astrobud si stojis za tym co pises ale len trepes do vetru?
astro napísal:
A pritom je to tak jednoduché.

povedal som daj to jednoduche riesenie a co si dal zase len urazky, to je take typicke slovenske

v piatok som skusal takuto kombinaciu, rano bolo tusim okolo 7 stupnov, poobede 16
hore termotricko s dlhym rukavom, na tom technicke tricko s kratkym, na tom zatepleny dres s dlhy rukavom
dole zimne kompresne pokolienky, zateplene tensie gate s trakmi a letne tretry trosku problem ze vrch nebol windproof a tretry tiez trochu podfukovali cez sietky
20.03.2017 - 13:52:21
00
a ešte som si to zvykol dať pod popruhy batohu alebo nejako inak zavesiť na batoh
20.03.2017 - 13:53:20
00
Kaper napísal:
Tak ale ked niekoho rozhadze a dotiahne k stavu uzkosti 20 dislikov na fore,asi nieco nebude v poriadku... :^)


mna nie, kludne aj 100, hehehe ;)
a nejde ani o nejake lajky, ale o nadavky a urazky. To je uz trochu deptajuce a zvladne to len silnejsia osobnost.
20.03.2017 - 13:56:16
00
Nuz tak tu mas teda:
Rano: Dole: zimne tretry (force), podkolienky (Tatrasvit), navleky na kolena (Endura), dlhe zateplene nohavice (force), ak je pod 2-3 stupne tak aj spodare (Tatrasvit) . Hore funkcne tricko s dlhym rukavom (Lidl), stara softshell-ka, vesta (Lidl), zimne rukavice (PRO). Hlava: buffka okolo krku (no name), ciapka pod prilbu, prilba, okuliare.
Popoludni: Dole: zimne tretry (force), podkolienky, dlhe zateplene nohavice (force). Hore: funkcne tričko s dlhym rukavom (Lidl), stara softshell-ka alebo vesta (podla pocasia), letne dlhoprste rukavice (Endura). Hlava: prilba.
Vsetko ostatné ide do 10 litrového ruksaku a bez problémov sa to tam zmestí spolu s krabickami od jedla a beznou cyklovybavou.
Tie znacky k jednotlivým veciam som napísal preto aby bolo jasne, ze nemam super duper drahé značkové výrobky ale dokážem sa na cestu do/z práce pohodlne obliecť za par supov.
Edit: zabudol som na slipy (Lidl) :P


Naposledy upravil astro dňa 21.03.2017 - 08:32:20, celkovo upravené 2 krát.

20.03.2017 - 14:09:37
00
Scarinko je zbytocne aby ti Astro daval taketo rady ako sa obilect ked jemu nemusi byt zima v letnom drese ked je vonku 12 stupnov a tebe moze byt v letnom drese ked je 18. kazdy clovek vnima zimu a teplo inac.
20.03.2017 - 14:14:56
04
ach jaj, tusim vam tu ten Federer tak velmi chyba, ze si ho musite silou mocou vyrabat... staci ze si niekto zafrfle a hned je to Federer2, lebo vsetci musia byt 24 hodin denne vysmiate slniecka a ked sa niekto na nieco postazuje, tak zjavne trpi depresiou a mal by sa liecit... :facepalm:
20.03.2017 - 14:16:56
04
astro ale dam ti zakernu otazku v com chodis v robote lebo ja si do ruksaku balim aj oblecenie do prace kedze neda sa stale tam chodit v tom istom, a to veru zabere hodne miestav ruksaku (tricko, trenky, mikina, a pod)
20.03.2017 - 14:28:48
00
astro: vsak -10 stupnove mrazy skoncili uz pred dakym tyzdnom :D
20.03.2017 - 14:32:09
01
chcel som ísť zajtra bajkom do práce, ale ako to tu čítam tak už neviem čo by som si obliekol a ani v práci ešte nemám na prezlečenie ... radšej to vzdávam :D
20.03.2017 - 14:38:18
02
Hehe large, zakerna otazka ;) slipky menim obden, tie, v ktorých som isiel uschnu do druheho dna. V praci mam stale zopar triciek, jedny rifle, mikinu, vetrovku - pouzivam podla potreby a tricka beriem domov a nosim ciste späť tiez ked treba bud aj v ruksaku alebo ked idem busom, resp autom. A v práci mám sprchu kam som si kupil nástenný susiak na veci.
lto - ráno je u nás max 5, teda min. týždeň bolo a okolo Borov je vždy ešte o 2 stupne menej, tak vrstvím ako zlobor :P
A pri mínus 10 som nejazdil, nemám windproof nohavice tak aj keď som mal spoďáry tak mi ofúklo okolie vercajchu.


Naposledy upravil astro dňa 20.03.2017 - 14:44:36, celkovo upravené 1 krát.

20.03.2017 - 14:39:28
00
chodím do práce bicyklom pomerne dlho, do batoha si beriem len nohavice, spodnú bielizeň, ponožky a tričko...ostatné (nejakú obuv a bundu) mám v práci
20.03.2017 - 14:44:27
00
Keď som chodieval do práce na bicykli, tak v robote som mal všetko: oblek, košele, kravaty, tielka, trenky, ponožky, uterák, šampón.
A keď bolo treba oblečenie vymeniť (najmä oblek, košele, uterák), tak jeden deň som šiel autom.
21.03.2017 - 08:13:34
01
Počúvajte , neviem ako vy , no ja chápem nazov témy ako nieco kde sa podelíme o informácie týkajúce sa počasia na SK a priľahlých krajín ... ako vrstviť oblečenie patrí inde ...
21.03.2017 - 08:29:38
02
Tak sa podel a nestazuj si :P .. tema vrstvenia je dolezita, pretoze to ovplyvnuje uroven zblaznenia pocasia.

Inak .. Dunaj je na hranici vylievania sa do povodnovej casti (medzi riekou a hradzou) v Petrzalke. Chybalu mu vecer tak 40cm odhadom. Tichucko si sumel, az mi to bolo podozrive a ejhla, potvora ako sa dvihol. Ak sa dvihne ako pred par rokmi, pojdem si pozriet tie elektricke pripojky, co nastavali pri hausbotoch. Celkom ma zaujima, ci to spravili vodotesne :lol:
21.03.2017 - 09:05:46
00
Pri Morave už vznikli ryžové polia :-)
21.03.2017 - 09:40:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy)
keyboard_arrow_up