no, ale pozeral som veľkosti, takže tebe by sadli pokiaľ nosíš 43 bežnú obuv asi len z oho top modelu, kde je 44, čo by malo sadnú, je to výpredaj, takže výber čísel je obmedzený :)
14.04.2017 - 13:27:10
00
zdravim planujem si kupiť turisticke tretry,viete mi poradit,nieje na nich mäkka podražka,nebudu v nich bolieť nohy? uvažujem nad tymito http://www.mtbiker.sk/shop/tretry-a-obuv/mtb-tretry/shimano-sh-mt44l-mtb-panske-tretry-cierne.html

    16.04.2017 - 06:32:46
    00
    Tuhost 4 to bude take blaticko
    16.04.2017 - 06:51:13
    01
    Ale bude sa v tom dobre šliapať :D popri biku
    16.04.2017 - 06:59:41
    02
    Chalani mam sh xc 50N......velkost 46. Potreboval by som nejake tretry co su trosku sirsie vpredu. Tie pearl co tu radite by mohli byt? Cena do cca 180-200 eurokorun. Dik za radu.
    16.04.2017 - 08:52:06
    00
    Izumi sú pohodlné, zatiaľ najkomfortnejšie tretry aké som mal, mám tie enduro 4, dajú sa teraz kúpiť za skvelú cenu, ak teda sadne číslo :) podrážka je dobre prilnavá pri chôdzi a je aj relatívne tuhá, no samozrejme XC tretry to nie sú a s tým je treba počítať, predtým som mal Bontrangery RL a tam bolo cítiť, že sú o dosť tvrdšie, no to sú čistokrvné XC tretry, takže je to normálne, ale tie vyššie modely budú určite super a pokiaľ máš takto vysoký rozpočet, tak aj ten najvyšší model, teraz v akcii sú za dobrú cenu a tam je karbónová podrážka, takže tie budú určite perfektné pri šlapaní, no zároveň by mali byť aj dobré pri chôdzi a vyzerajú aj dosť komfortne, no uvidíš keď vyskúšaš :) Veľkosť mi sadla taká ako pri Shimane, takže 46 by ti mali sadnúť :)
    16.04.2017 - 11:01:36
    00
    Potrebujem nieco pohodlne...sirsie vpredu....z foto sa tie pearl zdaju byt sirsie.....tie baletkovske vseliake by som nedal...)))) Rozpocet mam len o nom nevie ta teta co so mnou zije...-)))) Dik za info, najlepsie by to bolo zrejme obut....vyskusat...)
    16.04.2017 - 13:01:54
    04
    stano3004 napísal:
    zdravim planujem si kupiť turisticke tretry,viete mi poradit,nieje na nich mäkka podražka,nebudu v nich bolieť nohy? uvažujem nad tymito http://www.mtbiker.sk/shop/tretry-a-obuv/mtb-tretry/shimano-sh-mt44l-mtb-panske-tretry-cierne.html

    Ja mam tieto http://www.mtbiker.sk/shop/tretry-a-obuv/mtb-tretry/shimano-sh-mt34l-mtb-panske-tretry-cierne.html ,co je v podstate to iste.len maju iny vzhlad.Neviem ako myslis tu bolest noh.Asi ci netlacia kufre.Nikdy som nic take nepocitil.A v pohode sa da prejst aj po asfalte.Kufre su hlbsie zapustene,takze neklopkajju,ani sa nezoderu.Taktiez na dlazbe sa nesmykaju,takze su vhodne aj na pripadne nakupovanie.A v terene sa v nich tiez dobre ide,ked treba zosadnut a potlacit.Boli to moje prve tretry a som spokojny,Hoci teraz uz ich mam len do roboty.
    A myslim,ze turisticke sa s nejak moc tvrdou podrazkou ani nerobia.

      16.04.2017 - 13:42:53
      00
      RMC napísal:
      Chalani mam sh xc 50N......velkost 46. Potreboval by som nejake tretry co su trosku sirsie vpredu. Tie pearl co tu radite by mohli byt? Cena do cca 180-200 eurokorun. Dik za radu.


      Ja som tiež zháňal niečo širšie vpredu a zaujali ma Northwave Blaze Plus. Som s nimi veľmi spokojný. Nič netlačí. Zobral som od nich aj zimné Celsius Arctic 2 Gore-tex a tiež maximálna spokojnosť.
      16.04.2017 - 14:05:52
      00
      Pozrel som....tiez vyzeraju fajn. Dik za rozsirenie obzoru...)
      16.04.2017 - 15:08:25
      00
      RANDAL napísal:
      Ja mam tieto http://www.mtbiker.sk/shop/tretry-a-obuv/mtb-tretry/shimano-sh-mt34l-mtb-panske-tretry-cierne.html ,co je v podstate to iste.len maju iny vzhlad.Neviem ako myslis tu bolest noh.Asi ci netlacia kufre.Nikdy som nic take nepocitil.A v pohode sa da prejst aj po asfalte.Kufre su hlbsie zapustene,takze neklopkajju,ani sa nezoderu.Taktiez na dlazbe sa nesmykaju,takze su vhodne aj na pripadne nakupovanie.A v terene sa v nich tiez dobre ide,ked treba zosadnut a potlacit.Boli to moje prve tretry a som spokojny,Hoci teraz uz ich mam len do roboty.
      A myslim,ze turisticke sa s nejak moc tvrdou podrazkou ani nerobia.

      to som potreboval vedieť diki za info

        16.04.2017 - 16:24:46
        01
        imro1 napísal:
        pozri aj z týchto Pearl Izumi http://www.suncycle.sk/sk/katalog/tretry/tretry-mtb/124?id_manufacturer=131&sort=0&limit=12 tie X-Alp Enduro IV sú fakt pohodlné, dostatočné pevné a pri chôdzi ako tenisky, tie vyššie modely všek budú mať tvrdšiu podrážku a lepší prenos energie na pedál, pri tejto značke sa mi páči, že používajú aj masívnejšie pracky ako napr. šimano, z veľkosťou je to podobné ako pri nich, mne sadli o číslo väčšie :)


        Skoda tych Pearl Izumi, nemaju pre mna moju velkost a ten najdrahsi model sa mi nepaci. Viem, ze tu nejde o krasu ale nepacia sa mi. Prezeral som si rozne typy ale pozdavaju sa mi teraz tieto:

        Shimano tretry SHME500 v kombinacii s Shimano XT PD-M8020 Trail

        Snad to s tymi tretrami nebude zle, stupen tvrdosti maju 6/12 cize zosadnutie a presun za keskou by mohol byt znesitelny. Rozhodne s nimi na tury neplanujem chodit. Niekde ich oznacuju ako SH-ME5 a niekde ako SH-ME500 tak dufam ze ide o ten isty model. Mate niekto s nimi nejake skusenosti?
        16.04.2017 - 20:26:14
        00
        Asi pôjdem brať bud od Shimano, alebo Specialized :-) uvidím ako ktoré sadnú a budú na nohe ako tak pohodlné.
        18.04.2017 - 21:24:51
        00
        Seruste, mam otázku, idem si kúpiť prvé tretry na cestný bicykel a neviem aký kufor mám pre začiatok zvoliť sú v nich veľké rozdiely že či zoberiem červený, žltý alebo modrý?
        19.04.2017 - 16:27:52
        00
        jednoznačne žltý, ten má najväčšiu vôľu, ak sa jedná jedná o SH... netuším či tá farebná stupnica volnosti všeobecne platí aj pre iné značky..
        19.04.2017 - 17:00:17
        00
        keyboard_arrow_up