Spišských 333 EXTREME

21.07.2017 - 22.07.2017
Preteky jednotlivcov
Spišská Nová Ves (Slovensko)

Propozície, Pozvánka
Zúčastnených bikerov (24)
bkchelitobromoerooorfintyi1hrebenarjano280176JS-MSKuradoLostmarenmartin7797MartinaBMatej83Oliver68onarbpb82pepepoR_HuttnerstanohvizdosstrapatysvajkatatolacoTomasGlTomasito
Vážení priatelia cyklistiky Oblastná organizácia cestovného ruchu Slovenský Raj & Spiš pripravuje pre Vás v poradí už piaty ročník pretekov Spišských 333 extreme. Tak ako to bolo v roku 2016 aj v tomto roku pre Vás pripravujeme dve trasy klasickú 333km a skrátenú verziu 200km. Veríme, že sa Vás bajkerov stretne zasa o niečo viac ako pred rokom. Podrobné informácie o trase a propozíciach a o tom ako sa dá prihlasovať budú zverejnené už čoskoro. Mottom preteku ostáva "Keď si myslíš, že už nemôžeš, môžeš ešte trikrát toľko!" Po skúsenostiach z minulých rokov by sme doplnili ešte o jedno motto: "Každé trápenie raz skončí", pretože ako bolo zvykom, ani teraz to nebude ináč a po absolvovaní preteku sa na Vás budú tešiť organizátori v cieli spolu s dobrou náladou a občerstvením. Ak by ste mali akékoľvek otázky, alebo návrhy na zlepšenie, radi na nich odpovieme v tomto fóre, pretože chceme pre Vás pretek pripraviť kvalitnejšie, a aby ste si ho mohli ešte viac užiť.

Prílohy:

Logo.jpg
Logo.jpg 23.12 KiB thumb_up0thumb_down

17.03.2017 - 07:26:14
00
Milí bajkeri prihlasovanie cez internet je možné na tejto adrese http://333.spis-region.sk/prihlaska.htm
17.03.2017 - 07:27:15
00
Zaregistrovany :)

co sa tyka feedbacku, mam zopar poznamok z minuleho rocnika... najprv co bolo dobre:
-pauza v poraci s teplym jedlom, sportovou masazou, umytim biku a moznostou odniest si tam ruksak. nam, co sme isli naozaj bez podpory, to dost pomohlo.
-vyborne zazemie v mieste startu/ciela
-zoznam studniciek
-bohaty startovaci balik (alu folia v noci dost pomohla)
-celkovo dobre namixovana a zaujimava trat, zopar vytiek nizsie

