Vpredu Vapor ´paradne drzi stopu aj zakrutach i za snehu avsak nemylte si to z ladovatenym snehom terat mam vpredu spike claws a vzadu spominany Vapor,ale chystam sa ho vymenit za spike claws lebo tomto case bikovat na kolibe len s poriadnou vybavou a samozrejme s V brakemi dobre nastavenimy....ale na jar si dam dopredu aj dozadu paradny plast(Vapor) inak odporucil by som ti este Panaracer Xc pro fire mal som ho vzadu je lepsi nez Vapor lepsie brzdi aj drzi do kopca ale je velmi nachilny(nie vsak uchylny)prerazenie bocnic hlavne o sutre (zjazduvat kamenolom s nim nedoporucujem) avsak ked vobec nejazdis pomedzi skaliska tak ho vyskusaj( u mna prerazil ked som zjazoval Skaliska t.j.pri pezinskej babe kedze bol novy tak som ho z nutornej srany prilepil sadou na defekty a bol ako novy ale po case za zodere nizka zivotnost a vysoka cena ale je pravda ze som s nim pravidelne 2 x do tyzdna zjazdoval ZJAZD ZA HOTELOM WEST(zatial najvacsia vyzva) ale coskoro to bude minulost(vyvoj nezastavis)
29.01.2006 - 23:19:30
00
ten Panaracer je fakt dobry... a neprerazis ho ked ho poriadne nabombujes...

btw mozno keby si ten prispevok rozdelil do viacej viet tak by sa to aj lahsie citalo...
29.01.2006 - 23:30:59
00
Ritchey Z MAX je super na XC. velmi podobny dezen ma aj jeden plast s logom author, cena je ale o dost nizsia oproti ritchey.
01.02.2006 - 17:27:31
00
CONTINENTAL_SURVIVAL 2,3.Sú fakt super na agresívne xc.Drápi jak hovado.max max :D
01.02.2006 - 22:05:47
00
Pozri www.bikemania.sk a najdes ceny i vzory plastov Schwalbe.
02.02.2006 - 09:25:49
00
odporucam ritchey z -max......dobra kupa...nemas co stratit
05.03.2006 - 15:18:04
00
Podľa mňa je dobrý,naozaj agresívny plášť Bontrager Jones 2,2...není vôbec drahý ale je trochu ťažší
Alebo IRC serac,alebo mythos...nothos



jonesi maju strasne makku zmes a tie ich povestne kocecky sa hned odru na nepozanie ... mythosy to je zas tisic a jedna ... mal som to kedysi na predku a trhalo to travu na luke
05.03.2006 - 20:35:01
00
keyboard_arrow_up