vie niekto poradit kde pozhanat loziska pre zadne koleso a orech kazety pre 27,5 palcove kolesa fulcrum red power biku Rockmachine explosion 70 ? podla toho co je na jednom z nich napisane by to malo byt : 17267-2RS . Dal som si po 2 rokoch jazdenia urobit zmenu 2-10 na 1-11 a asi po 300km som si vsimol ze kazeta ma dost velku volu . Odniesol som do servisu , bolo mi povedane ze treba loziska ... samotne oznacenie robi problem pretoze internet nechce vyplut nieco podobne , nachadzam lozisko s rozmerom 17 x 28 x 7mm ...o lozisku zatial iba viem ze jeho vnutorny rozmer je 17mm ( tento rozmer bol zmerany ale lozisko nebolo stiahnute a tak dalsie rozmery este nepoznam ) .Pred casom som mal menene aj loziska na prednom kolese a bol tam tiez taky zvlastny zadrhel ze lozisko bolo oznacene 61903- 2RS pricom podla katalogov rozmery mali byt 17x 30 x 7 ale nakoniec stiahnutim sa zistilo ze rozmer je 18 x 30 x 7 .. ( asi nejaka finta vyrobcu ) Prosim o radu ak ma niekto s tymto skusenost. Mimochodom ak niekto potrebuje spominane lozisko do predneho kolesa mozem poskytnut , mam ich este 10 kusov .
Dakujem , vlado vavrek
22.03.2017 - 14:27:02
00
keyboard_arrow_up