Zdravim,
planoval som si pred par dnami taky mensi AM/EN vylet a narazil som na zopar veci, ktore mi pri planovani chybali. Ide o to, ze som chcel viac pobikovat dole kopcom ako bike tlacit kvoli neschodnemu terenu (velke skaly a pod.). Konkretne slo o trasu z Kralovej hole dole, ale to nie je zaujimave. Nasiel som si cyklotrasu, ktoru niekto absolvoval, ale chybala mi vizualizacia. Zopar fotiek, to nie je nic moc, chybalo mi video z celej trasy z prvej osoby. Nechce sa mi hladat nejake utrzky videi po youtube a preto mi napadlo, ci by bola iniciativa takto prispievat niekde na YT na jeden kanal alebo niekde na vytvoreny web pre dany ucel, FPS videa z trailov, cyklotras spolu s konkretnym GPXom, ak by ak clovek chce naplanovat nejaky vylet a ma o nom nejaku predstavu, aby si mohol pozriet ako ta trat cca vyzera, a ci to nebude vylet napr. ako som spominal viac o tlacenke biku ako o jazdeni.
Myslim si, ze to nie je taky problem v dnesnej dobe postupne ludmi zmapovat kilometre a kilometre trailov a cyklotras z prvej osoby kamerou.
A mozno ze take nieco uz existuje, len som malo hladal.
Co si o tom myslite?
02.04.2017 - 11:59:52
01
keyboard_arrow_up