co by som zmenil:
-mam vyhrady k prejazdu cez riecny tunel. bolo tam dost vody minuly rok a vytopit okrem tretier, pedalov, nabojov, prehazdovacky, stredu aj cerstvo namazanu retaz po 15 kilometroch preteku neni to, co by som si predstavoval...
-odbocku na tomasovsky vyhlad dost ludi odignorovalo, ci uz vedome alebo nie. na malych gps displayoch to bolo slabo vidno bez poriadneho zoomu, a chybalo aj vyraznejsie znacenie. nemam nic proti takym malym zachadzkam, len musia byt jasnejsie vytycene, aby to bolo fer pre vsetkych
-trasa mala aj s mojim bludenim 295.9 km, cize cca o 40 km menej, o vyskovych ani nehovorim. prechadzalo sa okolo braniska, smrekovice, slubice a z kralovskeho maratonu uz viem, ze je tam vyborny potencial na pridanie zaujimavych usekov
-poslednych mozno 5 kilometrov bolo narocnych na orientaciu. tesne pred cielom by som chcel vydat zo seba maximum a sustredit sa na vykon. dobehol som dvoch borcov, a chceli sme si trochu zazavodit, ale castejsie sme na seba pozerali, ze kto vie kam dalej?. po spisskej som do ciela dosiel s mobilom v ruke, aby som dodrzal trasu. pritom sa to dalo natrasovat aj jednoduchsie (alebo lepsie oznacit)
-polna kamenista cesta zda sa mi, ze z olsavky do dubravy, je riadne rozbita a priserne sa po nej islo. beriem to ako sucast challengu, ale keby sa to dalo tohto roku obist/vynechat, tak by ma to potesilo :)
17.03.2017 - 12:10:38
00
Milí bajkeri iste ste si všimli, že na stránke je plno starých informácii, stránka sa teraz pripravuje, ďakujeme za pochopenie, postupne sa bude stránka aktualizovať.
19.03.2017 - 07:27:56
00
Tiez mam rovnaky nazor na ten tunel po vode ze nema zmysel a uz som isiel 3krat.
19.03.2017 - 08:07:23
01
100 ľudí 100 chutí pozrite niekomu sa to páči niekomu nie určite sa dalo prejsť aj po boku tunela na pešo napríklad a na konci bicykel na plecia aj tak by sa to dalo, myslím že tunel zostane na pretekoch každý rok jedine že by sa tam niečo udialo a nebolo by to bezpečné, organizátor sa snaží naplánovať trasu čo najlepšie aby to sedelo čo sa týka dĺžky, aj atraktívnosti, napríklad minulý rok bolo vypustených niekoľko desiatok km lebo sa konali rally tatry a trasy sa pretínali, preto sa to muselo meniť a ďalšou prioritou je viesť preteky čo v najväčšej miere po značených cyklo trasách, toho roku sú plánované zase nejaké nové úseky, niektoré sa vypustia, samozrejme za podnety sme radi je to vždy niečo od čoho sa dá odpichnúť
20.03.2017 - 06:28:48
01
v roku 2015 som siel 200 minuleho 300 tohto roku chcem ist 300 ziadne vyhrady k org. az na ten tunel ktory by som zrusil,vsetko dobre prajem.
21.03.2017 - 21:19:55
01
Nič nemeniť. Pridať km a vyškové. Vybaviť počasie a ide sa na to. Nenormálna akcia, každému odporúčam
24.03.2017 - 13:41:13
01
gpx subory su uz nahodene na webe http://www.333extreme.sk/trasa.htm
07.06.2017 - 20:34:17
01
Ahojte chcel by som ist tento rok skratenu trasu mohli by ste my poradit ake aplikacie pouzivate na mobil ?
10.06.2017 - 18:37:15
00
alpinequest, locus, mapy.cz
10.06.2017 - 21:42:31
00
Tak priatelia trasa ešte prešla menšími úpravami. Pridávam sem aktuálne gpx súbory, kde sú vložené aj pozície kontrolných bodov. V prípade, že by došlo k nejakej nevyhnutnej zmene tak budeme o tom informovať.

Prílohy:

2017-222km.gpx [526.11 KiB] Zobraziť na mape

2017-333km.gpx [943.6 KiB] Zobraziť na mape

26.06.2017 - 12:46:01
00
Zdravím, plánujem ísť tento rok prvýkrát skrátenu verziu trate, len neviem ako náročné to je. Som rekreačný cyklista, najazdim do 1000km/rok, ale mám rád výzvy a táto sa mi veľmi páči. Myslíte, že to zvládnem?
26.06.2017 - 13:47:22
00
matolin napísal:
Zdravím, plánujem ísť tento rok prvýkrát skrátenu verziu trate, len neviem ako náročné to je. Som rekreačný cyklista, najazdim do 1000km/rok, ale mám rád výzvy a táto sa mi veľmi páči. Myslíte, že to zvládnem?


Na prejdenie preteku bude k dispozícii 33 hodín, to je deň - noc - deň. Ťažko odpovedať na to, či to zvládnete. Je to bez podpory takže s tým je treba rátať. No skúsiť to treba, dôležité je si naštudovať trasu najlepšie je mať gps prípadne mobil s gps. Do štartu ešte ostáva skoro celý mesiac .... takže priestor na tréning tu je. Ešte na záver dodám, že som štartoval na všetkých ročníkoch - dva krát som to prešiel a dva krát vzdal, veľa je v hlave, či sa človek nechá zlomiť alebo nie. Je tam veľa faktorov ako počasie, pripravenosť, psychika a pod... Určite Vás radi uvidíme na štarte a samozrejme aj v cieli.
26.06.2017 - 14:36:49
01
ja este dodam, ze je to tak mierne narocne. mas tam dost asfaltovych presunov, kde si vies orazit a aj v zjazdoch sa da oddychnut, zvesit nohy, nechat padnut tepy.
pri tvojom najazde je otazne ci to zvladnes.
na druhej strane mas dost casu do preteku vybrat si jeden den, skoro rano sadnut na bike, skusit kolko vydrzis odjazdit a podla toho sa zhodnotit.
26.06.2017 - 14:48:44
00
keyboard_arrow_up