Škoda, lebo predsa už sme čakali po Flandrách aj Milano - San Remo. Paríž - Rubaix je predsalen náchylný na viacero premenných a vyhrať sa tam dá ťažšie, ale tak Sagan je v najlepších rokoch, keď bude mať takúto formu aj budúci rok, tak to už musí vyjsť...

Ja by som Kwiatka neodsudzoval, pretože z Poggia aj prestriedal. A čo mal asi robiť posledných 1,5km? Presne toto by som Saganovi spravil aj ja...
18.03.2017 - 17:39:05
012
Hosť napísal:
inak aj na SB sa kwiatek len vyvážal v háku že ano, tých 10 km pri samostatnom ataku... trocha súdnosti, páni.... samozrejme že aj mňa to naštvalo, ale len preto, že tam bol sagan, keby vyhral nad niekym iným rovnakým spôsobom, tak sa poteším ako pekne s ním vyj€bal..

Mas velku pravdu. Nepatria sem vulgarizmy a nenavistne komenty. Je to sport. Tiez ma bolel pohlad na prehru Peta.
18.03.2017 - 17:42:30
00
inak ale tie mena co tam utrhol to je neskutocne...Degenkolb len zvesil ramena, kde bol Gilbert, Matthews, GVA...to museli byt strasne bomby a Kwiatek tam siel za svoje takze to vitazstvo nebolo zadarmo ;)
18.03.2017 - 17:52:08
010
Ak Peto neodide sam ma smolu ako mal casto Cancelara....jedine riesenie odist sam a ak uz s niekymhe tak musi cakat na atak.A reagovat v sekunde.
18.03.2017 - 17:56:27
00
Nemam slov na Kwiata. Hentakou vypocitavostou vyhrat...
18.03.2017 - 18:08:57
03
A co mal zvesit nohy a nechat to Saganovi? Dnes som po dlhej dobe smutny/nahnevany zo sagiho 2. miesta :-(
18.03.2017 - 18:15:11
01
Som sa divil preco zacal ten spurt tak skoro, asi cakal ze nebude mat ten polsky sopel este sily.
18.03.2017 - 18:20:17
00
V každom prípade ukážková prezentácia dúhového dresu. Má ho ten, ktorý ho má mať.
18.03.2017 - 18:25:12
014
Ja sa celkom stotožňujem s názorom Katka. Tiež som bol v prvom momente naštvaný a smutný, že to nevyšlo, ale nie na Kwiatka :) Treba uznať kvalitu súperov. To Poggio po 290km asi nie je prechádzka ružovým sadom a každý, kto uvisí Peťa musí byť v zásade kvalitný cyklistika. Prestriedať Kwiatek prestriedal, síce len na chvíľu, ale prestriedal. Záver bol default na danú situáciu, Peťo na čele a čakalo sa. Chce sa mi povedať, že mal čakať na nástup Kwiateka, ale ak sa na to cítil, dobre, že to skúsil ako prvý. Keby čakal a Kwiatek by ho prešprintoval, tak zase by som tvrdil opak a keby vyhral, tak by som zase vravel, ako geniálne to vymyslel :D Po vojne je každý... hm, teraz už kapitán je také moderné :)

Proste v podaní Peťa to bolo zase raz super divadlo a aj keby mal byť do konca svojej kariéry už večne druhý (čomu veľmi neverím :) ), tak budem maximálne spokojný s tým, akú krásnu cyklistiku a reklamu našej krajine predvádza :)
18.03.2017 - 18:27:45
012
Samozrejme, ze sme vsetci nahnevani, ze Peto bol druhy a nevyhral. A je jasne ze Kwiatek si tiez musel odtiahnut svoje aby vyhral.
Ale ide o tu neferovost, ze niekdo tam robi zavod a niekdo sa vyvaza do poslednej chvile za druhymi. By ma zaujimalo kde by Kwiatek bol nebyt hakovania. Keby isli vedla seba cely cas co zisli z kopca. Kto by bol vitaz ;)

A ano Kwiatek mu striedal, tak 5 nanosekund dokopy :D
18.03.2017 - 18:31:24
02
to co dnes sagan predviedol, bolo epicke .. ak by vyhral, tak by sa jeho meno vo velkom style tesalo do kamena historie .. ale nemozem si pomoct, mal som pocit, ze zacal skoro spurtovat .. ako keby chcel tym dlhym spurtom ukazat tu totalnu dominanciu a zaklincovat to .. velka skoda, ze to nevyslo .. bolo mi to luto .. ale formu ma neskutocnu ..
18.03.2017 - 18:33:54
06
Ja som bol prekvapeny, ze mu aj prestriedali, iste mali pokyn, aby sa len viezli, vzadu mali ked tak sprinterov, ale uz by to neboli oni, ktori by zabojovali o vitazstvo, tak sa pretocili... Peto je kazdym rokom silnejsi a dominantnejsi, neostava nic ine len cakat, ked to uz bude fakt nuda a teda sagan a ti druhi, a nie sagan a ti prvi :-)
18.03.2017 - 18:39:16
04
Tak na druhej strane, Kwiatek si dnes získal srdcia všetkých fanúšikov FC Barcelona.
18.03.2017 - 18:41:21
00
Ja si to nemyslim. Richie18. Ono Kwiato dal vsetko n ajednu kartu,vsetci aj tak vedeli že jedine miesto co ostava na utok je Poggio alebo cielova rovinka. A Allaphilipe a Poliak vsadili vsetko na jedni kartu.Kwiatek vedel,ze v spurte nema sancu preto ho pod kopec dotiahol SKY. A tam to uz vyslo podla ocakavania. Bolo jasne aj Saganovi ked sa viezol za SKY ze jedine kwiatek alebo GVA mozu nastupit s nim. Aj preto Peter skusil este raz utrhnut oboch ,lenn uz stuanie nebolo take tazke kde by mohol vyuzit svoju silu. A tak sa tie dva vagony schovali za nim a Peter odtahal naskok.A Allap.sa aspon snazil ale Kwiatko vedel že pokial bude striedat tak usetri Sagan. Jednoduche a vypocitave Kwiatek nemal co stratit a to dobre vedel preto nestriedal iba ak na 10s. Peter si skor vycita ze zautocil skoro. Mal cakat kym vyleti jeden z nich.Chybalo mu fakt zacat o 2sec neskor spurtovat a vyslo by to. Kwiatkovi vysla taktika. Takto to na Sagana skusil asi 2-3x a vzdy mu to vyslo. Ale čo už. Taky je šport
18.03.2017 - 18:47:01
03
Oki, ja ti Tvoj názor neberiem, koniec koncov, človek aj tak nikdy nevie, čo tým závoďákom chodí hlavou :)
18.03.2017 - 18:51:14
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up