacne, nikdy to nevideli a nemali v ruke a nanajvys videli jedno hentake video. Ale pokial nemam istotu tak to proste nekupim, ale neodsudzujem to ked o tom nic zarucene neviem.
14.03.2017 - 10:01:36
04
scarinko citas sa rad?
14.03.2017 - 10:45:00
04
ani nie preco? su tam chyby? ja som myslel je je to diskuzne forum alebo sa mozno mylim a je to len forum na "pochvalte sa kto si co drahe kupil a zhejtujte ostatnych co si kupia nieco lacne"
14.03.2017 - 11:11:37
02
ach jaj
14.03.2017 - 11:12:02
06
Kristina napísal:
V takom prípade môžeš zažalovať oficiálneho dovozcu, prípadne výrobcu a žiadať odškodné. Skús žiadať odškodné od predajcu z Ali:)

Skusit mozes, dosiahnes presne to iste ako od predajcu z Ali :) .. realne, ten Ali predajca ti vrati peniaze, eventualne posle ako darcek este jeden taky komponent :D /inak samozrejme fejky su velke zlo, za to by som nechal tych predajcov, aby na nich sami jazdili :lol:/
14.03.2017 - 11:19:09
00
Axel napísal:
Nechapem, preco ho este admini nezablokovali nadobro. Smradi tu s tymi fejkami dlhodobo pod roznymi kontami... A este sa tu minule aj rozculoval, ze predsa nepise, ze je to original, tak to nemusi byt original... Logika IQ hupaci konik
http://www.mtbiker.sk/bazar/prislusenstvo-ostatne/257130/kosik-bontrager-rxxxl-carbon-novy-16gr.html
http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-ostatne/293040/kosiky-bontrager-rxxxl-carbon-nove.html

Ale tak nech sa sam vyjadri, ze co to ma znamenat:
bboonn
Miroj
jjjzzz

A kedze opakovanie je matka mudrosti, tu mate jeho profil z bazosa. Nuz, nic moc vizitka teda...
https://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=a3tyfnF3YW1Ucn91fmkvcG5r&telefon=0911550585&jmeno=Miro


zas ten isty ci dalsi "bontrager" made in Ali priekupnik?
http://bokobok.mtbiker.sk/inzeraty

weja146
16.03.2017 - 12:21:17
00
ahojte, veď som ho blokovala, nechapem...idem este raz..dostal ban aj na prihl.meno, na mail a na ip
16.03.2017 - 12:50:46
00
je mozne ze to nie je on ale skor to vyzera ako on ale ruku do ohna za to nedam
16.03.2017 - 12:58:37
00
lto napísal:
Skusit mozes, dosiahnes presne to iste ako od predajcu z Ali :)/

To pises na zaklade nejakej realnej skusenosti? Lebo moja skusenost je taka, ze po kolapse ramu ho znackovy vyrobca okamzite vymenil za rovnaky novsej generacie a zaplatil 4-cifernu sumu ako kompenzaciu za vzniknute skody (potrhane oblecenie a PN). A to bez akejkolvek vyhrazky zalobou - verim, ze keby sa do toho dotycny pustil, tak dosiahne podstatne viac.
16.03.2017 - 13:27:11
01
fake či nie ? https://www.aliexpress.com/item/Air-Resilience-forks-26-27-5er-100mm-travel-magnesuim-alloy-oil-gas-fork-26-27-5inch/32697176624.html

kupovali ste niekto vidlu z alliexpresu,či to nemá význam?
23.03.2017 - 19:48:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up