scarinko - navleky na nohy su super vec aj pre mtb jazdca, ja mam este aj osobitne navleky na kolena a podla teploty si zoberem raz jedny, raz druhe.
A navleky na ruky su tiez dobry napad, hlavne pre ziletkara, ja ako mtbckar to riesim dlhym dresom, ktorého rukavy si potom staci len vykasat.
20.03.2017 - 13:03:14
01
petrik napísal:

Maestro :) diky za ponuku ale pri mojich skoro 100kg asi nedam S-kove navleky ani keby som neviem ako chcel. Zvlast ked mam pocit ze mam stehna hrube pomaly jak sagan :)
20.03.2017 - 13:25:40
00
Scarinko - fakt ako federer. Ja jazdim do/z práce tiez v Bratislave ako Ty. A nosim si ešte aj raňajky a obed v krabicke. A vsetko sa mi zmestí do 10 litrového evoc-u. Tak nechapem na co Ti je velky batoh?
20.03.2017 - 13:25:50
03
tak priznam sa tiez nie som schopny sa napratat do 10L baglu. a v taketo pocasie ked rano 2st a poobede 16 ani na biku nejdem radsej vybehnem az ked pridem domov - mam z toho vacsi pozitok
20.03.2017 - 13:31:07
01
astro napísal:
Scarinko - fakt ako federer. Ja jazdim do/z práce tiez v Bratislave ako Ty. A nosim si ešte aj raňajky a obed v krabicke. A vsetko sa mi zmestí do 10 litrového evoc-u. Tak nechapem na co Ti je velky batoh?


ja riesim tie co mam doma :) co mas ty ma az tak netrapi
mam jeden maly v ktorom nosim tak naradie, rezervoar na vodu, penazenku, mobil atd a do toho sa mi moja XL zimna bunda nevojde bohuzial, no a potom mam len normal ruksak nie urceny na bajk do ktoreho sa to sice vojde ale ten nerad nosim na bicykel obzvlast nie na ziletku

Astro kua ale uz ma fakt ser...hnevas, ked ma niekto iny nazor tak je hned federer, ak niekto nezoberie hned prvu radu tak je federer, ak ma niekto ine veci ako vy tak je federer
Ja federera z tohto fora nepoznam ale zacinam mat pocit ze to nemal zrovna lahke pri vas.
20.03.2017 - 13:31:40
00
On tiez vsade hladal ako a preco sa to neda,namiesto toho aby hladal ako sa to da..!
20.03.2017 - 13:33:31
010
Ale nie Scarinko, ja ti nazor neberiem. Ide len o to, ze stale fnukas ako sa veci nedaju, ake je vsetko zlozite, ako je to na figu. A pritom je to tak jednoduché.
20.03.2017 - 13:35:56
03
ja viem ako sa to da, dvoma sposobmi
A) neist na bajku (lacnejsie)
B) nakupit ruksak, pro oblecenie za dajme tomu dalsich 200-300 eur (drahsie)
hladam nejaku zlatu strednu cestu resp zaujima ma ako chodia ini ludia v tychto podmienkach, mozno dostanem dobry tip

astro daj ten jednoduchy tip, pocuvam ale fakt jednoduchy, jedine ze by to bolo o tom ze nabehni do obchodu, to je jednoduche :)
20.03.2017 - 13:38:09
00
keď som už naozaj nevedel, kde mám dať bundu, tak som si ju uviazal o riadidlá alebo okolo pásu...skrátka, keď som sa chcel voziť, tak som sa vozil, bez ohľadu na to, kde dám bundu
20.03.2017 - 13:39:18
08
scarinko: viac fotiek, menej textu :D .. s cistym textom je tu uz dost problem :lol: /casto konci aj v gramatickom okienku :lol:/ .. tip je lacny ruksak z tesco/lidl/decathlon .. atd. Tak 10e max., sa mi mari.
20.03.2017 - 13:40:25
00
Chodim do prace z prace na biku kazdy den, vozim si futraz, tak ako Astro a nemam problem. Rano na nohy dlhe navleky a zimne tretry, hore termo a dlhy dres, ked prsi tak nepremokavu sustacku a na cyklo gate, nepremokave nohavice. Do batohu navleky na kolena. Z prace dlhe navleky, sustacku a nohavice do batohu a hajde domov. Dnes som bol prvy krat v letnych tretrach a rano som si pre istotu dal navleky na tretry, poobede pojdu do batohu. Keby som stale spekuloval, ze je zima/teplo, prsi/fuka tak by som si rit vyvazal len na aute. Ako hovorili sudruhovia, kde je vola tam je cesta :-). Batoh mam nejaky obyc.s plastenkou zo Sportissima za 30 bubakov.
20.03.2017 - 13:40:51
01
scarinko napísal:
...
Ja federera z tohto fora nepoznam ale zacinam mat pocit ze to nemal zrovna lahke pri vas.


ano, ved preto aj odtialto odisiel.
Raz dokonca pisal ze ma z fora zachvaty uzkosti a zurivosti, alebo take nieco. Ale nie je v tom sam, vsakze, staci sem napisat nieco co sa vacsine nepaci, a hned ma clovek 20 dislajkov a kopu urazok.
20.03.2017 - 13:42:47
00
ked si na ziletke jednoduche riesenie, najma v tomto prechodnom obdobi, letny -dres, -nohavice, -tretry, navleky -ruky, -nohy, -tretry, pod dres a navleky rano natelnik s dlhym rukavom, ktory poobede strcis do zadneho vrecka dresu, podobne navleky na tretry, pripadne rukavice, satku, navleky na ruky, nohy...
20.03.2017 - 13:44:04
00
scarinko napísal:
astro daj ten jednoduchy tip, pocuvam ale fakt jednoduchy, jedine ze by to bolo o tom ze nabehni do obchodu, to je jednoduche :)

Učiť 32rocneho chlapa ako sa ma vychystat na bicykel? Panenko Maria Podsrpenska, vidis to? :D
20.03.2017 - 13:46:13
06
iron.hide napísal:
ano, ved preto aj odtialto odisiel.
Raz dokonca pisal ze ma z fora zachvaty uzkosti a zurivosti, alebo take nieco. Ale nie je v tom sam, vsakze, staci sem napisat nieco co sa vacsine nepaci, a hned ma clovek 20 dislajkov a kopu urazok.


Tak ale ked niekoho rozhadze a dotiahne k stavu uzkosti 20 dislikov na fore,asi nieco nebude v poriadku... :^)
20.03.2017 - 13:49:39
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy)
keyboard_arrow_up