darebaktak ono sa nedá porovnávať s videami na ktorých hviezdi dany macaskill alebo s videami youtuberov/ bajkerov... ktorý v podstate jazdia preto že im to zarába..a teda aj vybavenie aj času majú viac..a hlavne.. je to ich džob.....

v prípade macaskill-a a podobných tam ho natáča celý štáb (s podstatne lepšími kamerami ako je gopro....a pri bajkujúcich youtuberoch tiež je výbava lepšia..a hlavne je to ich robota.. tj. pokým si ty v robote a robíš niečo pre niekoho druhého za čo ti ten človek platí..oni jazdia a následne editujú tie videá a za to dostávajú peniaze.....tj. to na čo ty musíš míňať svoj volný čas oni riešia počas tvojej pracovnej doby.....
19.04.2017 - 23:25:39
01
Hosť napísal:
darebaktak ono sa nedá porovnávať s videami na ktorých hviezdi dany macaskill alebo s videami youtuberov/ bajkerov... ktorý v podstate jazdia preto že im to zarába..a teda aj vybavenie aj času majú viac..a hlavne.. je to ich džob.....

v prípade macaskill-a a podobných tam ho natáča celý štáb (s podstatne lepšími kamerami ako je gopro....a pri bajkujúcich youtuberoch tiež je výbava lepšia..a hlavne je to ich robota.. tj. pokým si ty v robote a robíš niečo pre niekoho druhého za čo ti ten človek platí..oni jazdia a následne editujú tie videá a za to dostávajú peniaze.....tj. to na čo ty musíš míňať svoj volný čas oni riešia počas tvojej pracovnej doby.....


afaik: Danny ma kvantum videii tocenych len Gopro kamerami, napriklad taka Cascadia je cisto Gopro zabery. jasne, tocil to stab a vybavenie je profesionalne, ale kamery su tie iste
20.04.2017 - 08:59:51
00
ale postprokdukcia je ovela lepsia a kvalitnejsia a pride mi ze uploadnute videa z tychto profi uctov maju vyssiu kvalitu obrazu ako uploadnute videa z beznych uctov
20.04.2017 - 09:02:16
01
Ano uz sme to tu rozoberali (alebo to bolo v jednej video skupine na fb?) ze ucty s obrovskou sledovanostou maju povolenu vyssiu kvalitu videi....

Ale najvacsi rozdiel spravi to ze to je tocene so stabom ludi ktori ti aj s gopro kamerou vykuzlia zazraky a este je to aj s percektnou postprodukciou....
20.04.2017 - 09:07:55
00
chezter napísal:
ale postprokdukcia je ovela lepsia a kvalitnejsia a pride mi ze uploadnute videa z tychto profi uctov maju vyssiu kvalitu obrazu ako uploadnute videa z beznych uctov


Kvalita videa napríklad na YT je stále rovnaká pre všetkých. ten kvalitatívny rozdiel je v tom, že profi produkcia používa ku každej Gopro stabilizáciu ( gimbal ) http://www.feiyu-tech.com/index.php/Product/detail/pr_id/50.html napríklad. Dalej používajú editačný softvér vyššej kategórie, ( Premiere Pro+ After Effects ) to je akoby božská kombinácia na video. vedeli by sme takto menovať velmi dlho kolko je rozdielov v profi a ama produkcií.. :)
20.04.2017 - 09:23:59
00
zas je v datarte za 319, kto este nestihol :-)
20.04.2017 - 09:26:51
05
Musel si to tu písať? :D

Btw, nechce niekto odo mna kúpiť Gopro hero 4 silver s 2 náhradnými baterkami, nabíjačkou.. ?
Na cene sa dohodneme.

Dokelu aj s kamerami :D
20.04.2017 - 09:42:30
02
Uz sem nebudem chodit, lebo si vazne objednam tu kameru. Ale naco mi budu doma dalsie 😀😀😀
20.04.2017 - 10:08:52
01
inak akú pamäťovku treba? Kingston Secure Digital SDXC UHS-I U3 64GB | Class 10 môže byť? rýchlsoť zápisu je 90MB/s
20.04.2017 - 10:17:15
00
Ja mam tiez tu cervenu a funguje.
https://www.hej.sk/pamatova-karta-kingston-microsdxc-64gb-uhs-i-u3-90r-80w-sdca3-64gbsp/?recommender_box_placement=productpage_similar&recommender_box=quarticon
20.04.2017 - 10:26:53
02
peter1976 presne tá mi dnes prišla :) a z toho obchodu za 37 a táto batéria https://www.hej.sk/bateria-gopro-pro-hero-5-black-nabijeci-aabat-001-cierna/ už čakám len na kemeru a prislušenstvo na bajk :)
20.04.2017 - 11:31:25
00
ja sa na postprodukciu vzdy tesim. Hlavne ked mam v hlave nejaky napad, kam chcem to natocene dostat. Najhorsie je, ked ide partia na bajk a je len jedna kamera, jeden pohlad, potom je to nudne. Idealne je, ked je viac kamier, niekto sa aj obetuje, ze si sam nadide a toci odpredu trebars, proste ine uhly. Potom sa treba čakať a tak.... proste to nie je celkom jednoduche urobiť trochu akčné zábavné video, ked chcú vsetci jazdit. A zdaleka to nebude také, ako keď jazdí jeden a berie ho armáda filmového štábu...
20.04.2017 - 12:05:06
02
A uz je znovu za 429 EUR. Som zvedavy co to ma znamenat :)
20.04.2017 - 15:19:40
00
ze maju nejaky blby skript, ktory im niekde taha zlu cenu a trva im pol dna kym si to vsimnu a manualne upravia :) ale pisali, ze buduci tyzden vybavia, uvidime

Vaša objednávka bude vybavená začiatkom budúceho týždňa.
S pozdravom
KLINČEKOVÁ Michaela
20.04.2017 - 15:38:04
01
Dnes im tam svietilo aj ze su skladom a nie na predobjednavku.
Ale odolal som. Az tak vela nenatacam ani na tej 4ke co mam.
Mna hlavne laka to, ze sa daju do obrazu vkladat ficurky ako rychlost atd.

Ja si pockam asi na 5+ ci 6 alebo co bude dalsie. :)
Posetrim radsej na karbonove kolesa na cestak teraz.
20.04.2017 - 15:56:12
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Kamery a príslušenstvo)
    keyboard_arrow_up